Strani: 1

anon-184333 sporočil: 4.775
[#2450017] 28.08.14 20:20
Odgovori   +    10
Zadnja sprememba: anon-184333 28.08.2014 20:25
Na novo bosta ustanovljeni ministrstvo za javno upravo in ministrstvo za okolje in prostor, še nekaj ministrstev pa se bo preoblikovalo.

Res me čudi kako to, da še nimamo ministrstva za upokojence. Kajti tam je ogromno potenciala brez potence.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2450022] 28.08.14 20:32 · odgovor na: (#2450006)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-184333 28.08.2014 20:33
[Petunija1]
SMC je torej že izpolnila svojo prvo predvolilno obljubo, da bo zagotovila ugodno okolje za "razvoj profesionalnih potencialov javnih uslužbencev".

Zaradi koalicijskih kupčkanj so Cerarjevi za podpredsednika DZ podprli tudi Primoža Hainza, ki je v prejšnjem režimu na znanem kraju, znanega dne na znan način kršil človekove pravice. To so verjetno ti visoki etični standardi po SMC-jevsko.
V tem istem prejšnjem znanem režimu je na znanem kraju, znanega dne in na znan način pravnomočno obsojeni kriminalec in titosledec cel mesec maširal na čast tekovinam revolucije, partije in JLA. To so ti visoki etični standardi po SDS-ovsko.
anon-167126 sporočil: 1.128
[#2450024] 28.08.14 20:38 · odgovor na: anon-184333 (#2450022)
Odgovori   +    3
Morda pa je bil na poti v Međigorje? :)
iskricaa sporočil: 267
[#2450030] 28.08.14 20:52
Odgovori   +    10
Dosedanje ministrstvo za kmetijstvo in okolje se bo po noveli preoblikovalo v ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, dosedanje ministrstvo za infrastrukturo in prostor pa v ministrstvo za infrastrukturo.
Jup, le kaj drugega bi lahko počela preobsežna masa javnih uslužbencev, kot popravljala glave dopisov, žige na pisemskih ovojnicah, tablice na vratih pisarn,... vsakih nekaj let. Popravek. Vsako leto. No, pa smo rešeni.

Konec sarkazma.
FIN-368181 sporočil: 2.807
[#2450037] 28.08.14 21:11
Odgovori   +    0
Kaj pa so rekli v ZAAB? Da je to precendenčni primer?!? :)
anon-245058 sporočil: 771
[#2450042] 28.08.14 21:29
Odgovori   +    10
To je vlada, ki jo je izvolil javni sektor in ostali, ki so pri državnem koritu. Postavili so svojega ministra, in imeli bodo mir. Plače so sigurne, kar je pa najslabše za državo, nihče jih ne bo klical na odgovornost za nedelo velikega dela javnega sektorja. Kajti bolj kot same plače, je problem popolno pomanjkanje odgovornosti v državni upravi. Nihče za nič ne odgovarja, izgovarjajo se drug na drugega. Lahko odpirajo šampanjec, imeli bodo mir še naprej
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2450045] 28.08.14 21:33
Odgovori   +    7
Še več birokracije-še več zapravljanja in še hitrejši bankrot.
QRK sporočil: 2.505
[#2450050] 28.08.14 21:52 · odgovor na: anon-284823 (#2450045)
Odgovori   +    10
Kaj nisi poslušal predsednika AMC? Zavzemali se bomo. Trudili se bomo. Vpeljali bomo v parlament vrednote. Velika svinjarija še ni kaznivo dejanje. Tudi podpredsednik parlamenta je lahko UDBO-vec.

AMC = Ansambel Mira Cerarja.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2450085] 29.08.14 01:19 · odgovor na: (#2450064)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 29.08.2014 01:24
[Petunija1]
> [picikato]
> > [Petunija1]
> > SMC je torej že izpolnila svojo prvo predvolilno obljubo, da bo zagotovila ugodno okolje za "razvoj profesionalnih potencialov javnih uslužbencev".
> >
> > Zaradi koalicijskih kupčkanj so Cerarjevi za podpredsednika DZ podprli tudi Primoža Hainza, ki je v prejšnjem režimu na znanem kraju, znanega dne na znan način kršil človekove pravice. To so verjetno ti visoki etični standardi po SMC-jevsko.
>
> V tem istem prejšnjem znanem režimu je na znanem kraju, znanega dne in na znan način pravnomočno obsojeni kriminalec in titosledec cel mesec maširal na čast tekovinam revolucije, partije in JLA. To so ti visoki etični standardi po SDS-ovsko.

