Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Eden od protestnikov napadel fotografinjo Financ

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124452 sporočil: 6.934
[Glavni forum] Tema: Na Barju grozijo incidenti
[#931981] 22.09.10 13:39 · odgovor na: (#931809)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-124452 22.09.2010 13:42
[NavadniNimda]
> [yuslocan]
> > [NavadniNimda]
> > > [yuslocan]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > Rušenje ceste naj bi pospešilo odtekanje vode iz okoliških vasi, a temu nasprotujejo MOL...
> > > >
> > > > Sram me je kot Ljubljančana s tako zločinsko MOL-otovsko mestno vlado, ki samo grozi, jemlje in sere, baje pa tudi žepotrparijo zganja.
> > >
> > > Hmmm, baje ti tudi serješ......sploh po forumu....
> >
> > Tipično yuzloslovenarsko početje: če nimaš argumentov, se loti političnih nasprotnikov z ad-hominem napadi. Konec koncev je potrebno uporabiti vsa stredstva, da se zaščiti ugled in kariera ljubljanskega Pakistankoviča. Koga pa brigajo tam eni kljukci na Ižanski, ki povrh vsega še žepanovi volilci niso, ajetko?
>
>
> Ti prvi neargumantirano napišeš, da mestna vlada samo grozi, jemlje in serje pa še krade povrh.
>
> Pa večina v Ljubljani ne misli tako. Pišeš daleč od tiste realnosti, ki jo vidi večina.
>
> Kaj pa je to drugega kot tisto, kar sem napisal.
1.) Grozi: poglej kako Jankovič grozi okoliškim krajem, da jih bo nasilno konvertiral kar v zbiralnika jezera za vodo. Kaj bo pa z njihovimi bajtami in njivami? Temu jaz rečem grožnje, Jankovič pa temu reče socialna-naravnananost. Kdo ima prav?
Malo in namenoma si to napihnil. Groziti ne more, postopki sprejemanja prostorskih planov so z zakonom določeni, pa tudi ZJ ni tako neumen, da bi javno grozil volivvem. Sploh ne pred volitvami.
2.) Jemlje: poglej koliko je Jankovič vzel Ljubljani in tudi Sloveniji. Pa kar še ne misli nehati.
To vztrajno nabijanje, da je nekaj vzel Ljubljančanom ni več produktivno. Velika večina ne vidi tega na takšen način. A bi rad vsilil svoje mnenje s ponavljanjem mantre.
3.) Sere: kljub nujnim potrebam, je Jankoviču prva prioriteta un napol razpadajoč štadion, da lahko nategne svoje tupoglave volilce.
Nujne potrebe o katerih pišeš so v domeni države in lokalnih skupnosti. Predlagano je bilo, pa zavrnjeno. Zdaj bodo malo premislili.

Zakaj je stadion razpadajoči? Jaz sem ga obiskal in nisem tega videl. Je sicer še v delu ampak zagotovo ni razpadajoči.

Tupoglavi volivci. Hmmm....a samo zato, ker ne mislijo kot ti? A si ti vzorec in simbol slovenske pameti? A ni ustavna in demokratična pravica vsakega, da ima svoje mnenje. Veliko si pisal o "enoumju" z druge strani. S svoje točke gledanja bi ga rad vsilil, ali kaj?

Glej, tudi če je nekaj vsebine v tvojih besedah, se o njej ne pogovarjamo, ker napišeš preveč radikalno politično pobarvano oceno, ki se je lahko spodbija. Potem se več pogovarjamo o tvoji neprimerni oceni, kot o resnični vsebini.