Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boško Šrot: Niti evra nisem dobil nezakonito

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (2)

Strani: 1 2

babi2 sporočil: 3.480
[#304791] 30.08.08 10:54
Odgovori   +    0
Spomnim se oddaje izpred leta dni, ko je na TRENJIH zagotovil, da ni njegov namen prevzeti Pivovarne, potem nabiralnik KOLONEL, ki ga je moral razkriti na pritisk medijev in agencije, o neodvisnih medijih pa ne bi govorila, saj zanika, da bi hotel biti drugi Berlusconi. Pa prav to postaja oziroma je že. Kdor ne piše, kot on žvižga, nima pri njegovem imperiju kaj iskati. Toda to se mu vrača kot bumerang, ker vsak dan manj proda. K sreči še obstajajo neodvisni mediji, kot so FINANCE, katerih lastniki so tujci in ki zahtevajo le dobiček in se ne vpletajo v aktualno politiko.
anon-159233 sporočil: 1.086
[#304793] 30.08.08 10:56
Odgovori   +    0
"Najmočnejšega politika v državi" kontrolirajo volivci. Za razliko od Šrotovega njegov mandat vsakič traja le 4 leta. Seveda je povsem transparentno, da je Šrot 2 leti lagal o lastništvu Pivovarne Laško in da je kot njen direktor zlorabljal insajderske informacije.
anon-23357 sporočil: 1.499
[#304808] 30.08.08 11:08
Odgovori   +    0
1. Bi g. Šrot pristal na referendum v katerem bi volivci odločili ali mu še naprej zaupajo vodenje finančnega imperija.

2. Je g. Šrot v preteklih letih, kot predsednik uprave Pivovarne Laško deloval bolj za koristi delničarjev te družbe, ali bolj za svojo korist in izkoristil položaj za lastne interese.

3. Lahko, da je bilo njegovo početje legalno in legitimno. Lahko, da je upošteval zakone. Vprašanje pa je, ali je bilo pošteno.
anon-5512 sporočil: 243
[#304811] 30.08.08 11:12
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-5512 30.08.2008 11:26
Ko pa takele izjave berem mi gre pa direktno na bruhanje. Pa kako lahko takšen človek sploh mirno spi, če nima časa ko samo razmišlja kam bo razpredel svoje tatinske lovke in ga pred tem sploh ne zaustavijo nobene moralne vrednote. Ko boško odpre usta bi bilo najbolje da jih tudi zapre brez izrečenega stavka, saj bo v naslednjem trenutku najverjetneje izrekel laž. O lnjegovi lojalnosti do Pivovarne Laško in zaposlenih pa vam povem da tega ni. Če ne bi on sedaj potreboval
pozitivnih mnenj o njem bi hitro porezal tudi plače in odpuščal. Z njegovimi nizkotnimi izjavami o svojih zaposlenih v privatnih krogih pa ne seže Tonetu Turnšku niti do gležnja, ker je turnšek res nekaj naredil za Laško in Pivovarno ta parazit pa je cel čas samo razmišljal kako bi kaj ukradel....

"Boško Šrot: Niti evra nisem dobil nezakonito!" - ne nisi ga dobil nezakonito, temveč si ga ukradel nezakonito in to je bolj pomembno ti sraka tatin.....

"Bojan je politik, jaz pa sem gospodarstvenik" oba skupaj pa sta dokazano lažniva tatova, ki bi pokradla vse kar se da..... Oba sta te pripravljena gledati v oči in ti lagati ter te prepričati v njihov prav. Sicer je Janša isti ter 99,9% drugih politikov. Samo ne vem koga bi lahko uvrstil med preostalih 0,1%...

O njegovi poslovni uspešnosti se lahko govori skozi rezultate Pivovarne Laško. ker je malo težje ukrasti denar direktno iz potrošnikovega žepa se mu že pozna na prodajnih rezultatih. Zato pa je bolj uspešen na področju kraje državnega premoženja in nategovanja ljudi, le da tam dela bolj za svoj žep.

