Strani: 1

MM1411 sporočil: 4.807
[#268299] 19.06.08 14:21
Odgovori   +    1
Posvetovalni referendum je za moje pojme ena navadna neumnost z zapravljanjem proračunskega denarja. Vladni možje so dobro plačani, da se medsebojno posvetujejo in odločajo, zato so bili tudi voljeni. Vsako podobno dejanje je znak nesposobnosti in želja za prenos odgovornosti na državljane. Če so nesposobni naj odstopijo, ali pa naj iz svojih neto plač pokrijejo strošek referenduma. Saj to za njih itak ne bo tako hud strošek, jih je polno pri koritu; v vladi, parlamentu, DZ....
Mislec sporočil: 519
[#268337] 19.06.08 14:44
Odgovori   +    1
Menim, da s pokrajinami v bistvu dobivamo 13 občin, danajšnje občine pa so itak podobne krajevnim skupnosti - velika večina jih je pravzaprav tudi bila krajevna skupnost. Sedaj plačujemo uradnike samo centralno, pri pokrajinah pa jih bomo razporedili lokalno. Ne vem, v čem je razlika - kaj je dražje - morda bo celo ceneje, ker vse poti in dnevne migracije (potni stroški!) ne bodo romale v Ljubljano.
anon-151528 sporočil: 47
[#268417] 19.06.08 15:57
Odgovori   +    1
"Eklatantna Janševa poteza pred volitvami? "
Stavim za tri pire, da plemenski pojma nima, kaj prva beseda pomeni. Kmetavzar zarukani...
anon-163688 sporočil: 1.180
[#268426] 19.06.08 16:14
Odgovori   +    0
Pa kaj se jajcaš Plemeniti. Tebe je kljub tvoji neprekosljivosti v spletkarjenju in premetenosti spet nabrisal. Kaj češ, i nad bogom ima bog, pravijo bivši bratje. Vesel bodi za kaos na slovenski politični sceni, ponovno ti bo omogočila izvolitev, potem pa pamet v roke, sicer se te bodo še tvoji naveličali - preostali. Imaš srečo, da so najslabši že odšli.
anon-22053 sporočil: 2.869
[#268484] 19.06.08 18:24
Odgovori   +    0
"eklatantna Janševa poteza pred volitvami," meni predsednik SNS Zmago Jelinčič -Nedeljski posvetovalni referendum o pokrajinah je očiten, jasen, prepričljiv Janševa poteza pred volitvami," meni predsednik SNS Zmago Jelinčič. Pa kdo zdaj meni zna to razložitI STA ali Z.J.P. Toliko da bom do nedelje vedel.
anon-4731 sporočil: 1.585
[#268534] 19.06.08 20:25
Odgovori   +    0
To, kar je izumil Zmago, je bilo menda doslej vsakomur jasno.
Janša pred volitvami nima drugega za pokazati, kot prometnega ministra, ki je res odličen. Kapo dol, vedno znova preseneča z domiselnimi potezami.
anon-149319 sporočil: 190
[#268944] 20.06.08 14:53
Odgovori   +    0
Imam občutek, da je že nekaj časa vse videno in slišano predvolilna poteza, enih ali drugih . V podtonu je slutiti tudi medsebojno bolj ali manj pritlehno obračunavanje politikov in tudi njihove izjave so temu primerne. Volilci pa pridemo še na vrsto , ker politiki brez volilcev ne dosegajo svojih ciljev. Tu pa nastane problem , bomo volili enega od dveh disajnerskih programov brez vsebine in polnega lepih besed, stranko na katero se bliskovito lepijo karieristi vseh vrst, politika , ki pogosto preseneča, presenečenja pa so pogojena s koristmi , ali obstoječo politiko , ki ji ni odrekati volje pa se ji zatika pri kadrovanju ?!

Strani: 1