Je treba izpolnit dnevno kvoto omemb JJ-ja, kajne? Priden.

Sicer pa lahko samo zblojeni levajzarji postavljajo enačaje med mladinskimi pohodi in odrejanjem vohunjenja za državljani.
Z lahkoto si prepoznala titosledca zaradi enačaja med mladinskimi pohodi in komunajzarji ali pa visokih etičnih standardov SDSa. Pridna.
Kaj pa tole ? Lighthouse: As Johnny learns that John knows
anon-322213 sporočil: 2.025
[#2450111] 29.08.14 08:02
Odgovori   +    6
Birokratska stranka SMC pričenja z delom. Za začetek bodo razširili vlado, za vsak slučaj pa si bodo pustili odprta še dva resorja, čeprav sedaj še ne vedo kaj bodo tam počeli. Bravo.
anon-316368 sporočil: 957
[#2450168] 29.08.14 09:55
Odgovori   +    3
Prav tako pa novela dopušča še imenovanje dveh ministrov brez resorja, ki pa niti vsebinsko niti kadrovsko še nista opredeljena. <
Tako kot so navajeni: poleg redne službe hočejo še dve pogodbi za svetovanje, dejansko pa niti v redni službi ne zaslužijo za pol litra kropa.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2450181] 29.08.14 10:32 · odgovor na: (#2450162)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 29.08.2014 10:51
[WikiLeaks02]
> [Petunija1]
> > [picikato]
> > > [Petunija1]
> > > SMC je torej že izpolnila svojo prvo predvolilno obljubo, da bo zagotovila ugodno okolje za "razvoj profesionalnih potencialov javnih uslužbencev".
> > >
> > > Zaradi koalicijskih kupčkanj so Cerarjevi za podpredsednika DZ podprli tudi Primoža Hainza, ki je v prejšnjem režimu na znanem kraju, znanega dne na znan način kršil človekove pravice. To so verjetno ti visoki etični standardi po SMC-jevsko.
> >
> > V tem istem prejšnjem znanem režimu je na znanem kraju, znanega dne in na znan način pravnomočno obsojeni kriminalec in titosledec cel mesec maširal na čast tekovinam revolucije, partije in JLA. To so ti visoki etični standardi po SDS-ovsko.
>
> Je treba izpolnit dnevno kvoto omemb JJ-ja, kajne? Priden.
>
> Sicer pa lahko samo zblojeni levajzarji postavljajo enačaje med mladinskimi pohodi in odrejanjem vohunjenja za državljani.

Prozorno tudi zanalasc premolcijo, da smo v tistem casu bili vsi prisilno, po avtomatizmu, vclanjevani med titovo omladino. Jaz sem edina na soli, govorim seveda o moji generaciji, odklonila clanstvo, pa so mi rekli, da to ni mogoce in mi vsilili knjizico, najebal pa je foter, kot se za "demokraticni" socializem klavskih diktatur tudi spodobi.

Gobcanje o omladincu JJ je taksno bedno podtikanje in sprenevedanje, da mu ni para. Pokazite mi mladca/mladenko, ki v tistih casih ni bil(a) titov omladinec(-ka).
Gobcanje, da je šlo za navadnega titovega omladinca je takšno bedno podtikanje in sprenevedanje, da mu ni para.
Samo vzorni skrajneži so v tistih časih bili polit komisarj in se zaradi kariere odločili za disciplinsko komando četi na 200 km maršu. Tega prostovoljstva jim niso vsilili. Ti z učenci niti po obroču okoli Ljubljane ne bi peš prišla in bi se drla ravnatelju kolk si najebala. Mi znaš po šolsko zgobcati zakaj so eni komunajzarji v tistem času kršili čllovekove pravice drugi pa ne. Govorimo o istih komunajzarskih vatlih, ali pa so oni iz SDS-a bili pošteni komunajzarji oni drug pa nepošteni v socializmu klavskih dikatur ? Bedno je zanemarjati svojega fotra zaradi JJ. To se lahko dogaja samo v predimenzioniranem lenuharskem JS kajti z lopato in krampom v titovi omaldinski brigadi bi umrla.

