Strani: 1

anon-5355 sporočil: 3.129
[#1557349] 27.01.12 07:55
Odgovori   +    38
Na hitro prebral in ko sem videl, da preko 47% anketirancev pripisuje Jankoviću lastnost človeka, ki se spozna na gospodarstvo, nisem bral dalje. Takšne ankete so populistične, ne snemajo dejanskega stanja temveč ustvarjajo javno mnenje. Tisti, ki se na stanje v gospodarstvu spoznajo vejo, da je Janković slab in uničujoč gospodarstvenik. Anketiranci mu pripisujejo to lastnost zaradi "dobrega vodenja Mercatorja!?", ne vejo pa, da je formiranje Mercatorja uničilo na desetine dobrih slovenskih trgovskih in drugih podjetij. Janković se na gospodarstvo ne spozna razen, če (in ko) govorimo o zasebno plenilskih interesih.
anon-232300 sporočil: 2.042
[#1557411] 27.01.12 08:42 · odgovor na: anon-5355 (#1557349)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-232300 27.01.2012 08:43
Zaposleni in predvsem ljudje , ki sprejemate odločitve v medijih in javni upravi ste poguba za deloven in pošten slovenski narod in človeka.

Če bi imeli samo trohico modrosti in skrbi za nas in naše potomce nebi podpirali goljufov.
NOBENIH GOLJUFOV, ampak bi se borili proti njim saj ne prinašajo nič dobrega.

Ne verjamem, da je eden večjih demagogov in goljufov najpopularnejši, ko pa je že dokazal v zadnjih treh letih, da mu ni do preglednega sistema in nas je zadolžil, vse kar obvlada so javni nastopi.

Nočem verjeti da smo tako neumni, da bi podpirali goljufe. Bomo videli, če se bodo goljufije zadnjih 20 let razkrile ali pa samo dokončno legalizirale.

Pred izidom je knjiga Patriotske igre katera baje opisuje nečedne orožarske posle in še kaj.
Zgleda, da komunajzerska goljufiva golazen še ni poražena.

A se bo Janša pogodil in zamenjal PRIHODNOST SLOVENCEV za knjigo Patriotske igre?

Preden začnete izvajat sprembe na transparenten sistem, odkrivat in sankcionirat goljufe zadnjih 20 let, dajte sankcionirat orožarske botre.

Drugače vam ne bo uspelo kot je to potrebno. Ne boste imeli podporo delovnih ljudi, kar je edina trdna podlaga za nek normalen sistem, sistem kjer bomo imeli vsi enake možnosti (tudi realno ne le na papirju).

Slovenci nismo barbike in keni.
anon-232300 sporočil: 2.042
[#1557417] 27.01.12 08:44
Odgovori   +    0
Zaposleni in predvsem ljudje , ki sprejemate odločitve v medijih in javni upravi ste poguba za deloven in pošten slovenski narod in človeka.

Če bi imeli samo trohico modrosti in skrbi za nas in naše potomce nebi podpirali goljufov.
NOBENIH GOLJUFOV, ampak bi se borili proti njim saj ne prinašajo nič dobrega.

Ne verjamem, da je eden večjih demagogov in goljufov najpopularnejši, ko pa je že dokazal v zadnjih treh letih, da mu ni do preglednega sistema in nas je zadolžil, vse kar obvlada so javni nastopi.

Nočem verjeti da smo tako neumni, da bi podpirali goljufe. Bomo videli, če se bodo goljufije zadnjih 20 let razkrile ali pa samo dokončno legalizirale.

Pred izidom je knjiga Patriotske igre katera baje opisuje nečedne orožarske posle in še kaj.
Zgleda, da komunajzerska goljufiva golazen še ni poražena.

A se bo Janša pogodil in zamenjal PRIHODNOST SLOVENCEV za knjigo Patriotske igre?

Preden začnete izvajat sprembe na transparenten sistem, odkrivat in sankcionirat goljufe zadnjih 20 let, dajte sankcionirat orožarske botre.

Drugače vam ne bo uspelo kot je to potrebno. Ne boste imeli podporo delovnih ljudi, kar je edina trdna podlaga za nek normalen sistem, sistem kjer bomo imeli vsi enake možnosti (tudi realno ne le na papirju).

