Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo za vraga pa sploh je Janković?

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[#2377452] 24.04.14 22:48
Odgovori   +    17
Zadnja sprememba: anon-317028 24.04.2014 23:04
Res, kdo je Jankovič? V podjetniški iniciativi in navdihu je ustanovil podjetje, vložil svoj kapital in je po enem letu ugotovil, da so ga priskledniki na čelu z Bratuškovo in pod vodstvom maga Lukšiča preprosto razlastninili, uničujejo mu družino, pa še z zaporom mu grozijo. Jankovič želi le svoje podjetje nazaj in kaj je tu narobe? Pozitivna Slovenija je njegov podjetniški podjem, ki so mu ga preko skorumpirane antikorupcijske komisije odvzeli. Izigrali so ga. Kaj je napačnega v njegovi želji, če želi svoje podjetje nazaj in želi biti direktor lastnega podjetja?
BlazVo sporočil: 2.599
[#2377459] 24.04.14 23:09
Odgovori   +    40
Politika sicer lahko oteži delo ljudem, ki želijo ustvarjati in prodajati na trgu, po možnosti mednarodnem, a bizarno dogajanje v Ljubljani ne bo ustavilo strojev v Železnikih, Idriji, Novem mestu, ljubljanskih Stegnah in tako naprej.
Peter, tu se pa motiš. Na daljši rok je naša politika ustavila že marsikateri stroj in očitno tudi marsikaterega še bo.
anon-298799 sporočil: 1.950
[#2377475] 24.04.14 23:58
Odgovori   +    54
Jutri, ko naj bi bil po histeriji main stream medijev dan "D" za Slovenijo, bom na poti v ZDA, po napovedi ekonomskega guruja Mencingerja, v banktrotirano državo.
Pa ne, da bežim pred kataklizmo, ki jo mediji, prisesani na davkoplačevalski denar (torej tudi moj) napovedujejo, pač pa je tako naneslo. Naslednji teden se vračam in prepričana sem, da bo letalo še vedno pristalo na Brniku, da me bodo moji pričakali in prepeljali domov, kjer bo hiša še vedno stala. Po povratku bom ugotovila, da država Slovenija še obstaja, da je padla vlada, kar je edino normalno pri njeni 20% podpori in delovanju proti državljanom.
Na TV ne bo več reklame za OF proslavo v Stožicah, ki se na TV reklamira s Hej brigade, ker bo ta cirkus že mimo. Narod bo preživel tudi to, ker je od vsega hudega že utrjen, se pa bo zgodilo nekaj dobrega: Kučan je dobil direkt na g...c in moral bo ugotoviti, da je njegov time potekel.To pa je za državljane dobra novica. Država bo obstala, nekateri pa bodo odleteli na smetišče zgodovine, kar je dobro in ne tragedija. Potem pa začnemo nov krog norosti, tokrat brez dinozavrov. Zagorci pravijo "nikad nije tak bilo, da ne bi nekak bilo". Main streem mediji bodo obrnili ploščo in spet začeli peti hvalnico tistemu, ki so ga do petka po direktivi blatili. Tako enostavno je to v Butalah.
FIN-454644 sporočil: 10.894
[#2377490] 25.04.14 06:35
Odgovori   +    24
Toliko potez smo preigrali: odvrgli Klemencica, oslabili Viranta, skregali SLS in NSi z Janso, jima dali ustrezno publiciteto, Cerar ""neodvisna civilna druzba"" ima doma ze uniformo rezervista, ki takoj lako vskoci. Potem pa tale Jankovic. Odpisan je. Kaj se hoce? Jansa ima tudi kuverto ze na posti.
FIN-250582 sporočil: 592
[#2377503] 25.04.14 07:16
Odgovori   +    13
Če ti Frankl ne veš, kdo je Jankovič, kako naj vemo mi, navadni državljani.
anon-327192 sporočil: 1.234
[#2377512] 25.04.14 07:31 · odgovor na: BlazVo (#2377459)
Odgovori   +    34
čas vnosa: 25.04.14 05:48
[BlazVo]
> Politika sicer lahko oteži delo ljudem, ki želijo ustvarjati in prodajati na trgu, po možnosti mednarodnem, a bizarno dogajanje v Ljubljani ne bo ustavilo strojev v Železnikih, Idriji, Novem mestu, ljubljanskih Stegnah in tako naprej.

Peter, tu se pa motiš. Na daljši rok je naša politika ustavila že marsikateri stroj in očitno tudi marsikaterega še bo.
a ni ravno ta urednik včasih pel slavo tem po katerih sedaj pljuva ?
Še celo odstvil je z dela osebe ki so pisale o lopovščinah teh nekdaj njegovih ljubljenčkov !
anon-237178 sporočil: 2.624
[#2377770] 25.04.14 12:16
Odgovori   +    2
Točno tako, Peter! Življenje gre svojo pot in mi smo samo kaplja v toku tega življenja. Vsi ti politiki so že zdavnaj postali okoreli, zastareli, tiste hude zavore, ki preprečujejo, da bi Slovenija resnično vstopila v bolj demokratično liberalno družbo. A neminovno naši potomci razmišljajo drugače, sploh pa ne tako kot Janković ali Janša (namenoma samo ta dva imenujem!). Ta generacija nas bo popeljala v drug svet. Kako hitro? Prepočasi za našo generacijo, preboleče za našo generacijo.A kaj pomeni čas za posameznika v toku življenja? Vse je relativno.....
Jaz bom samo vesel, ko bo končno v Slovenijo vstopila STROKA in NADVLADALA POLITIKO!
Politika naj nam bo samo smernica, tista, ki nam postavi VREDNOSTNI SISTEM, sicer prepustimo STROKI, da začne usmerjati naša življenja....
najobj sporočil: 31.920
[#2377804] 25.04.14 13:05
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: najobj 25.04.2014 13:08
... Ali lahko Zoran Janković za finančnega ministra spet postavi recimo Franceta Križaniča, zaradi katerega bi se tuji investicijski bankirji, ki nam posojajo denar, začeli križati? ...

... čuj, Pero ... evo, lahko bi še povedal, zakaj bi se tuji investicijski bankirji, ki nam posojajo denar, začeli križati, če pa bi oni v tem primeru svoj težko prislužen sveže naštancan denar lahko posojali po duplih obrestnih merah in bi tako v potu svojega obraza zaslužili še več ...

Strani: 1