Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-59943 sporočil: 1.662
[dob]
dabogda ti ga trdonya uvalio dok ga ti fafaš zvytorepcu.
sorry pač sem razumel PRVI ČLANEK NA TO TEMO... in vsako natolcevanje in vlečenje zgodbe mi je zdaj rumeni tisk...

naj se elikan javi ko bo vložen sodni postopek in ko bo sodni postopek končan. če mu rata ga podpiram, če mu ne rata, pol pač pravna država v kurcu... vse nabijanje vmes je brezpredmetno in je RUMENI TISK!!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 958566

Strani: 1

anon-11190 sporočil: 719
[lakotnyk]
> [dob]
> dabogda ti ga trdonya uvalio dok ga ti fafaš zvytorepcu.

sorry pač sem razumel PRVI ČLANEK NA TO TEMO... in vsako natolcevanje in vlečenje zgodbe mi je zdaj rumeni tisk...

naj se elikan javi ko bo vložen sodni postopek in ko bo sodni postopek končan. če mu rata ga podpiram, če mu ne rata, pol pač pravna država v kurcu... vse nabijanje vmes je brezpredmetno in je RUMENI TISK!!!
bistvo tega članka je v tem, da so se policaji spet najprej lotili (lahko rečemo, da so posredno ustrahovali) oskodovanca, ne pa da bi zaslišali domnevnega osumljenca...
anon-178479 sporočil: 18.832
[lakotnyk]
> [dob]
> dabogda ti ga trdonya uvalio dok ga ti fafaš zvytorepcu.

sorry pač sem razumel PRVI ČLANEK NA TO TEMO... in vsako natolcevanje in vlečenje zgodbe mi je zdaj rumeni tisk...

naj se elikan javi ko bo vložen sodni postopek in ko bo sodni postopek končan. če mu rata ga podpiram, če mu ne rata, pol pač pravna država v kurcu... vse nabijanje vmes je brezpredmetno in je RUMENI TISK!!!

Boje bo, če se ti javiš takrat, ko te bo omnenjeni vprašal za tvoje osebno precenjeno mnenje.

Strani: 1