Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pivovarna Laško: Nismo sodelovali pri nakupu Atke Prime

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (1)

Strani: 1

bambino sporočil: 1.028
[#267523] 18.06.08 18:40
Odgovori   +    0
Za bruhat!!! Kje je bil pa mednarodni razpis za javno prodajo Centra naložb? Le zakaj je bila cena Centra naložb tako nizka!!! Lažnivci!!! Ker je bil prevzet (sparkiran) že zdavno!!! Lažnivci!
Laškega še videt več ne morem, kaj šele da bi ga kupil, Šrotov urin.
bambino sporočil: 1.028
[#267525] 18.06.08 18:46
Odgovori   +    0
Laž št. 1: Ne poznam podjetja Kolonel, z njim ne sodelujem ne poslovno ne finančno.
Laž št. 2.: Jankoviču bom prodal en del Mercatorja, če ga bom lahko kupil.
Laž št. 3: Nimam pooblastila, nimam možnosti, da bi Jankoviču prodal obljubljeni del Mercatorja.
Laž št. 4: Ups, res je da zelo dobro poznam Kolonel. Ups, res celo njegov lastnik sem. Toda moji nameni so dobri, KER sem jih zaupal najboljšim finančnim in pravnim strokovnjakom.
Laž št. 5: Infond bo pred prodajo naložb sklical skupščino, na katerem bodo o prodaji odločali delničarji. Skuščine ni bilo.
bambino sporočil: 1.028
[#267528] 18.06.08 18:48
Odgovori   +    0
Laško in njegovi derivati so se mi zagnusili. Dokler bo v lasti lažnivcev, ki mi preko ekranov in sporočil za javnost lažejo v oči, ga ne kupim več. SLS ni več med strankami, o katerih bi razmišljal, ker se ne morejo odpovedati kroničnim lažnivcem.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#267555] 18.06.08 19:31
Odgovori   +    0
Ta inflacija sporočil za javnost je višek nesramnosti, zblojenosti in pokvarjenosti Šrota in kompanije.

Ampak vse je zakonito press ;-)
anon-76887 sporočil: 18.121
[#267559] 18.06.08 19:35 · odgovor na: bambino (#267525)
Odgovori   +    0

bambino je napisal(a):
Laž št. 1: Ne poznam podjetja Kolonel, z njim ne sodelujem ne poslovno ne finančno. Laž št. 2.: Jankoviču bom prodal en del Mercatorja, če ga bom lahko kupil. Laž št. 3: Nimam pooblastila, nimam možnosti, da bi Jankoviču prodal obljubljeni del Mercatorja. Laž št. 4: Ups, res je da zelo dobro poznam Kolonel. Ups, res celo njegov lastnik sem. Toda moji nameni so dobri, KER sem jih zaupal najboljšim finančnim in pravnim strokovnjakom. Laž št. 5: Infond bo pred prodajo naložb sklical skupščino, na katerem bodo o prodaji odločali delničarji. Skuščine ni bilo.

Ali ni Boško Šrot tudi javno izjavil, da ne načrtuje nobenega managerskega prevzema Pivovarne Laško?
Ah seveda, saj to ni laž, ker ON ni prevzel PILR ampak ga je prevzelo podjetje.
anon-131238 sporočil: 141
[#267701] 18.06.08 21:38
Odgovori   +    0
Ja, dobro jutro Šrot. Si se le zbudil? tebe v arest, tvojga brata pa pred vrata parlamenta.
0531Agenc sporočil: 254
[#267708] 18.06.08 21:51
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: 0531Agenc 18.06.2008 21:52
bo kar držalo. če bi bil Šrot vreden milijardo in pol kot trdi janševa propaganda mašina bi Gantar potemtakem moral biti vreden vsaj 5 milijard - lestvica revije Manager mu pripisuje zgolj bornih 33 milijonov. sramota za slovensko novinarstvo, da ne zna preveriti in sešteti številk. Lahko bi kdo iz Managerja zanj uporabil isto metodologijo pa da končno izvemo koliko naj bi bila ta famozna cifra, verjetno pa bo nižja od gantarjeve.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#270083] 23.06.08 15:44 · odgovor na: bambino (#267525)
Odgovori   +    0

bambino je napisal(a):
Laž št. 1: Ne poznam podjetja Kolonel, z njim ne sodelujem ne poslovno ne finančno. Laž št. 2.: Jankoviču bom prodal en del Mercatorja, če ga bom lahko kupil. Laž št. 3: Nimam pooblastila, nimam možnosti, da bi Jankoviču prodal obljubljeni del Mercatorja. Laž št. 4: Ups, res je da zelo dobro poznam Kolonel. Ups, res celo njegov lastnik sem. Toda moji nameni so dobri, KER sem jih zaupal najboljšim finančnim in pravnim strokovnjakom. Laž št. 5: Infond bo pred prodajo naložb sklical skupščino, na katerem bodo o prodaji odločali delničarji. Skuščine ni bilo.

Inštitut za kaj vem kaj pravi, da je bilo vse zakonito in pravilno, ker ni 100% možno dokazati, da je šlo za zlorabo notranjih informacij (saj ima Boško samo 50% lastniški delež v Atka Prima :-)))).

www.siol.net/gospoda...akupa.aspx

Strani: 1