Strani: 1 2 3 4

anon-167067 sporočil: 3.637
[#1242421] 08.06.11 09:38 · odgovor na: foore (#1242400)
Odgovori   +    1
Vidim, da te je prijela neustavljiva želja šteti krvna zrnca...he, he...
anon-151448 sporočil: 3.061
[#1242451] 08.06.11 09:48
Odgovori   +    3
Žal se pa teh časov ne spomnim in jih posledično težko komentiram.
Kaj to pomeni, da je fant najmanj letnik '88?
foore sporočil: 12.753
[#1242462] 08.06.11 09:53
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: foore 08.06.2011 09:55
Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.

Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..

Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......

Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........
Gustl sporočil: 13.629
[#1242467] 08.06.11 09:56 · odgovor na: anon-151448 (#1242451)
Odgovori   +    1
[rafik]
>Žal se pa teh časov ne spomnim in jih posledično težko komentiram.

Kaj to pomeni, da je fant najmanj letnik '88?
Piše tudi, da je bil še pionir, zadnja pionirska generacija je šla v šolo '89, torej so letnik rojstva 82, 83.

Sandi je sicer še nekoliko starejši.

Da pa recimo 8.letnik nekako ni pozoren, kakšno je razmišljanje Slovencev o Srbih, je pa dokaj normalno, se ti ne zdi.
anon-151448 sporočil: 3.061
[#1242478] 08.06.11 09:59 · odgovor na: Gustl (#1242467)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [rafik]
> >Žal se pa teh časov ne spomnim in jih posledično težko komentiram.
>
> Kaj to pomeni, da je fant najmanj letnik '88?

Piše tudi, da je bil še pionir, zadnja pionirska generacija je šla v šolo '89, torej so letnik rojstva 82, 83.

Sandi je sicer še nekoliko starejši.

Da pa recimo 8.letnik nekako ni pozoren, kakšno je razmišljanje Slovencev o Srbih, je pa dokaj normalno, se ti ne zdi.
Moja žena je zadnja generacija pionirjev, pa se jugoscene in stereotipov povsem dobro spomni.
Gustl sporočil: 13.629
[#1242479] 08.06.11 10:00 · odgovor na: foore (#1242462)
Odgovori   +    6
[foore]
Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.

Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..

Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......

Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........
Sprejmi, da boš z nacionalističnimi izpadi slej kot prej letel ven iz foruma...

Logika je pa v tem, da smo bili vzgajani in šolani s "širšo in ožjo domovino" (3. razred OŠ, SND), torej so bili Srbi bolj bratje in ne tujci. Mlajše generacija niso imele te osnovnošolske "obuke" in so zato Srbi tujci.
Gustl sporočil: 13.629
[#1242489] 08.06.11 10:04 · odgovor na: anon-151448 (#1242478)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: Gustl 08.06.2011 10:05
[rafik]
> [Gustl]
> > [rafik]
> > >Žal se pa teh časov ne spomnim in jih posledično težko komentiram.
> >
> > Kaj to pomeni, da je fant najmanj letnik '88?
>
> Piše tudi, da je bil še pionir, zadnja pionirska generacija je šla v šolo '89, torej so letnik rojstva 82, 83.
>
> Sandi je sicer še nekoliko starejši.
>
> Da pa recimo 8.letnik nekako ni pozoren, kakšno je razmišljanje Slovencev o Srbih, je pa dokaj normalno, se ti ne zdi.

Moja žena je zadnja generacija pionirjev, pa se jugoscene in stereotipov povsem dobro spomni.
Ja, kaj naj rečem. Bravo tvoja žena.

Jaz sem Sandijev letnik pa si ne znam čisto odgovorit na vprašanje, ali se spomnim scene, sem si ustvaril mnenje kasneje na podlagi pričevanj okolice, ali kaj tretjega. Pa imam polno glavo spominov, ko sem kot 7 letnik s familijo celo jugo prekruzal z golfom 1 (tudi zadaj je imel brisalec!).

