Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

XDHLI sporočil: 10
Elikan, beden si. Če bi bil sam pisec financ, nebi šow cmizdit javnosti kaj mi je reku J.Jankovič. Mislim, halooo? Besedno zvezo ''ubii ga'' slišiš na vsakem vogalu, pa še nobenga mrtvega ni blo. Če bi ti hotu kej nardit, ti nebi nič rekel ampak bi to opravil v tišini. Zresni se človek dej. Škoda financ, za takšne gluposti. Piššte rajši kej bol pametnega.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 954819

Strani: 1

anon-103481 sporočil: 162
[XDHLI]
Elikan, beden si. Če bi bil sam pisec financ, nebi šow cmizdit javnosti kaj mi je reku J.Jankovič. Mislim, halooo? Besedno zvezo ''ubii ga'' slišiš na vsakem vogalu, pa še nobenga mrtvega ni blo. Če bi ti hotu kej nardit, ti nebi nič rekel ampak bi to opravil v tišini. Zresni se človek dej. Škoda financ, za takšne gluposti. Piššte rajši kej bol pametnega.
Res? Slišiš to besedo na vsakem koraku? Meni jo še ni nihče rekel in ne spomnim, se, da bi bila v bližini, ko bi kdo to izjavil komu v moji bližini - niti v pijanem stanju. Če si mogoče ti tisti, ki to izjavlja na vsakem koraku, pa upaj, da se nikoli ne srečava. Ko mi je pred nekaj leti 2m težil psihič (sosed), mi vsak večer plezal na balkon, zvonil ponoči in pritiskal kljuko, da je poskusil, če imam odklenjeno in mi je policija razložila, da ga v bazi nimajo prijavljenega (videlo se mu je, da ni čisto pri pravi) in da mi, dokler ne stori česa kaznivega (halooo?!) ne morejo na noben način pomagati (po zakonu ne morejo samo na osnovi navedenega ukrepati) in je bila edina možnost, da se naučim samoobrambe (v čim krajšem času pa izselim, da se psihopata rešim ali pa se še naprej s tem ukvarjam), sem si priskrbela bejzbol palico, da se ga rešim - beri: ga potegnem v moje stanovanje in pošteno nalomim, ko bo pri vratih - k sreči mi ga po tistem nikoli ni uspelo ujeti (sem se prej odselila); kajti, če bi ga nalomila izven mojega stanovanje, bi bila jaz tista, ki bi me prijavili.

Nisem nasilna in tudi ne verjamem, da se nasilje rešuje z nasiljem - vendar ti povem, da v primeru, da bi mi grozil s tvojim 'na vsakem koraku rečem ubim te', bi ti znala povedati brez policije in ostalih prič, da ni zdravo zate, da mi groziš - to niso besede, ki so običajna žalitev kot je npr. kreten, teslo, imbicil...itd. Žal to samo dokazuje, da se moraš naučiti sam braniti in da naši zakoni niso dovolj dobro napisani za primere VERBALNIH (in ostalih fizično neotipljivih) zlorab.

Novinar je postopal prav - mulc je naokrog otresal z besedami, ki jih v nobenem stanju ne bi smel izgovoriti, pa pika.

Elikan - zakaj mu ne bi opravičil? Saj mu lahko - to pa še ne pomeni, da mu ni potrebno nositi posledic. Opravičilo OK, vendar dejanje s tem ni zbrisano. Predlog, kaj, pa sem itak že navedla v forumu pod temo Jankovićevega (mali) opravičila.

Strani: 1