Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[philips]
Glede na vse do sedaj povedano lahko sklepam da obstaja možnost tudi za naslednji scenarij:
G. Elikan išče povolilne zgodbe. Kroži od enega do drugega povolilnega zbora. Povsod ga pozdravijo, ponudijo kozarček penine ali dva. Potem ves vesel pokliče kolega in mu reče da naj hitro spiše članek in pride v center kjer je fešta na vsakem koraku. Spet pade nakaj šampanjčkov. In pogum raste...
ali dopuščaš možnost, da tvoj scenarij nima nobene povezave z realnostjo?
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 954786

Strani: 1

philips sporočil: 6.715
[novica]
> [philips]
> Glede na vse do sedaj povedano lahko sklepam da obstaja možnost tudi za naslednji scenarij:
> G. Elikan išče povolilne zgodbe. Kroži od enega do drugega povolilnega zbora. Povsod ga pozdravijo, ponudijo kozarček penine ali dva. Potem ves vesel pokliče kolega in mu reče da naj hitro spiše članek in pride v center kjer je fešta na vsakem koraku. Spet pade nakaj šampanjčkov. In pogum raste...

ali dopuščaš možnost, da tvoj scenarij nima nobene povezave z realnostjo?
novica
Seveda jo. Ampak kolega pa vseeno vprašajte ali je padel kak šampanjček. Razen če je prepričan "protialkoholik" in nikoli ne pije.
Endimion sporočil: 10.316
Novica

Brez zamere... Ampak nekako sem po premisleku tudi jaz skeptičen do tega, kaj se je dejansko dogajalo... in kaj je tamalemu jankoviću odneslo pokrovko ob najbolj neprijetnem momentu in okoli najbolj neprimerne osebe.... novinarja...

Bi pa me zanimalo... Kje se neha novinarska svoboda in začne pravica do zasebnosti? linija pri javnih osebah (kar pa jankovičev mulc ni) je tanka.... njegov foter je javna osebnost mar ne?

Morda lahko rečemo, da je jankec junior nasedel provokaciji, in tej ne bi smel... dejstvo pa je, da novinarji iščete zgodbo.... saj to prodaja vaš časopis. brez zgodb ga nihče ne bi bral mar ne? In jaka ni izjema.....

NAsilje ali namigovanje na nasilje? Vedno bom proti... a če samo pogledam kolikokrat v zadnjih nekaj letih se je samo na TEM FORUMU TUKAJ, Novica... želelo in hotelo smrt kakemu politiku aktualne vlade.... pa niste ne novinarji, ne administrator, ne nihče.... niti puisnili o tem. Obesili ste opozorilo... kar pa ne očisti vas, kolektiva Financ, da sovražni govor (napram komurkoli), podpirate (če ga tolerirate zame pomeni, da ga podpirate....)

Strani: 1