Najbrž je mešanica vsega, nikakor pa ne bi mogel rečt, da sem takrat razumel to, kar se recimo pri tem vprašanju pričakuje, da naj bi se primerjalo.
novica sporočil: 5.397
[#1242490] 08.06.11 10:05 · odgovor na: foore (#1242462)
Odgovori   +    7
[foore]
Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.

Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..

Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......

Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........
khem, po koliko kolenih pa bo moj otrok lahko zase rekel, da je slovenec? oziroma čez koliko kolen mu bodo ljudje, kot si ti dovolili brez pripomb, da se izrečejo za slovence?
vnaprej hvala za pojasnilo.
lep pozdrav,
novica.
Gustl sporočil: 13.629
[#1242496] 08.06.11 10:07 · odgovor na: novica (#1242490)
Odgovori   +    17
[novica]
> [foore]
> Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.
>
> Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..
>
> Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......
>
> Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........

khem, po koliko kolenih pa bo moj otrok lahko zase rekel, da je slovenec? oziroma čez koliko kolen mu bodo ljudje, kot si ti dovolili brez pripomb, da se izrečejo za slovence?
vnaprej hvala za pojasnilo.
lep pozdrav,
novica.
Kako lahko pričakuješ, da boš z imenom Novica in priimkom Mihajlović dosegel, da bodo tvoji potomci Slovenci. Ne može. Ćuti i trpi.! :) Pa otroka dol s sonca, da bo bolj bledoličen, sicer je že sumljiv!
anon-164633 sporočil: 2.356
[#1242500] 08.06.11 10:09 · odgovor na: novica (#1242490)
Odgovori   +    9
Nikoli.
anon-151448 sporočil: 3.061
[#1242503] 08.06.11 10:11 · odgovor na: Gustl (#1242489)
Odgovori   +    2
[Gustl]
> [rafik]
> > [Gustl]
> > > [rafik]
> > > >Žal se pa teh časov ne spomnim in jih posledično težko komentiram.
> > >
> > > Kaj to pomeni, da je fant najmanj letnik '88?
> >
> > Piše tudi, da je bil še pionir, zadnja pionirska generacija je šla v šolo '89, torej so letnik rojstva 82, 83.
> >
> > Sandi je sicer še nekoliko starejši.
> >
> > Da pa recimo 8.letnik nekako ni pozoren, kakšno je razmišljanje Slovencev o Srbih, je pa dokaj normalno, se ti ne zdi.
>
> Moja žena je zadnja generacija pionirjev, pa se jugoscene in stereotipov povsem dobro spomni.

Ja, kaj naj rečem. Bravo tvoja žena.

Jaz sem Sandijev letnik pa si ne znam čisto odgovorit na vprašanje, ali se spomnim scene, sem si ustvaril mnenje kasneje na podlagi pričevanj okolice, ali kaj tretjega. Pa imam polno glavo spominov, ko sem kot 7 letnik s familijo celo jugo prekruzal z golfom 1 (tudi zadaj je imel brisalec!).

Najbrž je mešanica vsega, nikakor pa ne bi mogel rečt, da sem takrat razumel to, kar se recimo pri tem vprašanju pričakuje, da naj bi se primerjalo.
No, tako. Ampak časovni stik je bil še dovolj močan, da ima človek teh let nek ponotranjen spomin na Jugo. Konec koncev so vsi rojeni do 91 bili jugoslovani...
Lastno mnenje sem si pa tudi jaz izbrusil šele v zadnjih 10 letih, pa sem rojen v najlepših jugočasih.
(1ka z brisalcem zadaj? dobro vam je šlo...:)
novica sporočil: 5.397
[#1242506] 08.06.11 10:12 · odgovor na: Gustl (#1242496)
Odgovori   +    14
[Gustl]
> [novica]
> > [foore]
> > Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.
> >
> > Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..
> >
> > Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......
> >
> > Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........
>
> khem, po koliko kolenih pa bo moj otrok lahko zase rekel, da je slovenec? oziroma čez koliko kolen mu bodo ljudje, kot si ti dovolili brez pripomb, da se izrečejo za slovence?
> vnaprej hvala za pojasnilo.
> lep pozdrav,
> novica.