PS: Po moje si edina na šoli, ki se ji o šumnikih na tablici ne sanja in si zaslužiš popravni izpit.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2450222] 29.08.14 11:40 · odgovor na: (#2450202)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 29.08.2014 11:47
[WikiLeaks02]
> [picikato]
> > [WikiLeaks02]
> > > [Petunija1]
> > > > [picikato]
> > > > > [Petunija1]
> > > > > SMC je torej že izpolnila svojo prvo predvolilno obljubo, da bo zagotovila ugodno okolje za "razvoj profesionalnih potencialov javnih uslužbencev".
> > > > >
> > > > > Zaradi koalicijskih kupčkanj so Cerarjevi za podpredsednika DZ podprli tudi Primoža Hainza, ki je v prejšnjem režimu na znanem kraju, znanega dne na znan način kršil človekove pravice. To so verjetno ti visoki etični standardi po SMC-jevsko.
> > > >
> > > > V tem istem prejšnjem znanem režimu je na znanem kraju, znanega dne in na znan način pravnomočno obsojeni kriminalec in titosledec cel mesec maširal na čast tekovinam revolucije, partije in JLA. To so ti visoki etični standardi po SDS-ovsko.
> > >
> > > Je treba izpolnit dnevno kvoto omemb JJ-ja, kajne? Priden.
> > >
> > > Sicer pa lahko samo zblojeni levajzarji postavljajo enačaje med mladinskimi pohodi in odrejanjem vohunjenja za državljani.
> >
> > Prozorno tudi zanalasc premolcijo, da smo v tistem casu bili vsi prisilno, po avtomatizmu, vclanjevani med titovo omladino. Jaz sem edina na soli, govorim seveda o moji generaciji, odklonila clanstvo, pa so mi rekli, da to ni mogoce in mi vsilili knjizico, najebal pa je foter, kot se za "demokraticni" socializem klavskih diktatur tudi spodobi.
> >
> > Gobcanje o omladincu JJ je taksno bedno podtikanje in sprenevedanje, da mu ni para. Pokazite mi mladca/mladenko, ki v tistih casih ni bil(a) titov omladinec(-ka).
>
> Gobcanje, da je šlo za navadnega titovega omladinca je takšno bedno podtikanje in sprenevedanje, da mu ni para.
> Samo vzorni skrajneži so v tistih časih bili polit komisarj in se zaradi kariere odločili za disciplinsko komando četi na 200 km maršu. Tega prostovoljstva jim niso vsilili. Ti z učenci niti po obroču okoli Ljubljane ne bi peš prišla in bi se drla ravnatelju kolk si najebala. Mi znaš po šolsko zgobcati zakaj so eni komunajzarji tistem času kršili čllovekove pravice drugi pa ne. Govorimo o istih vatlih, ali pa so oni iz SDS-a bili pošteni komunajzarji oni drug pa nepošteni v socializmu klavskih dikatur ? Bedno je zanemarjati svojega fotra zaradi JJ.

Za vse imam enake vatle, brez skrbi, da je JJ s tem, ko je bil titov omladinac tako kot vsi ostali in z marsiranjem pi Lj krsil clovekove pravice, je pa vseeno huda msnipulacija in bedno podtikanje. Jejhata, kasen zlocin, sploh v primerjavi z najvisjo instanco slovenskega pravosodja Maslenim, ki je v funkciji sodnika mirno prisostvpval fizicni in zlocinski likvidaciji cloveka, ki ga je rezim oznacil za nevarnega. In sedaj sodelavec pri zlocinu razsoja v imenu ljudstva, kaj je zlocin in kaj ne. Bolno, se ti ne zdi?

