Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vlada mora dati prednost podjetništvu

Strani: 1

anon-237178 sporočil: 2.624
[#1229118] 31.05.11 08:09
Odgovori   +    3
Ja, tako nekako drvi naša Slovenija. Samovšečna grabežljiva in pogoltna vlada z vsem svojim državnim aparatom in priskledniki živi kot pijavka na gospodarskih družbah, javnih ustanovah. Podjetništvo sploh nima možnosti, da bi se začelo razvijati.
anon-220534 sporočil: 695
[#1229223] 31.05.11 09:09
Odgovori   +    3
Čisto nič me ne preseneča tale članek. Naša super sposobna vlada in pijavke ki sesajo in molzejo državo. Dejansko kot podjetnik v Sloveniji ne moreš preživeti in to je sramota. Potem pa pridejo dva ali pa trije strokovnjaki v Slovenijo in se samo križajo ko vidijo kaj vse je pri nas možno. Tipičen primer je predsednik uprave Hypo banke. Človeka je skoraj kap ko je videl kakšen bančni sistem imamo in kako pri nas deluje nepremičninski trg. In potem bog ne daj da kaj komentira, vsi naši paraziti na ogretih stolčkih na vladi takoj popizdijo, da to pa ni res. Lepo vas prosim...
anon-221883 sporočil: 739
[#1229318] 31.05.11 09:57
Odgovori   +    2
Ko pride tuj strokovnjak v Slovenijo mu ni po moje čisto nič jasno ne. In podobno se je zgodilo na Hypo banki, ko je prišel novi predsednik uprave, po moje ni mogel verjeti kaj vse lahko najdeš in vidiš v našem bančnem prostoru. Velik strokovnjak bo zagotovo oz. je že našel priložnosti in tukaj je v prednosti predvsem hypo banka ki se bo lahko samo še bolj utrdila v slovenskem bančnem prostoru. Naši kvazi strokovnjaki pa mešajo meglo!

Strani: 1