Kako lahko pričakuješ, da boš z imenom Novica in priimkom Mihajlović dosegel, da bodo tvoji potomci Slovenci. Ne može. Ćuti i trpi.! :) Pa otroka dol s sonca, da bo bolj bledoličen, sicer je že sumljiv!
:) nimam jaz takih ambicij, samo otroka mi je žal. revež se med tekmami slovenije dere navijaške pesmi in nas doma maltretira, naj med himno stojimo mirno. pa sredi srbije se z mulci stepe za fuzbal žogo in ga vsi jebejo, da je slovenac, pol pa pride domov in mu nekdo odpove pravico bit slovenec. priznaj, da je zoprna situacija.
novica
shevchenko sporočil: 21.898
[#1242513] 08.06.11 10:14
Odgovori   +    6
mah, zmedeno bitje. jasno, ko si v tujini, potem hitis razlagat, kako je tam fanj, kako si ne predstavljas ziveti doma in podobna jajca....
anon-151448 sporočil: 3.061
[#1242517] 08.06.11 10:15 · odgovor na: Gustl (#1242496)
Odgovori   +    8
[Gustl]
> [novica]
> > [foore]
> > Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.
> >
> > Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..
> >
> > Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......
> >
> > Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........
>
> khem, po koliko kolenih pa bo moj otrok lahko zase rekel, da je slovenec? oziroma čez koliko kolen mu bodo ljudje, kot si ti dovolili brez pripomb, da se izrečejo za slovence?
> vnaprej hvala za pojasnilo.
> lep pozdrav,
> novica.

Kako lahko pričakuješ, da boš z imenom Novica in priimkom Mihajlović dosegel, da bodo tvoji potomci Slovenci. Ne može. Ćuti i trpi.! :) Pa otroka dol s sonca, da bo bolj bledoličen, sicer je že sumljiv!
Vedno lahko reče, kot naš bivši sošolec Rifat (Slovenec, kakopak), da je tako zelo temen zato, ker je 5 let živel v Splitu. :)
Gustl sporočil: 13.629
[#1242520] 08.06.11 10:15 · odgovor na: novica (#1242506)
Odgovori   +    6
[novica]
:) nimam jaz takih ambicij, samo otroka mi je žal. revež se med tekmami slovenije dere navijaške pesmi in nas doma maltretira, naj med himno stojimo mirno. pa sredi srbije se z mulci stepe za fuzbal žogo in ga vsi jebejo, da je slovenac, pol pa pride domov in mu nekdo odpove pravico bit slovenec. priznaj, da je zoprna situacija.
Če je po tati in mami(kar vem, da je:), je zagotovo le to, da bo zoprna situacija predvsem za one, ki ga bodo jebal :)
anon-218461 sporočil: 539
[#1242525] 08.06.11 10:17 · odgovor na: anon-164633 (#1242500)
Odgovori   +    8
Važno pa je, da imamo "SLOVENSKO" nogometno in košarkaško reprezentanco. Naziji pa vsi vzklikajo "Slovenija, Slovenija".
anon-164633 sporočil: 2.356
[#1242540] 08.06.11 10:20 · odgovor na: anon-218461 (#1242525)
Odgovori   +    7
[jasnuk]
Važno pa je, da imamo "SLOVENSKO" nogometno in košarkaško reprezentanco. Naziji pa vsi vzklikajo "Slovenija, Slovenija".
To si ti rekel. Na tekme pojdi pa boš videl kdo to vzklika, v večini so južnjaki.
shevchenko sporočil: 21.898
[#1242542] 08.06.11 10:20 · odgovor na: novica (#1242506)
Odgovori   +    6
pa ne vem, kje je problem, ce se pocuti slovenca, potem je slovenec. kaj si pa drugi mislijo, je pa njihov problem, ne?