Za casa tita so njemu v cast mardirali mnogi, saj je mocna propagandna masinerija preprecevala objavo dejstev o resnicnem stanju v drzavi in zlocinih, ki jih je izvajala, vsakega, ki bi si drznil spregovoriti pa so bodisi zaklali (vprasaj Maslenega kako to gre, on ti bo kot sodelavec znal povedati iz prve roke) bodisi zaprli na gulagih tipa goli otok. A so se nekateri, ko so koncno dobili informacije in skapirali, kaj rezim pravzaprav pocne, le-temu uorli. Jj se mu je uprl in bil zapret dvakrst, konec osemdedetih in sedaj spet. Preziram tiste, ki so tocno vedeli in vedo, kaj je sistem delal in picne se danes, a so ga kljub temu podpirali in ga se zdaj. To je zavestno podpiranje zlocinov. nismo se vsi rodili vceraj, da bi nam taksne prozorne manipulantske diskvalifikacije o JJ ali komerkoli tle prodajsli, se bo treba malo bolj potruditi, nas je prevec zivelo v tistem rezimu, da bi nam tle taksne poceni buce prodajali, clovek bozji!
To kar ti pišeš je dokaz, da niti slučajno ne uporabljaš enakih vatlov, kajti titosledec se je dal zaprt šele takrat, ko se je Slovenija konec osemdesetih pripravljala za samostojno pot in kariera v partiji ni imela več nobenega smisla. Prej pa je točno vedel kaj je sistem delal na gulagih tipa goli otok in ga niso zaklali, ker je družno pihal v isti komunajzarski rog youtu.be/XGL1fUBhIwY Zame so vsi komunajzarji enaki in pri tem ne ločim poštenih in nepoštenih.

PS: Glede šumnikov pa sem se mogoče zmotil, ko sem te imel za učiteljico na šoli in ni vrag, da si snažilka. Se bo treba malo bolj potruditi s tablico ženska božja.
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2450287] 29.08.14 14:27 · odgovor na: (#2450274)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 29.08.2014 14:37
[WikiLeaks02]
> [picikato]
> > [WikiLeaks02]
> > > [picikato]
> > > > [WikiLeaks02]
> > > > > [Petunija1]
> > > > > > [picikato]
> > > > > > > [Petunija1]
> > > > > > > SMC je torej že izpolnila svojo prvo predvolilno obljubo, da bo zagotovila ugodno okolje za "razvoj profesionalnih potencialov javnih uslužbencev".
> > > > > > >
> > > > > > > Zaradi koalicijskih kupčkanj so Cerarjevi za podpredsednika DZ podprli tudi Primoža Hainza, ki je v prejšnjem režimu na znanem kraju, znanega dne na znan način kršil človekove pravice. To so verjetno ti visoki etični standardi po SMC-jevsko.
> > > > > >
> > > > > > V tem istem prejšnjem znanem režimu je na znanem kraju, znanega dne in na znan način pravnomočno obsojeni kriminalec in titosledec cel mesec maširal na čast tekovinam revolucije, partije in JLA. To so ti visoki etični standardi po SDS-ovsko.
> > > > >
> > > > > Je treba izpolnit dnevno kvoto omemb JJ-ja, kajne? Priden.
> > > > >
> > > > > Sicer pa lahko samo zblojeni levajzarji postavljajo enačaje med mladinskimi pohodi in odrejanjem vohunjenja za državljani.
> > > >
> > > > Prozorno tudi zanalasc premolcijo, da smo v tistem casu bili vsi prisilno, po avtomatizmu, vclanjevani med titovo omladino. Jaz sem edina na soli, govorim seveda o moji generaciji, odklonila clanstvo, pa so mi rekli, da to ni mogoce in mi vsilili knjizico, najebal pa je foter, kot se za "demokraticni" socializem klavskih diktatur tudi spodobi.
