Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Odličen za slabe slovenske ceste

Strani: 1

anon-251880 sporočil: 6.972
[#2262014] 06.11.13 11:55
Odgovori   +    6
Samo še šobe za zrak v podvozje , da se bo dvignil od tal za enih 10 cm pol bo pa res avto za naše ceste,ker čez to zimo jih ne bo več, bodo sledi, tujci bodo mislili, da so še iz rimskih časov.
vrac sporočil: 11.068
[#2262112] 06.11.13 13:10
Odgovori   +    3
Soliden avto za solidno ceno. Če ga primerjaš s kakšnim premijskim modelom, ki ima enkrat več moči, dvoje vrat manj, sicer na izgled lepši, vendar pa informacijsko manj napreden in stane 4 krat več, se vprašaš,kaj je optimalen nakup?
simonagruden sporočil: 630
[#2262160] 06.11.13 14:01
Odgovori   +    9
Meni je pa všeč ... tkole po slikah sodeč. Ga bom definitivno šla stestirat, da vidim kako zgleda v živo, kak je na dotik in kako se pelje. 12 let imam zdaj 2o6 in moram rečt, da mi je dobro služil. Res da je mehek spodaj in je zato šlo precej ročic (naše ceste take pač so), ampak mašina je pa štimala ves čas, elektrika tudi, poraba je bila fantastična za bencinarja (še vedno mi pri 12 letih kuri 5-6 litrov), rjavi čisto nič, pa ni bil nikoli v garaži, skratka zelo malo izrednih popravil, notranjost je pa tudi še vedno skoraj kot nova. Če ima 308 vse to, potem je definitivno v ožjem izboru za naslednji avto. Edino tale touch screen me zna odvrnit - ne vem, sem pač bolj za klasiko. Zato mi je tudi po videzu všeč. Samo moje skromno mnenje ...

Strani: 1