Pa kako naj verjamem človeku z toliko javno izrečenimi lažmi, pa sedaj zatrjuje da govori resnico. Saj je tedaj tudi zatrjeval, da ni v nobeni povezavi s Kolonel-om......
anon-5512 sporočil: 243
[#304813] 30.08.08 11:13 · odgovor na: anon-23357 (#304808)
Odgovori   +    0

drei je napisal(a):
1. Bi g. Šrot pristal na referendum v katerem bi volivci odločili ali mu še naprej zaupajo vodenje finančnega imperija. 2. Je g. Šrot v preteklih letih, kot predsednik uprave Pivovarne Laško deloval bolj za koristi delničarjev te družbe, ali bolj za svojo korist in izkoristil položaj za lastne interese. 3. Lahko, da je bilo njegovo početje legalno in legitimno. Lahko, da je upošteval zakone. Vprašanje pa je, ali je bilo pošteno.
 
2. Koliko je g. Boško delal za podjetje in delničarje se vidi na poslovnih rezultatih osnovne dejavnosti podjetja.
anon-36971 sporočil: 8.543
[#304819] 30.08.08 11:18 · odgovor na: anon-23357 (#304808)
Odgovori   +    0

drei je napisal(a):
1. Bi g. Šrot pristal na referendum v katerem bi volivci odločili ali mu še naprej zaupajo vodenje finančnega imperija. 2. Je g. Šrot v preteklih letih, kot predsednik uprave Pivovarne Laško deloval bolj za koristi delničarjev te družbe, ali bolj za svojo korist in izkoristil položaj za lastne interese. 3. Lahko, da je bilo njegovo početje legalno in legitimno. Lahko, da je upošteval zakone. Vprašanje pa je, ali je bilo pošteno.
 
Najbolje bi bilo, da se o tvojih predlogih izjasni in zavzame obvezujoče mnenje (poslana okrožnica na vse celice) CK ZKS.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#304821] 30.08.08 11:22
Odgovori   +    1
Oh, ko bi Janša res vsak teden razdelil 700 tisoč reklamnih brezplačnih toaletnih rolic papirja bi bilo še prav lepo.

Žal Janšev toaletni papir ni dober niti za rit obrisat;(((
anon-125189 sporočil: 398
[#304822] 30.08.08 11:22
Odgovori   +    0
Tolk daleč meda pa še nismo, da bo Boško kar sam odločal kaj je zakonito in kaj ni. To je samo dokaz, da so tajkuni počasi začeli  posegati po oblasti. Vsaj zahvalil bi se upokojencemv, ki so celo življenje garali za cca400 eur penzije, da so ustvarili takšno premoženje s katerim razpolaga prav Boško.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#304825] 30.08.08 11:30 · odgovor na: babi2 (#304791)
Odgovori   +    1

babi2 je napisal(a):
 K sreči še obstajajo neodvisni mediji, kot so FINANCE, katerih lastniki so tujci in ki zahtevajo le dobiček in se ne vpletajo v aktualno politiko.
 Finance so žal daleč, zelo daleč od neodvisnega medija-na žalost tuji lastniki niso nobena garancija, za denar so očitno tudi oni pripravljeni narediti karkoli.

Očitno jih ne bereš, ker sicer bi lahko prebral-a v njih skoraj tolk hvalnic Janši, kot jih je v ST.

Novica je že skoraj pol leta na "dopustu", verjetno pa bo kmalu šla še Petra, ostali so pa v glavnem Janševi s Franklom na čelu.
anon-117019 sporočil: 1.616
[#304840] 30.08.08 12:03
Odgovori   +    0
Jaz imam samo eno malo pripombo na grafični izgled
finance.si.
Tale reklamna pasica na vrhu je po moje malce moteča.
Ali jo ne bi postavili na dno ?
Sicer pa me ta borba proti tajkunom spominja na evropsko politično ureditev izpred 300-400 let.
Takrat so ljudje navijali za svoje grofe (plemeniteže), danes pa za tajkune. Politične stranke pa so bolj podobne cerkveni upravi iz tedanjih let..
anon-61840 sporočil: 563
[#304841] 30.08.08 12:07
Odgovori   +    0
"Piša, sere i u oči gleda"
anon-105119 sporočil: 3.426
[#304844] 30.08.08 12:14
Odgovori   +    0
"Težko je v naši domovini biti tajkun",
si verjetno poje naš ubogi bivši tovariš Šrot,
bivši borec za svobodo, enakost in bratstvo.
Po Titu, bi vsi bivši tovariši bili radi Tito.
Stoyan Svet katedrala.si
anon-102577 sporočil: 1.544
[#304846] 30.08.08 12:16 · odgovor na: anon-117019 (#304840)
Odgovori   +    0

crnagradnja je napisal(a):

Jaz imam samo eno malo pripombo na grafični izgled finance.si. Tale reklamna pasica na vrhu je po moje malce moteča. Ali jo ne bi postavili na dno ?......
 
