Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Novi Palace od ponedeljka z novim direktorjem

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Strani: 1

anon-49373 sporočil: 5.712
[#304886] 30.08.08 13:29
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-49373 30.08.2008 13:33
a smetana hodi v take zgrešene lokacije?

Ta investicija se če je res vloženo 100 mio E nebo nikoli povrnila, razen če se v hotel naselijo osvoboditelji (tajkuni) in plačajo hotel za vse sobe za 1000 let v naprej potem bi znala bit pozitivna nula
anon-144131 sporočil: 608
[#305163] 31.08.08 13:56
Odgovori   +    0
Hotel ima vse možnosti za razcvet, mirno okolje in prečudovito zasebno plažo. :D
anon-133159 sporočil: 998
[#305172] 31.08.08 14:16
Odgovori   +    0
hotel je zgrajen, lokalni turistični "veljaki" pomembni in zaslužni, le-ti veljaki in njihovi prijatelji (ter prijatelji prijateljev in zopet le-teh prijatelji...) so zadovoljni ker se jih je globalna finančna izognila, občinarji so zadovoljni, lastniki so zadovoljni...vsi so zadovoljni! (no, ja - skoraj vsi (če zanemarimo 99% ostalih))

dobrodošli v portorož, pristanišče samih cvetk
anon-174041 sporočil: 41
[#305173] 31.08.08 14:17
Odgovori   +    0
če še imamo izbeglice naj prvo poskusijo oni če bo vredu potem turisti.
bc123a sporočil: 48.253
[#305229] 31.08.08 16:37 · odgovor na: anon-49373 (#304886)
Odgovori   +    0

pezdon je napisal(a):
a smetana hodi v take zgrešene lokacije?

Ta investicija se če je res vloženo 100 mio E nebo nikoli povrnila, razen če se v hotel naselijo osvoboditelji (tajkuni) in plačajo hotel za vse sobe za 1000 let v naprej potem bi znala bit pozitivna nula
 
Hotel je lep. Kljub dizaster lokaciji in okolici so uspeli narediti neposredno okolico hotela privlacno (park, infinity pool).

PS. To pise nekdo, ki je preprican, da je cel portoroz napaka in da je neumen tisti, ki gre tja na dopust, tako da prosim, neko tezo to moje mnenje vseeno ima ;)
OnlyA sporočil: 658
[#305716] 01.09.08 11:26 · odgovor na: bc123a (#305229)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: OnlyA 01.09.2008 11:27
Hotel je lep posebej v primerjavi z ostalimi skatlami a la novi palace, riviera, marita, ... pa tud betonskim bernandinom ima vsaj nekaj klasicnega sarma. Naj bo kakorkoli ze lepo da so ga porihtali. Za Portoroz se pa strinjam z bc jem da je katastrofa. 
anon-87659 sporočil: 33
[#305758] 01.09.08 12:16
Odgovori   +    0
Ob tako umazanem morju kot je severni jadran od Poreča pa gor je škoda vsakega vloženega EUR-a"Balaton"
Tukaj dopustujejo turisti ki ne vedo kaj je čisto morje.
bc123a sporočil: 48.253
[#305768] 01.09.08 12:43 · odgovor na: anon-87659 (#305758)
Odgovori   +    0

prele je napisal(a):
Ob tako umazanem morju kot je severni jadran od Poreča pa gor je škoda vsakega vloženega EUR-a"Balaton" Tukaj dopustujejo turisti ki ne vedo kaj je čisto morje.

Ali pa tisti, ki niti nocejo do morja. Palace gotovo ne cilja na turiste, ki bi se po zajtrku odpravili z brisaco cez rame guzvat na betonsko plazo. Ce bodo taki hodili tja, je to ze samo po sebi failure.
anon-87649 sporočil: 3
[#305873] 01.09.08 14:49 · odgovor na: anon-87659 (#305758)
Odgovori   +    0

prele: "Ob tako umazanem morju kot je severni jadran od Poreča pa gor je škoda vsakega vloženega EUR-a"Balaton"
Tukaj dopustujejo turisti ki ne vedo kaj je čisto morje."

O čistem morju nimate pojma. Ni vse zlato, kar se sveti. Od Savudrije navzdol ni niti ene čistilne naprave. Torej je morje polno ... bakterij. V slovenski Istri pa je cela vrsta čistilnih naprav. V Piranu ima celo vsaka vas svojo. Morje pa ni prosojno, ker je muljasto dno. Hrvaška obala je kamnita, zato morje zgleda čisto.

Na srečo tudi turisti dobro vedo kje je čisto morje.
anon-47508 sporočil: 559
[#305892] 01.09.08 15:07 · odgovor na: anon-87649 (#305873)
Odgovori   +    0
Seveda bližina koprskega in tržaškega pristanišča vpliva blagodejno na čistočo morja, kajne? 
anon-86509 sporočil: 2.820
[#305950] 01.09.08 16:09 · odgovor na: bc123a (#305229)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):

 
Hotel je lep. Kljub dizaster lokaciji in okolici so uspeli narediti neposredno okolico hotela privlacno (park, infinity pool).

