Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenci na zamenjavo gum čakamo do zadnjega

Strani: 1

kosmrlj sporočil: 568
[#353781] 29.10.08 15:46
Odgovori   +    0
Pa kaj ta blebeta o neevropskih pnevmatikah, pa garancijah pa računih pri prodaji preko interneta. Če kdo goljufa s temi zadevami so to vulkanizerji. Prev tako večina vulkanizerjev nima pojma kakšne gume pašejo na kakšen avto in ti ne pomagajo, če si ne pomagaš sam.

Ta članek je še eden v seriji kupljenih reklam, ki so zakamuflirani kot članki.
anon-90975 sporočil: 16
[#353940] 29.10.08 19:22
Odgovori   +    0
kosmrlj si samo še eden od pametnjakovičev. Upam, da boste Vam podobni sami menjali, centrirali gume, nameščali in popravljali izpušne sisteme ali popravljali obese ipd. Zato bom navedel nekaj dejstev
- neevropse pnevmatike obstajajo in so slabše kvalitete
- popusti preko interneta so (www. gume-takoj.si in podobni)
- po Vaše goljufajo vsa podjetja, ker imajo količinske popuste s strani proizvajalcev
- Če imate slabe izkušnje z vulkanizerji to ni moj problem, vsak ve kakšne gume pašejo na avtomobil. Ali Vam na delovnem mestu pravijo, da ne poznate zadeve? Potem ste nekoristni, zakaj ste še zaposleni?
- pomagaš si sam, tako da vulkanizerju pametuješ kaj je prav in kaj ne in si nasploh vseved

Nekateri vulkanizerji pripravljajo avtomobile za gorsko-hitrostne dirke. Kako da dirkači zvozijo ovinek, če o gumah in nasloh o podvozju nimajo pojma.

Oprostite, vendar Vas mečem v isti koš kot frajerje z novimi BMWji ipd., ki pridejo gnjavit za popuste pri povprečnih gumah in se odločajo za obnovljene gume in jim je škoda vsakega eura.
anon-50958 sporočil: 1.963
[#353959] 29.10.08 19:47
Odgovori   +    0
Špan si je zaslužil bajno bogastvo z dobrimi cenami!
Jaz grem k mojemu vulkanizerju v sosednji ulici in sem z njim kar zadovoljen.
Zimske gume, srednji cenovni rezred, sem že kupil in imam monitirane.

Strani: 1