Če uporabljaš Firefox, namesti Adblock Plus in reklamno pasico boš lahko povsem odstranil.
anon-115813 sporočil: 632
[#304847] 30.08.08 12:28 · odgovor na: anon-23357 (#304808)
Odgovori   +    0

drei je napisal(a):
1. Bi g. Šrot pristal na referendum v katerem bi volivci odločili ali mu še naprej zaupajo vodenje finančnega imperija. 2. Je g. Šrot v preteklih letih, kot predsednik uprave Pivovarne Laško deloval bolj za koristi delničarjev te družbe, ali bolj za svojo korist in izkoristil položaj za lastne interese. 3. Lahko, da je bilo njegovo početje legalno in legitimno. Lahko, da je upošteval zakone. Vprašanje pa je, ali je bilo pošteno.
 
Ni bilo legalno. Bilo je prozorno nelegalno. In čas je, da se v Sloveniji takim kaj zgodi.
anon-115813 sporočil: 632
[#304848] 30.08.08 12:31 · odgovor na: anon-5512 (#304811)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-115813 30.08.2008 12:34

XSGAU je napisal(a):
Ko pa takele izjave berem mi gre pa direktno na bruhanje. Pa kako lahko takšen človek sploh mirno spi, če nima časa ko samo razmišlja kam bo razpredel svoje tatinske lovke in ga pred tem sploh ne zaustavijo nobene moralne vrednote. Ko boško odpre usta bi bilo najbolje da jih tudi zapre brez izrečenega stavka, saj bo v naslednjem trenutku najverjetneje izrekel laž. O lnjegovi lojalnosti do Pivovarne Laško in zaposlenih pa vam povem da tega ni. Če ne bi on sedaj potreboval
pozitivnih mnenj o njem bi hitro porezal tudi plače in odpuščal. Z njegovimi nizkotnimi izjavami o svojih zaposlenih v privatnih krogih pa ne seže Tonetu Turnšku niti do gležnja, ker je turnšek res nekaj naredil za Laško in Pivovarno ta parazit pa je cel čas samo razmišljal kako bi kaj ukradel....

"Boško Šrot: Niti evra nisem dobil nezakonito!" - ne nisi ga dobil nezakonito, temveč si ga ukradel nezakonito in to je bolj pomembno ti sraka tatin.....

"Bojan je politik, jaz pa sem gospodarstvenik" oba skupaj pa sta dokazano lažniva tatova, ki bi pokradla vse kar se da..... Oba sta te pripravljena gledati v oči in ti lagati ter te prepričati v njihov prav. Sicer je Janša isti ter 99,9% drugih politikov. Samo ne vem koga bi lahko uvrstil med preostalih 0,1%...

O njegovi poslovni uspešnosti se lahko govori skozi rezultate Pivovarne Laško. ker je malo težje ukrasti denar direktno iz potrošnikovega žepa se mu že pozna na prodajnih rezultatih. Zato pa je bolj uspešen na področju kraje državnega premoženja in nategovanja ljudi, le da tam dela bolj za svoj žep.

Pa kako naj verjamem človeku z toliko javno izrečenimi lažmi, pa sedaj zatrjuje da govori resnico. Saj je tedaj tudi zatrjeval, da ni v nobeni povezavi s Kolonel-om......
 
Rezultati so bili lani (in prej) zaradi visokih kapitalskih naložb (kapitalski trg je rasel) še dobri. Kaj bo letos? Prodaja pijač (osnovna dejavnost) pa tako upada...
anon-1670 sporočil: 14.712
[#304849] 30.08.08 12:34 · odgovor na: anon-102577 (#304846)
Odgovori   +    0

Bor777 je napisal(a):

 
Če uporabljaš Firefox, namesti Adblock Plus in reklamno pasico boš lahko povsem odstranil.
 