PS. To pise nekdo, ki je preprican, da je cel portoroz napaka in da je neumen tisti, ki gre tja na dopust, tako da prosim, neko tezo to moje mnenje vseeno ima ;)
 
Hotel je hud in upam, da bom lahko že to zimo preveril, kaj nudi. To sem si želel že od nekdaj, ko je bil še ves podrt in ni bilo še niti govora o obnovi. No, zdaj spet sije in prav je tako. Sem prepričan, da bo obisk vreden svojega keša.
anon-34828 sporočil: 71
[#306593] 02.09.08 11:50
Odgovori   +    0
v Sloveniji manjka ravno takšnih hotelov. bled, ljubljana in portorož nujno potrebujejo takšne svetovne znane in uveljavljene verige. petični gostje gledajo izključno, kje so dobri hoteli; okolica je za njih drugotnega pomena. butlji, ki spodaj pišete čez Portorož, se raje pozanimajte, kako funkcionira turizem petičnežev, preden dajete vaša zatohla in podeželska mnenja na dobre projekte. vi v takih hotelih itak ne boste nkol spali, ker je za vas še kozolec predobr za prenočevanje.
OnlyA sporočil: 658
[#306634] 02.09.08 12:25 · odgovor na: anon-34828 (#306593)
Odgovori   +    0
Ko sm prebral tvoj post sm najprej mislil da gre za sarkazem zdej pa vidim da resno mislis. Za Palace smo se vsi strinjali da je dober projekt ampak Portoroz kot celota je pa katastrofa. Mislim a si bil kdaj v kaksni restavraciji v Portorozu a se ti to zdi ponudba za peticneze, da ne gremo naprej do nocne zabave, golfa, sportnih aktivnosti, navticnega turizma, ...? Ne vem razen ce ne stejes italjanskih in avstrijskih penzionerjev za peticneze. Sam za tvojo inf. bil sem v dosti dobrih hotelih v Dubaju, Tahitiju, Deviskih otokih, Singapurju, Hawaii, ...
anon-34828 sporočil: 71
[#306759] 02.09.08 13:56 · odgovor na: OnlyA (#306634)
Odgovori   +    0
se popolnoma strinjam s tabo. Portoroža definitivno ne moreš primerjat z Dubajem in Deviškimi otoki. ponudba je klavrna in cenena. vendar so ti hoteli tud v državah in krajih, ki ponujajo dosti manj od Slovenije in Portoroža. Moj odziv je nastal predvsem zato, ker sem poslovno zelo pogosto v tujini, običajno spim v hotelih (Hilton, Sofitel,Meridien), ki so sicer slabši od Kempinskega. Vsi ti hoteli imajo v sobah brošure, kje so njihovi hoteli v različnih državah. Vedno in skoraj v vsaki brošuri najdeš večino držav EU (od Bolgarije, Slovaške, Romunije, nikoli ni omenjene Slovenije), notr se najde še Moldavija, Belorusija, kazakstan..... Lansko leto sem bil v Sofitelu v enem zakotnem mestu na Poljskem, ki ne ponuja skoraj ničesar, a hotel je bil navkljub temu relativno zaseden. Večina ljudi, s katerimi sodelujem v tujini poznajo Lj, Piran in Bled, vendar vsakič omenijo, da ni nobenga hotela tam. Moj poslovni partner iz Nizozemske spi izključno v Hiltonu ali hotelih, ki so z njim primerljivi. Mislim, da je potrebno podpret idejo, da k nam pridejo znane verige, ki bi sicer prišle, če ne bi bilo postavljene konstantne ovire za njihov vstop.

brez znanih verig ne bo kvalitetnih turistov.  
bc123a sporočil: 48.253
[#306774] 02.09.08 14:08 · odgovor na: anon-34828 (#306759)
Odgovori   +    0

njamad je napisal(a):
se popolnoma strinjam s tabo. Portoroža definitivno ne moreš primerjat z Dubajem in Deviškimi otoki. ponudba je klavrna in cenena. vendar so ti hoteli tud v državah in krajih, ki ponujajo dosti manj od Slovenije in Portoroža. Moj odziv je nastal predvsem zato, ker sem poslovno zelo pogosto v tujini, običajno spim v hotelih (Hilton, Sofitel,Meridien), ki so sicer slabši od Kempinskega. Vsi ti hoteli imajo v sobah brošure, kje so njihovi hoteli v različnih državah. Vedno in skoraj v vsaki brošuri najdeš večino držav EU (od Bolgarije, Slovaške, Romunije, nikoli ni omenjene Slovenije), notr se najde še Moldavija, Belorusija, kazakstan..... Lansko leto sem bil v Sofitelu v enem zakotnem mestu na Poljskem, ki ne ponuja skoraj ničesar, a hotel je bil navkljub temu relativno zaseden. Večina ljudi, s katerimi sodelujem v tujini poznajo Lj, Piran in Bled, vendar vsakič omenijo, da ni nobenga hotela tam. Moj poslovni partner iz Nizozemske spi izključno v Hiltonu ali hotelih, ki so z njim primerljivi. Mislim, da je potrebno podpret idejo, da k nam pridejo znane verige, ki bi sicer prišle, če ne bi bilo postavljene konstantne ovire za njihov vstop.

brez znanih verig ne bo kvalitetnih turistov.

Slovenci, ki so vecinoma navajeni samo hrvaske in kampiranja - in simfajo cez hotele, kakrsnekoli ze - , si pac ne morejo predstavljati, da obstajajo turisti, ki zelijo iti v hotel, kjer jim vsak dan zamenjajo posteljnino, kjer dobijo veliko sobo in veliko posteljo brez vprasanj ali doplacil ...
anon-116785 sporočil: 5
[#308188] 03.09.08 17:02
Odgovori   +    0
tu se bodo nabirali jebi vetri privatizacije elite, tajkuni in kurbe vseh kalibrov

Strani: 1