sicer pa je lahko bit v teh casih slovenec, ko nasa reprezentanca raztura. me zanima, kaj bo rekel cez 5 let :)
novica sporočil: 5.397
[#1242550] 08.06.11 10:23 · odgovor na: shevchenko (#1242542)
Odgovori   +    8
[shevchenko]
pa ne vem, kje je problem, ce se pocuti slovenca, potem je slovenec. kaj si pa drugi mislijo, je pa njihov problem, ne?

sicer pa je lahko bit v teh casih slovenec, ko nasa reprezentanca raztura. me zanima, kaj bo rekel cez 5 let :)
sploh ni problema, zezam se. poskušam samo ilustrirat, kako nesmiselno početje je preštevanje krvnih zrnc in natančno določanje, od katere generacije naprej si človek lahko drzne imenovati samega sebe za slovenca, ne da bi pri tem pokasiral pripombo, vezano na njegov priimek.
novica
Rotty sporočil: 1.242
[#1242551] 08.06.11 10:23 · odgovor na: novica (#1242506)
Odgovori   +    4
Ja res zaje... situacija. Tako so naše v Slovenski vojski zafrkaval...pa so tipi, sicer "hudih" imen in priimkov, se imeli za Slovence...tle so jih zafrkavall, da so čefurji, dol v ČG pa, da so Slovenci. Jeba, ne tič ne miš.

Huh koliko kolen? Recimo, da vzameš SS recept: Če se ne motim, si moral dokazati samo za tri kolena nazaj, da si Nemec.
shevchenko sporočil: 21.898
[#1242573] 08.06.11 10:29 · odgovor na: novica (#1242550)
Odgovori   +    4
seveda je nesmiselno. ampak jebiga, drzave pac so vbile (in se vedno vbijajo) narodu neko nacionalno pripadnost, primarno zato, da se gredo klat na fronto. razlicna vera pac ni bila dovolj, ker potem kako bi preprical francoze, da so sli klat italijane ali kaj podobnega.

se danes slisis, da ce se ne bi uprli hitlerju, bi v sloveniji danes govorili nemsko. torej to bil kao glavni hitlerjev greh, ne genocidi, ampak sirjenje nemscine!
foore sporočil: 12.753
[#1242582] 08.06.11 10:32 · odgovor na: Gustl (#1242479)
Odgovori   +    12
[Gustl]
> [foore]
> Že to, da mlajše generacije obravnavajo Srbe kot tujce, kaže na nove priložnosti, saj so mladi neobremenjeni z zgodovino.
>
> Kje je logika in vsebina zgoraj omenjenega stavka. Hočevar preberi, kaj si napisal..
>
> Biti Slovenec ni, da dobijo starši državljanstvo.......
>
> Upam, da mi ne boste ponovno brisali posta....Sprejmite upravičeno kritiko........

Sprejmi, da boš z nacionalističnimi izpadi slej kot prej letel ven iz foruma...

Logika je pa v tem, da smo bili vzgajani in šolani s "širšo in ožjo domovino" (3. razred OŠ, SND), torej so bili Srbi bolj bratje in ne tujci. Mlajše generacija niso imele te osnovnošolske "obuke" in so zato Srbi tujci.
Kakšni nacionalistični ispadi. Jasno in naravnost mi povej. Ali ni Srb, Hrvat, Avstrijec tujec...Ne mi sedaj govorit o logiki, kaj si bil vzgajan in šolan.