Ja ampak žal tako odstraniš samo najbolj nadležne flash pasice.

Navadnih reklam in podobnega pa vseeno ne moreš;(

Ali pa jaz ne znam?
anon-119197 sporočil: 9.214
[#304852] 30.08.08 12:39 · odgovor na: anon-1670 (#304849)
Odgovori   +    1
Tam imas nekje ABP/Preferences/Filter pa daj 'iprom' in 'http://beta.finance-...t/pics/ads< /a> ' :)
anon-174851 sporočil: 251
[#304855] 30.08.08 12:48 · odgovor na: babi2 (#304791)
Odgovori   +    0
Vprašanjem o prakiriščih delnic in na kakšne načine je financiral prevzeme, so se pa v Večeru čudežno izognili. Verjetno si je za ta intervju kar sam zastavil vprašanja in jih poslal v objavo.
anon-1670 sporočil: 14.712
[#304856] 30.08.08 12:52 · odgovor na: anon-119197 (#304852)
Odgovori   +    0
Hvala.

Nisem mislil, da je tako zelo, zelo izi;)
anon-102577 sporočil: 1.544
[#304858] 30.08.08 12:52 · odgovor na: anon-1670 (#304849)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):

Ja ampak žal tako odstraniš samo najbolj nadležne flash pasice.
Navadnih reklam in podobnega pa vseeno ne moreš;(
Ali pa jaz ne znam?
 
Na strani www.finance.si/ ne vidim niti ene reklame.
Ko grem gledat komentarje forumašev, prav tako ni reklam, ne gibljivih ne statičnih.
Če pa Adblock Plus izklopim, se seveda pojavijo.

V začetku, ko se AP namesti, je nekaj dela z izklapljanjem reklam, potem pa je ta težava rešena.
RTM sporočil: 4.799
[#304861] 30.08.08 12:53 · odgovor na: anon-119197 (#304852)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Tam imas nekje ABP/Preferences/Filter pa daj 'iprom' in 'http://beta.finance-...t/pics/ads< /a> ' :)
 
tako le odstraniš vsebino reklame, dobiš pa prazen prostor v isti velikosti.

 verjetno pa vseeno bolje, kot tisto neprijetno miganje reklam !
anon-119197 sporočil: 9.214
[#304863] 30.08.08 12:56 · odgovor na: RTM (#304861)
Odgovori   +    0
Vidim, da delamo celo znanost iz teh reklam. Ce dejansko odstranis reklamo, spremenis strukturo strani, posledice so lahko katastrofalno. Meni je prakticno vseeno, kako resujete, sem precej imun na te reklame...
macon sporočil: 12.861
[#304870] 30.08.08 13:07 · odgovor na: anon-119197 (#304863)
Odgovori   +    0
"Vprašanje pa je, kdo kontrolira najmočnejšega politika v državi, ki je imenoval po svojem okusu, nekatere celo nezakonito , generalno državno tožilko, šefa policije, Dursa, UVK, ATVP, Banke Slovenije...," je dejal."

Pa kdo je to, da bo sral take klanfe o izvoljenem predsedniku vlade? A se ga zaradi take izjave ne da tožit? Kot predsednik vlade in kot zasebnik?

Izgleda, da je predsednik sveta SLS začutil, v katero smer veter piha in da imajo zaradi šrotov vse šanse sploh ne priti v parlament. Odstavitev s predsedniške pozicije bi bila na mestu, še bolje pa, da sploh ne bi bil izvoljen nanjo. Janez Podobnik bi jih spravil skozi (posebej, če bi se spet spotaknil čez kako ograjo).  


