Strani: 1

zavarone sporočil: 430
[#727145] 26.02.10 08:52
Odgovori   +    0
V življenju še nisem jedel tako slabo, vino pa je bilo samo za zlit v kanalizacijo.
anon-222681 sporočil: 3
[#727984] 26.02.10 19:11
Odgovori   +    0
g.zavarone in g.srsen!
sem reden obiskovalec te restavracije in se mi zdi ocena totalno neobjektivna kar se tice hrane. to je stvar vsakega posaneznika,
in se ne da oceniti z splosno oceno ocenjevalca ki ocenjuje restavracije visoke kulinarike,..
ce se ze ocenjuje, naj se objektivno oceni na nivoju trendovske restavracije!
g. zavarone:
kar se tice vina,..
ni problem restavracije ce si slucajno ne znate narociti vina k doloceni hrani. jaz z tem nikoli nimam problema. ce si pa ze ne znam narociti sam, pa mi vedno dobro svetuje osebje.
prav tako se nikoli nisem mel pripomb na hrano, niti moji poslovni partnerji, ki jih redno vabim na kosila prav v to restavracijo, ker ji zaupam..
LP!
anon-222682 sporočil: 1
[#727994] 26.02.10 19:32
Odgovori   +    0
Jaz morem povedati, glede na moje izkušnje, da je to trenutno ena boljših restavracij na radgonskem ali v pomurju, moje izkušnje z njihovo ponudbo, osebjem je izjemno.Bil sem že večkrat gost in sem vedno odšel zadovoljen, je pa res, da se lahko tudi kdaj kaj ponesreči, ampak verjamem, da znajo to rešiti. Vem, da v restavraciji deluje tudi vinski svetovalec druge stopnje in sem se prepričal o bogatem vinskem listu, zato vidim da g.zavarone nima pojma o pojmuj, ker če bil imel vsaj malo pojma bi vedel kaj mu je naredeiti, če pride na mizo, neustrezno vino in ne za kanalizacijo, kot piše, popolni nevednež, vsaj tako je videti. še enkrat poudarjam, preko Ciconie nimam kaj povedati, tudi ko se pogovarjam z mojimi poslovnim i partnerji in prijatelji naletim na lepe pohvale. Glede g.Sršena pa vsi vemo, da je že prav smešen na trenutke in misli da je edini, imel sem priliko brati kar veliko njegovih komentarjev in včasih se prav nasmejim njegovim nesmislom in tudi včasij neznanju, kar je normalno. Obiščite jih in se prepričajte sami, PRIPOROČAM, sam sem bil tudi na njihovem slow food večeru z Matjažem Pozdercem.
lp

Strani: 1