> > > >
> > > > Gobcanje o omladincu JJ je taksno bedno podtikanje in sprenevedanje, da mu ni para. Pokazite mi mladca/mladenko, ki v tistih casih ni bil(a) titov omladinec(-ka).
> > >
> > > Gobcanje, da je šlo za navadnega titovega omladinca je takšno bedno podtikanje in sprenevedanje, da mu ni para.
> > > Samo vzorni skrajneži so v tistih časih bili polit komisarj in se zaradi kariere odločili za disciplinsko komando četi na 200 km maršu. Tega prostovoljstva jim niso vsilili. Ti z učenci niti po obroču okoli Ljubljane ne bi peš prišla in bi se drla ravnatelju kolk si najebala. Mi znaš po šolsko zgobcati zakaj so eni komunajzarji tistem času kršili čllovekove pravice drugi pa ne. Govorimo o istih vatlih, ali pa so oni iz SDS-a bili pošteni komunajzarji oni drug pa nepošteni v socializmu klavskih dikatur ? Bedno je zanemarjati svojega fotra zaradi JJ.
> >
> > Za vse imam enake vatle, brez skrbi, da je JJ s tem, ko je bil titov omladinac tako kot vsi ostali in z marsiranjem pi Lj krsil clovekove pravice, je pa vseeno huda msnipulacija in bedno podtikanje. Jejhata, kasen zlocin, sploh v primerjavi z najvisjo instanco slovenskega pravosodja Maslenim, ki je v funkciji sodnika mirno prisostvpval fizicni in zlocinski likvidaciji cloveka, ki ga je rezim oznacil za nevarnega. In sedaj sodelavec pri zlocinu razsoja v imenu ljudstva, kaj je zlocin in kaj ne. Bolno, se ti ne zdi?
> >
> > Za casa tita so njemu v cast mardirali mnogi, saj je mocna propagandna masinerija preprecevala objavo dejstev o resnicnem stanju v drzavi in zlocinih, ki jih je izvajala, vsakega, ki bi si drznil spregovoriti pa so bodisi zaklali (vprasaj Maslenega kako to gre, on ti bo kot sodelavec znal povedati iz prve roke) bodisi zaprli na gulagih tipa goli otok. A so se nekateri, ko so koncno dobili informacije in skapirali, kaj rezim pravzaprav pocne, le-temu uorli. Jj se mu je uprl in bil zapret dvakrst, konec osemdedetih in sedaj spet. Preziram tiste, ki so tocno vedeli in vedo, kaj je sistem delal in picne se danes, a so ga kljub temu podpirali in ga se zdaj. To je zavestno podpiranje zlocinov. nismo se vsi rodili vceraj, da bi nam taksne prozorne manipulantske diskvalifikacije o JJ ali komerkoli tle prodajsli, se bo treba malo bolj potruditi, nas je prevec zivelo v tistem rezimu, da bi nam tle taksne poceni buce prodajali, clovek bozji!
>
> To kar ti pišeš je dokaz, da niti slučajno ne uporabljaš enakih vatlov, kajti titosledec se je dal zaprt šele takrat, ko se je Slovenija konec osemdesetih pripravljala za samostojno pot in kariera v partiji ni imela več nobenega smisla. Prej pa je točno vedel kaj je sistem delal na gulagih tipa goli otok in ga niso zaklali, ker je družno pihal v isti komunajzarski rog youtu.be/XGL1fUBhIwY Zame so vsi komunajzarji enaki in pri tem ne ločim poštenih in nepoštenih.
>
> PS: Glede šumnikov pa sem se mogoče zmotil, ko sem te imel za učiteljico na šoli in ni vrag, da si snažilka. Se bo treba malo bolj potruditi s tablico ženska božja.