Zakaj smo se osamosvojili, če rinemo nazaj na balkan in sprejemamo dejstvo, da so priseljenci pristni Slovenci......
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1242601] 08.06.11 10:37 · odgovor na: anon-151448 (#1242503)
Odgovori   +    1
> Lastno mnenje sem si pa tudi jaz izbrusil šele v zadnjih 10 letih, pa sem rojen v najlepših jugočasih.
(1ka z brisalcem zadaj? dobro vam je šlo...:)
Pa tam nekako poznih sedemdesetih sem potoval v NY direktno iz Ljubljane...
anon-218461 sporočil: 539
[#1242603] 08.06.11 10:37 · odgovor na: foore (#1242582)
Odgovori   +    6
Se pravi je Slovenec v Avstriji, pa četudi tam živi že generacije, tujec ? Mešaš malo stvari.
anon-167067 sporočil: 3.637
[#1242612] 08.06.11 10:39 · odgovor na: novica (#1242550)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-167067 08.06.2011 10:39
[novica]
> [shevchenko]
> pa ne vem, kje je problem, ce se pocuti slovenca, potem je slovenec. kaj si pa drugi mislijo, je pa njihov problem, ne?
>
> sicer pa je lahko bit v teh casih slovenec, ko nasa reprezentanca raztura. me zanima, kaj bo rekel cez 5 let :)

sploh ni problema, zezam se. poskušam samo ilustrirat, kako nesmiselno početje je preštevanje krvnih zrnc in natančno določanje, od katere generacije naprej si človek lahko drzne imenovati samega sebe za slovenca, ne da bi pri tem pokasiral pripombo, vezano na njegov priimek.
novica
Pri čemer je smešno, da bi očitno čista formalnost (sprememba priimka) takega človeka spremenila v Slovenca...?

Če pa ga ne bi, potem morajo kritiki utemeljiti kje neki se v takem primeru še skriva skriva "neslovenska esenca". Mogoče v trebušni slinavki, kostnem mozgu, ne vem. Se skriva v genetskem zapisu? Ob takem številu različnih vojska, ki so divjale skozi stoletja po tem delu Evrope- oprostite, nemogoče.

Če se skriva v večji toleranci, sposobnosti uporabe več jezikov, sprejemanju različnih kultur, gibanju v njih, seznanjenosti z njimi.... potem je taka neslovenska esenca super, ali bi jo kdorkoli zamenjal za vsebino možganov forumaša "Foore"???
anon-171197 sporočil: 814
[#1242626] 08.06.11 10:42 · odgovor na: novica (#1242506)
Odgovori   +    7
Novica, nehaj jokati! Ti z veseljem dam mojo "slovensko kozo" in to inkluzivno z vsemi problemi pa potem sam oceni, ce ti bo bolje! Mislim, da te v Sloveniji nihce ne obravnava za tujca, ampak za Slovenca drugo pa je, kako se ti pocutis v svoji kozi. Vsak od nas nosi kriz in verjemi, da tebi tvoj najbolj odgovarja in si ne zeli drugega!
anon-164633 sporočil: 2.356
[#1242628] 08.06.11 10:43 · odgovor na: anon-218461 (#1242603)
Odgovori   +    10
[jasnuk]
Se pravi je Slovenec v Avstriji, pa četudi tam živi že generacije, tujec ? Mešaš malo stvari.
Stvari mešaš ti. Slovenec, ki živi v Avstriji je Slovenec. Tukaj pa je govora po kolikem času lahko Srbijanec reče, da je Slovenec, če živi v Sloveniji. NIKOLI ne more biti Slovenec, ima pa Slovensko državljanstvo. Tujec pa je tisti, ki nima Slovenskega državljanstva, bo potegnilo?
novica sporočil: 5.397
[#1242644] 08.06.11 10:47 · odgovor na: anon-167067 (#1242612)
Odgovori   +    7
[vuksan]
> [novica]
> > [shevchenko]
> > pa ne vem, kje je problem, ce se pocuti slovenca, potem je slovenec. kaj si pa drugi mislijo, je pa njihov problem, ne?
> >
> > sicer pa je lahko bit v teh casih slovenec, ko nasa reprezentanca raztura. me zanima, kaj bo rekel cez 5 let :)
>
> sploh ni problema, zezam se. poskušam samo ilustrirat, kako nesmiselno početje je preštevanje krvnih zrnc in natančno določanje, od katere generacije naprej si človek lahko drzne imenovati samega sebe za slovenca, ne da bi pri tem pokasiral pripombo, vezano na njegov priimek.
> novica

