Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9939 sporočil: 17.846
[alek14]
> [NavadniNimda]
> Tudi jaz podpiram!

Podpiramo lahko, sam Nimda, resna grožnja v pravu pomeni, da je nekdo imel vse kar je potrebno, da grožnjo izvrši že pripravljeno. Npr. atentator mora imeti v rokah pištolo ali bombo. Kakor sem zgrožen nad napuhom jakovičevega neotesanca, mu "resne" grožnje po mojem ne gre očitati.
Vrhu vsega se je opravičil in že javno pojasnil, da ga ni imel resnega namena ogrožati.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 958589

Strani: 1

anon-211479 sporočil: 168
V pijanosti človek govori natančno tisto, kar trezen misli.
Torej, mali Janković ima nekje v malih možganih naklep za umor novinarja. In to bi moralo sodišče upoštevati, da ne bo prepozno.
Enih 5 do 6 let v čuzo, da se prepotentnežu spucajo mali možgani. Veliki so mu očitno zakrneli (matura pa to ...).
anon-178479 sporočil: 18.832
[0219K21]
> [alek14]
> > [NavadniNimda]
> > Tudi jaz podpiram!
>
> Podpiramo lahko, sam Nimda, resna grožnja v pravu pomeni, da je nekdo imel vse kar je potrebno, da grožnjo izvrši že pripravljeno. Npr. atentator mora imeti v rokah pištolo ali bombo. Kakor sem zgrožen nad napuhom jakovičevega neotesanca, mu "resne" grožnje po mojem ne gre očitati.

Vrhu vsega se je opravičil in že javno pojasnil, da ga ni imel resnega namena ogrožati.

Prijatelj se je tudi opravičil in javno pojasnil, da ni imel resnega namena ogrožati nikogar, pa vseeno sedi.

Strani: 1