No no. Tudi snazilke placujejo davke in najbrz ne prejemajo zasluzenih in zastojnkarskih dotacij iz proracuna, kot nekateri nasi samozvani ocetje naroda. Cistilka s cca. 450 EUR neto place, vec ne more imeti, placuje kucanu dosmrtno udobje, akupaj z ostalimi drzavljani, z izjemo zasluznih. Toliko o higieni, tudi tvoji.

Ce te umanjkanje sumnikov moti, te pac moti. Moj telefon jih pac nima. In kaj bos sedaj? Ce se ze greva jezikovni purizem, potem bi bilo pravilno, da na forumu uoorabljas knjizno in ne zborno slovenscino, preden drugim pridigas, sam globoko v jezikovnem spodrsljaju, da ne uporabljamo pravilne slovenscine.

P.S.

Uciteljica sicer nisem, a vedno lahko prides na instrukcije iz slovenscine, ce zelis.
Kučan se za prejemanje zastojnkarskih dotacij iz proračuna lahko zahvali NSi s Toninom in ne snažilki. Tako, da ne piši oslarij. Ko bo voluharski javni sektor okleščen bo tudi snažilka lahko imela več. Pri tebi se najbolje vidi kako med delovnm časom na internetu kradeš čas in denar davkoplačevalcem (tudi od snažilke). Tvoje inštrukcije me sploh ne zanimajo, ker me razen strankarskih propagandnih pamfletov nimaš kaj naučiti. V uporabi informacijske tehnologije pa daješ zelo slab zgled učencem zaradi lastne nesposobnosti. In kaj boš sedaj?
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2450306] 29.08.14 15:07 · odgovor na: (#2450292)
Odgovori   +    0
[WikiLeaks02]
> [picikato]
> > [WikiLeaks02]
> > > [picikato]
> > > > [WikiLeaks02]
> > > > > [picikato]
> > > > > > [WikiLeaks02]
> > > > > > > [Petunija1]
> > > > > > > > [picikato]
> > > > > > > > > [Petunija1]
> > > > > > > > > SMC je torej že izpolnila svojo prvo predvolilno obljubo, da bo zagotovila ugodno okolje za "razvoj profesionalnih potencialov javnih uslužbencev".
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > Zaradi koalicijskih kupčkanj so Cerarjevi za podpredsednika DZ podprli tudi Primoža Hainza, ki je v prejšnjem režimu na znanem kraju, znanega dne na znan način kršil človekove pravice. To so verjetno ti visoki etični standardi po SMC-jevsko.
> > > > > > > >
> > > > > > > > V tem istem prejšnjem znanem režimu je na znanem kraju, znanega dne in na znan način pravnomočno obsojeni kriminalec in titosledec cel mesec maširal na čast tekovinam revolucije, partije in JLA. To so ti visoki etični standardi po SDS-ovsko.
> > > > > > >
> > > > > > > Je treba izpolnit dnevno kvoto omemb JJ-ja, kajne? Priden.
> > > > > > >
> > > > > > > Sicer pa lahko samo zblojeni levajzarji postavljajo enačaje med mladinskimi pohodi in odrejanjem vohunjenja za državljani.
> > > > > >
> > > > > > Prozorno tudi zanalasc premolcijo, da smo v tistem casu bili vsi prisilno, po avtomatizmu, vclanjevani med titovo omladino. Jaz sem edina na soli, govorim seveda o moji generaciji, odklonila clanstvo, pa so mi rekli, da to ni mogoce in mi vsilili knjizico, najebal pa je foter, kot se za "demokraticni" socializem klavskih diktatur tudi spodobi.
> > > > > >
> > > > > > Gobcanje o omladincu JJ je taksno bedno podtikanje in sprenevedanje, da mu ni para. Pokazite mi mladca/mladenko, ki v tistih casih ni bil(a) titov omladinec(-ka).
> > > > >
> > > > > Gobcanje, da je šlo za navadnega titovega omladinca je takšno bedno podtikanje in sprenevedanje, da mu ni para.
> > > > > Samo vzorni skrajneži so v tistih časih bili polit komisarj in se zaradi kariere odločili za disciplinsko komando četi na 200 km maršu. Tega prostovoljstva jim niso vsilili. Ti z učenci niti po obroču okoli Ljubljane ne bi peš prišla in bi se drla ravnatelju kolk si najebala. Mi znaš po šolsko zgobcati zakaj so eni komunajzarji tistem času kršili čllovekove pravice drugi pa ne. Govorimo o istih vatlih, ali pa so oni iz SDS-a bili pošteni komunajzarji oni drug pa nepošteni v socializmu klavskih dikatur ? Bedno je zanemarjati svojega fotra zaradi JJ.
> > > >