Stopnjevanje:

-šrot
-večji šrot
-boško šrot
anon-77034 sporočil: 218
[#304872] 30.08.08 13:10 · odgovor na: anon-119197 (#304863)
Odgovori   +    0
Meni je pa skrajno neumno, da mi tretjino ekrana zaseda reklama, čeprav plačujem naročnino. Ste mi pa dali dobro idejo, da malo tole html & css kodo preštudiram ;)
anon-161250 sporočil: 1.473
[#304911] 30.08.08 14:32
Odgovori   +    0
revčka špilat v medijih k ga vsi preganjajo....zravn so pokasiral na tone javnih naročil od občine celje, pol v pivovarni union se 1x mesečno če ne clo večkrat dobivajo zdolšek, kosmova, šrot, debeljak, bavčar......pa njihovih prihodov/odhodov se po navodilih ne sme pisat v knjigo prihodov/odhodov......pa po besedah očividcev Boškota ni ravno v najboljši psihični kondiciji(fizični tko nikol ni bil)....ampak hej tko kot je napisala micka27....dobr da mamo tolk penzjonistov k so s svojim rokam gradil kar je Boško polastninil....tko da šrot ne vem....neki nared da bodo ljudje spet radi pili tvoje pivo-izboljšaj okus ker je scavnica...
MF-356964 sporočil: 8
[#304955] 30.08.08 16:48
Odgovori   +    0
Ma prav Šrot. Nezakonito ni blo nič. Ker je blo enim v interesu, da smo imeli tako zanič zakonodajo. Tko da bilo je legalno, ni pa bilo legitimno. Jst osebno sem (pa če me vsi popluvate) takoj za sprejetje zakona, ki za nazaj razveljavi take prevzeme. Nenazadnje umor ne zastara. In tle je šlo za umor slovenskega gospodarstva. Nobenega ne briga razvoj podjetja (Droga prodaja dobro stoječe BZ, Šrotu vedno upada promet iz osnovne dejavnosti...) in kaj se dogaja v podjetju, saj bodo tko al tko vse prodal in šli na doživljenjski dopust. Da majo Šrot, Bavčar ipd. milijone, delavci v njihovih tovarnah pa mezdo... je pa še ene vrste umor. Ker ti delavci ne morejo dostojno preživet. Če pa niso sposobni na trgu zaslužit za plače delavcev naj gredo pa kaj druzga delat. A ja, saj so lastniki. Ne mormo jih več odpustit. No, mogče tud za solidne plače delavcev zaslužjo, ampak kaj, ko je treba kredite odplačevat. Tko da jst bi jim vse za nazaj pobrala. Pa da mi ne bi zdej kdo jokal, da bo to oslabilo naše gospodarstvo in rast - od te rasti delavci nimajo nič. In nisem za socializem, ampak da vsak dobi, kar mu pripada in kar zasluži. In ti Šroti, Bavčarji, Bohoriči, Petani, Omladiči, Jankovići, ipd. nikakor niso sami postavli firm. Pa ajd, še bi požrla, če bi s firmami dobro upravljal in da bi vsi imel neki od tega. Tko pa so tolk zapufani, da enostavno ni ne denarja ne volje za zdravo, inovativno rast in razvoj. Da zgodbe z nepotizmom niti ne načenjam. Na drugi strani pa vsa čast Akrapoviču in njemu podobnim. Tem iz srca privoščim. No, da skrajšam. Jelinčiča in Pečeta ne prebavljam. Če bi mi kdorkoli od niju zagotovil, da te tajkune razlasti, ne samo da ga volim, od hiše do hiše bom hodila in zbirala podporo za njega.
anon-36971 sporočil: 8.543
[#304956] 30.08.08 16:53 · odgovor na: MF-356964 (#304955)
Odgovori   +    0