Pri čemer je smešno, da bi očitno čista formalnost (sprememba priimka) takega človeka spremenila v Slovenca...?

Če pa ga ne bi, potem morajo kritiki utemeljiti kje neki se v takem primeru še skriva skriva "neslovenska esenca". Mogoče v trebušni slinavki, kostnem mozgu, ne vem. Se skriva v genetskem zapisu? Ob takem številu različnih vojska, ki so divjale skozi stoletja po tem delu Evrope- oprostite, nemogoče.

Če se skriva v večji toleranci, sposobnosti uporabe več jezikov, sprejemanju različnih kultur, gibanju v njih, seznanjenosti z njimi.... potem je taka neslovenska esenca super, ali bi jo kdorkoli zamenjal za vsebino možganov forumaša "Foore"???
ah, sprememba imena in priimka je bil tudi že predlog, ki sem ga dobil od direktorja v prejšnji firmi..."novica, ti si tako fajn, nekoč še bo kaj iz tebe, samo pejt si ime in priimek zamenjat, če hočeš uspet v karieri." tega predloga ne bom nikoli pozabil in še zdaj si mislim, da sem raje lačen kot, da bi si spremenil ime.
novica
Gustl sporočil: 13.629
[#1242651] 08.06.11 10:49 · odgovor na: anon-164633 (#1242628)
Odgovori   +    5
[k24]
> [jasnuk]
> Se pravi je Slovenec v Avstriji, pa četudi tam živi že generacije, tujec ? Mešaš malo stvari.

Stvari mešaš ti. Slovenec, ki živi v Avstriji je Slovenec. Tukaj pa je govora po kolikem času lahko Srbijanec reče, da je Slovenec, če živi v Sloveniji. NIKOLI ne more biti Slovenec, ima pa Slovensko državljanstvo. Tujec pa je tisti, ki nima Slovenskega državljanstva, bo potegnilo?
Torej smo mi vsi recimo Armenci. Lahko si izbiraš še recimo med Gruzijcem...al pa, če bi rad bil ponosen na letošnji evrovizijski šlager, si lahko še Azerbajdžanc.
anon-151448 sporočil: 3.061
[#1242654] 08.06.11 10:49 · odgovor na: anon-167067 (#1242612)
Odgovori   +    3
[vuksan]
> [novica]
> > [shevchenko]
> > pa ne vem, kje je problem, ce se pocuti slovenca, potem je slovenec. kaj si pa drugi mislijo, je pa njihov problem, ne?
> >
> > sicer pa je lahko bit v teh casih slovenec, ko nasa reprezentanca raztura. me zanima, kaj bo rekel cez 5 let :)
>
> sploh ni problema, zezam se. poskušam samo ilustrirat, kako nesmiselno početje je preštevanje krvnih zrnc in natančno določanje, od katere generacije naprej si človek lahko drzne imenovati samega sebe za slovenca, ne da bi pri tem pokasiral pripombo, vezano na njegov priimek.
> novica

Pri čemer je smešno, da bi očitno čista formalnost (sprememba priimka) takega človeka spremenila v Slovenca...?
A tako kot v primeru Ismail Mainardija aka Srečka Prijatelja ali recimo Dragana Gajića aka Draga Gaja? Slednji je celo Magnifica prosil, da ga umakne s seznama slovenskih čefurjev. Vidiš, tako zelo "Slovenec" je postal.

Strani: 1 2 3 4