> > > > Za vse imam enake vatle, brez skrbi, da je JJ s tem, ko je bil titov omladinac tako kot vsi ostali in z marsiranjem pi Lj krsil clovekove pravice, je pa vseeno huda msnipulacija in bedno podtikanje. Jejhata, kasen zlocin, sploh v primerjavi z najvisjo instanco slovenskega pravosodja Maslenim, ki je v funkciji sodnika mirno prisostvpval fizicni in zlocinski likvidaciji cloveka, ki ga je rezim oznacil za nevarnega. In sedaj sodelavec pri zlocinu razsoja v imenu ljudstva, kaj je zlocin in kaj ne. Bolno, se ti ne zdi?
> > > >
> > > > Za casa tita so njemu v cast mardirali mnogi, saj je mocna propagandna masinerija preprecevala objavo dejstev o resnicnem stanju v drzavi in zlocinih, ki jih je izvajala, vsakega, ki bi si drznil spregovoriti pa so bodisi zaklali (vprasaj Maslenega kako to gre, on ti bo kot sodelavec znal povedati iz prve roke) bodisi zaprli na gulagih tipa goli otok. A so se nekateri, ko so koncno dobili informacije in skapirali, kaj rezim pravzaprav pocne, le-temu uorli. Jj se mu je uprl in bil zapret dvakrst, konec osemdedetih in sedaj spet. Preziram tiste, ki so tocno vedeli in vedo, kaj je sistem delal in picne se danes, a so ga kljub temu podpirali in ga se zdaj. To je zavestno podpiranje zlocinov. nismo se vsi rodili vceraj, da bi nam taksne prozorne manipulantske diskvalifikacije o JJ ali komerkoli tle prodajsli, se bo treba malo bolj potruditi, nas je prevec zivelo v tistem rezimu, da bi nam tle taksne poceni buce prodajali, clovek bozji!
> > >
> > > To kar ti pišeš je dokaz, da niti slučajno ne uporabljaš enakih vatlov, kajti titosledec se je dal zaprt šele takrat, ko se je Slovenija konec osemdesetih pripravljala za samostojno pot in kariera v partiji ni imela več nobenega smisla. Prej pa je točno vedel kaj je sistem delal na gulagih tipa goli otok in ga niso zaklali, ker je družno pihal v isti komunajzarski rog youtu.be/XGL1fUBhIwY Zame so vsi komunajzarji enaki in pri tem ne ločim poštenih in nepoštenih.
> > >
> > > PS: Glede šumnikov pa sem se mogoče zmotil, ko sem te imel za učiteljico na šoli in ni vrag, da si snažilka. Se bo treba malo bolj potruditi s tablico ženska božja.
> >
> > No no. Tudi snazilke placujejo davke in najbrz ne prejemajo zasluzenih in zastojnkarskih dotacij iz proracuna, kot nekateri nasi samozvani ocetje naroda. Cistilka s cca. 450 EUR neto place, vec ne more imeti, placuje kucanu dosmrtno udobje, akupaj z ostalimi drzavljani, z izjemo zasluznih. Toliko o higieni, tudi tvoji.
> >
> > Ce te umanjkanje sumnikov moti, te pac moti. Moj telefon jih pac nima. In kaj bos sedaj? Ce se ze greva jezikovni purizem, potem bi bilo pravilno, da na forumu uoorabljas knjizno in ne zborno slovenscino, preden drugim pridigas, sam globoko v jezikovnem spodrsljaju, da ne uporabljamo pravilne slovenscine.
> >
> > P.S.
> >
> > Uciteljica sicer nisem, a vedno lahko prides na instrukcije iz slovenscine, ce zelis.
>
> Kučan se za prejemanje zastojnkarskih dotacij iz proračuna lahko zahvali NSi s Toninom in ne snažilki. Tako, da ne piši oslarij. Ko bo voluharski javni sektor okleščen bo tudi snažilka lahko imela več. Pri tebi se najbolje vidi kako med delovnm časom na internetu kradeš čas in denar davkoplačevalcem (tudi od snažilke). Tvoje inštrukcije me sploh ne zanimajo, ker me razen strankarskih propagandnih pamfletov nimaš kaj naučiti. V uporabi informacijske tehnologije pa daješ zelo slab zgled učencem zaradi lastne nesposobnosti. In kaj boš sedaj?

Glej, ne vem, od kod ti ideja, da sem uciteljica in od kod ti ideja da forum uporabljam med delovnim casom na tuje stroske? Si slogal iz kofeta ali kako? Preden prehitro in povse napacno sklepas, predlagam, da zajames sapo, mal dihas, dovedes nekaj kisika v mozgane, prestejes do 10, premislis, nato pa vprasaj, kar te zanima. Ta debata se mi zdi deplasirana in pod nivojem, zato jo zakljucujem. Ce imas mimo tega kaksna vprasanja, pa izvoli.
Jaz ti pa predlagam, da greš z odborom dežurat pred zapor kajti danes je zunaj lep sončen dan in deževni dnevi so za nekaj časa minili. Tam lahko spiješ kofe, zajameš sapo vendar ti ves kisik okoli zemlje ne bo čisto nič pomagal, če nimaš možganov. Ne vem od kod ti ideja, da naj ravno tebe, ki ne znaš niti šumnikov uporabljat sploh vprašam, kar me zanima.

Strani: 1