MF-356964 je napisal(a):
Ma prav Šrot. Nezakonito ni blo nič. Ker je blo enim v interesu, da smo imeli tako zanič zakonodajo. Tko da bilo je legalno, ni pa bilo legitimno. Jst osebno sem (pa če me vsi popluvate) takoj za sprejetje zakona, ki za nazaj razveljavi take prevzeme. Nenazadnje umor ne zastara. In tle je šlo za umor slovenskega gospodarstva. Nobenega ne briga razvoj podjetja (Droga prodaja dobro stoječe BZ, Šrotu vedno upada promet iz osnovne dejavnosti...) in kaj se dogaja v podjetju, saj bodo tko al tko vse prodal in šli na doživljenjski dopust. Da majo Šrot, Bavčar ipd. milijone, delavci v njihovih tovarnah pa mezdo... je pa še ene vrste umor. Ker ti delavci ne morejo dostojno preživet. Če pa niso sposobni na trgu zaslužit za plače delavcev naj gredo pa kaj druzga delat. A ja, saj so lastniki. Ne mormo jih več odpustit. No, mogče tud za solidne plače delavcev zaslužjo, ampak kaj, ko je treba kredite odplačevat. Tko da jst bi jim vse za nazaj pobrala. Pa da mi ne bi zdej kdo jokal, da bo to oslabilo naše gospodarstvo in rast - od te rasti delavci nimajo nič. In nisem za socializem, ampak da vsak dobi, kar mu pripada in kar zasluži. In ti Šroti, Bavčarji, Bohoriči, Petani, Omladiči, Jankovići, ipd. nikakor niso sami postavli firm. Pa ajd, še bi požrla, če bi s firmami dobro upravljal in da bi vsi imel neki od tega. Tko pa so tolk zapufani, da enostavno ni ne denarja ne volje za zdravo, inovativno rast in razvoj. Da zgodbe z nepotizmom niti ne načenjam. Na drugi strani pa vsa čast Akrapoviču in njemu podobnim. Tem iz srca privoščim. No, da skrajšam. Jelinčiča in Pečeta ne prebavljam. Če bi mi kdorkoli od niju zagotovil, da te tajkune razlasti, ne samo da ga volim, od hiše do hiše bom hodila in zbirala podporo za njega.
 
Po komunizmu diši v deželi, po komunizmu...
MF-356964 sporočil: 8
[#304958] 30.08.08 16:58
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: MF-356964 30.08.2008 16:59
@ Moneta: če sem komunist zato, ker bi razlastila ljudi, ki so si zaradi pomanjkljive zakonodaje prilastili firme in kar je še hujš, delajo z njimi ko svinja z mehom, potem aleluja, sem komunist. Pa da razčistiva: jst sem za kapitalizem, kjer vsak dobi kar zasluži z lastnim legalnim in legitimnim delom, pomaga se zgolj tistim, ki delat ne morejo. Ampak stanje v katerem mi živimo niti pod razno ne spominja na kapitalizem. V tem primeru bi Šrot in ostali zdolgočaseno sedeli v enih zakotnih pisarnah, ker naprej od tam ne bi prišli. Kapitalizem je Akrapovič, ne pa Šrot!
anon-159233 sporočil: 1.086
[#304962] 30.08.08 17:13 · odgovor na: MF-356964 (#304958)
Odgovori   +    1
Če že filozofiramo: Kapitalizem je tudi bogatenje sposobnih brezvestnih posameznikov na račun manj sposobnih posameznikov, ki se jih veselo izkorišča. Vmes je nekaj sposobnih srednjih, ki imajo vest (ali, če želite, nimajo jajc) in ne želijo bogateti na račun drugih. Ti lahko dostojno živijo, zares bogati pa ne bodo. Dokler si član onih prvih ali srednjih, v življenju nimaš problemov. Če si med tistimi spodnjimi (teh ni malo, da ne bo kake pomote, da govorim zgolj o kakšnih klošarjih), znaš imeti težave. Za razliko od kakih drugih sistemov, se kapitalizem (vodijo ga seveda sposobni brezvestneži) za one spodnje prav nič ne briga (razen včasih, ko igrajo da jih briga, zato da ne izpadejo totalne pizde).

Skratka, želeli smo, imamo. Sedaj pa lepo nehat jokcat in se pritoževat nad zlobnim, nepravičnim svetom in gremo delat. Vsak je svoje sreče kovač. Alternativa je revolucija in kakšen drug sistem - žal se je zaenkrat večina izkazala za slabše, oziroma je kapitalizem vse prepričal, da je boljši.

:-)
bc123a sporočil: 48.253
[#304965] 30.08.08 17:30 · odgovor na: anon-36971 (#304956)
Odgovori   +    0

Moneta je napisal(a):

 
Po komunizmu diši v deželi, po komunizmu...
 
Anusi "malih ljudi" krvavijo, to je ... zal je seveda reakcija "hocemo komunizem". Kaj pa ces v tej zblojeni, prtegnjeni, nepismeni, zarukani drzavi.

Oni bi sedaj razlascevali z dekretom ... potem pa se eno iteracijo, certifikati, tujci raus, nacionalni interes, in potem bi jim cez 10 let spet riti krvavele, ko bi jih kaksen srot v 2.0 pofukal ...

Strani: 1 2