Slovenci nismo barbike in keni.
anon-52558 sporočil: 173
[#1557568] 27.01.12 09:57
Odgovori   +    8
no, mediji sedaj bi bilo dobro spremljati konstruktivnost ZJankovića, kot se imenuje sam :-(). Ne bo nagajal, pa v isti sapi našteva vso peterico, kako so šli čez svoje besede. Kdo bo Z.JANKOVIĆU PREDVAJAL kolikokrat je govoril pred enim letom, da on ni politik, da ga politika ne zanima. Kolikokrat je rekel, da on ne bo poslanec....Sporočilo Jankoviću je naj že enkrat začne pometati pred svojim pragom, pa bo imel celo življenje veliko dela, in naj pusti tuje pragove pri miru.
Jaz bi ga poslala na en pravi seminar, da bi ga naučili kaj je to konstruktivnost in držanje besede. Vlada se še vsedla ni za mizo, pa že meče polena pod noge in širi sovražtvo. Dajte vsaj mediji pozornost usmerjati v to, da se že enkrat začnemo botiri za napredek in učinkovitost in te ostanke preteklosti ignorirajte. kam bomo prišli, če bo za vsako izjavo Janković-konstruktivna opozicija našteval katera od petih strank je rekla drugače, kot je rekla prej---združimo zdravo pamet in začnimo reševati glave. Še sedaj požiramo posledice realsocializma, pa še ne odnehajo. Sedanjost je čas, da delamo za naše otorke.
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1557697] 27.01.12 10:57 · odgovor na: anon-5355 (#1557349)
Odgovori   +    6
[XRESP]
Na hitro prebral in ko sem videl, da preko 47% anketirancev pripisuje Jankoviću lastnost človeka, ki se spozna na gospodarstvo, nisem bral dalje. Takšne ankete so populistične, ne snemajo dejanskega stanja temveč ustvarjajo javno mnenje. Tisti, ki se na stanje v gospodarstvu spoznajo vejo, da je Janković slab in uničujoč gospodarstvenik. Anketiranci mu pripisujejo to lastnost zaradi "dobrega vodenja Mercatorja!?", ne vejo pa, da je formiranje Mercatorja uničilo na desetine dobrih slovenskih trgovskih in drugih podjetij. Janković se na gospodarstvo ne spozna razen, če (in ko) govorimo o zasebno plenilskih interesih.
Pa čakaj!! A je bil Jankovič direktor Mercatorja ( in s tem skrbel za interese lastnikov Mercatorja) ali je bil "trgovinski minister"?? Po eni strani vam gre "na kurac" socializem, po drugi pa kapitalistično obnašanje Jankoviča v Mercatorju?? Vi bi "se jebali, a da ne uđe"??Odločte se!
P.s. Da ne boš imel pri odgovoru, kakšnih "ideoloških" nagnenj."Dol mi visi" za ta "rdeče in črne", to pa pomeni za 80% "ideologov".
anon-217503 sporočil: 515
[#1557737] 27.01.12 11:25 · odgovor na: anon-5355 (#1557349)
Odgovori   +    8
In še kako prav imaš, Janković dober gospodarstvenik malo morgen kot bi rekel Pahor, zato je zidi Nemški kanclerki rekel da Jankovića ne bi želel v svoji stranki. Jankovič je zani gospodarstvrnik daj ima kluče NLB, kar mu umogoča Kučan in tako ni težko delat. Poglejte stožice, podizvajačci neplačani, eden naredil celo samomor. V nemčiji bi šel tak župan v zapor, pri nas mu pa pripenjajo medalje. Slovenci najbolj BUTAST FOLK NA SVETU Z OPRANIMI MOŽGANI VEČNEGA IN EDINEGA KUČANA. Pa naj me koklja brcne če nimam prav !!!!!
anon-5355 sporočil: 3.129
[#1557805] 27.01.12 11:57 · odgovor na: anon-239951 (#1557697)
Odgovori   +    10
Ej kolega, ej. Umiri se. Ali sem, ko sem argumentiral, da je Janković slab gospodarstvenik, govoril kaj o kapitalizmu, socializmu ali komunizmu (če bi čas in prostor dopuščala bi mogoče tudi o temu kaj rekel!). Ne, Janković je bil slab direktor in je še slabši gospodarstvenik, kar je pokazal in dokazal v svojih podjetjih. Janković je uspešen (sic!) samo, ko dela s tujim denarjem pa še tam se obnaša kot slon v trgovini s porcelanom. Ali veš, da je Jankovićeva ELECTA dolžna državi (legalno pa ne legitimno!) okrog 8 mio evrov (davkov, dajatev).
Kolega, še bo cirkus in ne ustvarjati mite. Z njimi lahko živi samo neuko ljudstvo. Lahko se pa z miti manipulira. Jugoslavija, Slovenija, komunizem, komunisti so polni mitov (od Tita do Dražgoš in Sabotina!)
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1557862] 27.01.12 12:29 · odgovor na: anon-5355 (#1557805)
Odgovori   +    1
[XRESP]
