Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Spletna anketa: Bralci za vstop Hrvaške v EU

Strani: 1

anon-202033 sporočil: 1.876
[#625499] 06.11.09 05:18
Odgovori   +    0
Sem za vstop Hrvaške v EU, vendar se mora umakniti iz zasedenih območij Slovenije. Upoštevati vse stare katastrske meje in poravnati nastalo škodo v nuklearki Krško.Potem sme v Evropo.
anon-197274 sporočil: 7
[#625724] 06.11.09 11:25 · odgovor na: anon-202033 (#625499)
Odgovori   +    0
Pa kaj lahko enkrat nehate s temi neumnimi izjavami!?! Slovenija potrebuje dobre odnose s svojo sosedo, prav tako njen vstop v EU. Kateri časopis beremo? Finance. Iz stališča financ in gospodarstva se mora to zgoditi čimprej. Izjave, kot je zgornja, mentaliteta, kot zgoraj, nam vsem povzroča ŠKODO! Kaj mislite, a delavko pri 55tih letih, ki je pristala na borzi, brez prihrankov, zanima, ali bo Slovenija imela tista dva metra morja več ali manj? Imam podjetje, ki posluje s Hrvaško in se pogovarjam s Hrvati, enostavno ne morejo verjeti, da mi hočemo nekaj, kar je brez kakršnegakoli dvoma njihovo. Prav tako pri nas. Že tu je jasno, da nas politiki nategujejo. Verjetno se je edino Pahorju posvetilo, da naše gospodarstvo POTREBUJE hrvaško.
anon-42818 sporočil: 284
[#626719] 08.11.09 11:48
Odgovori   +    0
ČIMPREJ DASE BONAUČILA SPOŠTOVATI UREDITVE EU IN SPOŠTOVATI PRAVILA EU.MI BOMO IZGUBILI NEKAJ OZEMLJA ONA PO SUVERENOST.KONEC BO IZIGRAVANJA IN KONČNO BODO SPOZNALI DA IMAJO VEČJE PROBLEME ZNOTRAJ IN NERAZČIŠČENE MEJE Z DRUGIMI REPUBLIKAMI,KI PA JO NE BODO REŠILI NA TAKŠEN SLEPARSKI NAČIN,KAJTI SOGOVORNIKE BODO IMELI Z JAJCAMI NE PA KOT Z SLOVENCIMKI POKLEKNEJO PRED VSAKIM.TUDI VOJNA NI IZKLJUČENA BOSNA JE SOD SMODNIKA IN TAM SE BO G.KOSOR-PAHOR MANJ POLJUBLJAQLA IN JI EROTIKA NE BO DOSTI KORISTILA.MI PA MORAMO ČIMPREJ NA VOLITVE IN ŠE PREJ MENJATI VOLILNI ZAKON IN "TURKA" POSLATI V AVGANISTAN.

Strani: 1