Ej kolega, ej. Umiri se. Ali sem, ko sem argumentiral, da je Janković slab gospodarstvenik, govoril kaj o kapitalizmu, socializmu ali komunizmu (če bi čas in prostor dopuščala bi mogoče tudi o temu kaj rekel!). Ne, Janković je bil slab direktor in je še slabši gospodarstvenik, kar je pokazal in dokazal v svojih podjetjih. Janković je uspešen (sic!) samo, ko dela s tujim denarjem pa še tam se obnaša kot slon v trgovini s porcelanom. Ali veš, da je Jankovićeva ELECTA dolžna državi (legalno pa ne legitimno!) okrog 8 mio evrov (davkov, dajatev).
Kolega, še bo cirkus in ne ustvarjati mite. Z njimi lahko živi samo neuko ljudstvo. Lahko se pa z miti manipulira. Jugoslavija, Slovenija, komunizem, komunisti so polni mitov (od Tita do Dražgoš in Sabotina!)
Obnašanje Jankoviča mi je mnogo bolj znano kot verjetno tebi in jaz ga ne zagovarjam.Poznam tudi poslovanje njegove Electe, ko ti verjetno zanj še slišal nisi.Oglasil sem bolj na tvojo"sposobnost" argumentiranja..
Tisti, ki se na stanje v gospodarstvu spoznajo vejo, da je Janković slab in uničujoč gospodarstvenik. Anketiranci mu pripisujejo to lastnost zaradi "dobrega vodenja Mercatorja!?", ne vejo pa, da je formiranje Mercatorja uničilo na desetine dobrih slovenskih trgovskih in drugih podjetij.
Kaj misliš, s čigavim denarjem delajo menadžerji Leclerca,Tesca, Metroja??
Ali tudi oni ne "stiskajo" dobaviteljev??
Hočem ti povedati, da se boš za svojo podmeno " o slabem gospodarstveniku" moral malo bolj potruditi ( materiala kolikor hočeš), ne pa kar nametati vse kar si prebral v zadnjih letih.. In na ta način, bolj ti ustvarjaš mite( kdo ve če boš razumel??)In ne misli, da je "uko" ljudstvo samo tisto, ki misli "enako" kot ti..
Pa lep pozdrav..
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1557869] 27.01.12 12:33 · odgovor na: anon-217503 (#1557737)
Odgovori   +    2
[MAN-234295]
In še kako prav imaš, Janković dober gospodarstvenik malo morgen kot bi rekel Pahor, zato je zidi Nemški kanclerki rekel da Jankovića ne bi želel v svoji stranki. Jankovič je zani gospodarstvrnik daj ima kluče NLB, kar mu umogoča Kučan in tako ni težko delat. Poglejte stožice, podizvajačci neplačani, eden naredil celo samomor. V nemčiji bi šel tak župan v zapor, pri nas mu pa pripenjajo medalje. Slovenci najbolj BUTAST FOLK NA SVETU Z OPRANIMI MOŽGANI VEČNEGA IN EDINEGA KUČANA. Pa naj me koklja brcne če nimam prav !!!!!
Videti je, da te je brcnila v glavo, preden si začel pisati.Se pozna..
anon-5355 sporočil: 3.129
[#1557880] 27.01.12 12:40 · odgovor na: anon-239951 (#1557862)
Odgovori   +    4
Videti je, da te je brcnila v glavo, preden si začel pisati.Se pozna..
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1557913] 27.01.12 12:59 · odgovor na: anon-5355 (#1557880)
Odgovori   +    1
[XRESP]
Videti je, da te je brcnila v glavo, preden si začel pisati.Se pozna..
Je potrebno kaj dodati??
anon-5355 sporočil: 3.129
[#1558011] 27.01.12 13:44 · odgovor na: anon-239951 (#1557913)
Odgovori   +    3
Ja, je. Se pozna....
anon-211414 sporočil: 38
[#1558567] 27.01.12 18:47
Odgovori   +    3
Dajte nehat že enkrat s temi hujskalnimi anketami.
anon-256698 sporočil: 937
[#1558671] 27.01.12 20:56
Odgovori   +    0
Anketa pove da trenutno Slovenija nima praveg liderja, sami marija k sebi.
anon-128631 sporočil: 2.624
[#1559949] 29.01.12 08:24 · odgovor na: anon-217503 (#1557737)
Odgovori   +    1
Se popolnoma strinjam z tvojim razmišljanjem. JAnkovič gradi ekonomijo samo na kreditiranju. Nič pa ne gradi na varčevanju. Odgovora na vprašanje kako bo vračal kredite pa nima.

Če se pri nas nagrajujejo takšni ekonomisti in gospodarstveniki je več kot jasno, da je to slika gospodarstvenikov iz časa komunizma, kateri so gradili samo kje bo kaj dobil in ne kako bo proizvedel. Tisti, ki so pošteno in trezno razmišljali so se raje umaknili.
vrac sporočil: 11.068
[#1561145] 30.01.12 10:11 · odgovor na: anon-128631 (#1559949)
Odgovori   +    0
Zmerjat Jankoviča, da je slab menager je pa malo bosa. Kot predsednk uprave Mercatorja je bil uspešen, pa naj se njegovi kritiki postavijo na glavo, da to ni res.

Tudi stava samo na varčevanje, ki jo sedaj kot mantro ponavlja Janša, nas ne bo rešila. Mi potrebujemo poleg varčevanja tudi razvoj. In je veliko vprašanje, kako to ob drastičnem zmanjševanju investicij to doseči. Če bo zaradi varčevanja padal BDP, in to bo ob napovedanih restrikcijah sigurno, smo na poti Grčije. Zato mi je na tej točki Jankovičev ekonomski program bližje kot Janšev.

Strani: 1