Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Z malo škatlo za internet do milijonov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-19718 sporočil: 3.853
Zadnja sprememba: anon-19718 03.09.2010 09:30
Naj povem, da se na internetno tehnologijo ne spoznam v profesionalnem smislu. Ampak, jaz sem npr. doma iz vasi in imam priklop od T-2 z 10/2. Deluje odlično. Film ( legalni seveda :) dawnloadam v 20 min. Zato ne vem v čem je poanta "novosti" z hitrostjo 2 MB kar je 5x manj kot imam jaz že sedaj ? Se pa v državi, ki je prva na svetu v odkrivanju tople vode, ne bi čudil tudi takemu "izumu". Upam, da se motim in jim želim veliko uspeha.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 913001

Strani: 1

anon-17169 sporočil: 27
[Glavni forum] Tema: Z malo škatlo za internet do milijonov
[#913465] 03.09.10 14:10 · odgovor na: anon-19718 (#913001)
Odgovori   +    1
[toka]
Naj povem, da se na internetno tehnologijo ne spoznam v profesionalnem smislu. Ampak, jaz sem npr. doma iz vasi in imam priklop od T-2 z 10/2. Deluje odlično. Film ( legalni seveda :) dawnloadam v 20 min. Zato ne vem v čem je poanta "novosti" z hitrostjo 2 MB kar je 5x manj kot imam jaz že sedaj ? Se pa v državi, ki je prva na svetu v odkrivanju tople vode, ne bi čudil tudi takemu "izumu". Upam, da se motim in jim želim veliko uspeha.
''izum'' bo verjetno za tiste, ki ne morejo imeti tako kot ti T2. Na našem koncu v LJ ne morem imeti nič, ker baje ni proste parice....

Tako da sem vkopal 200m kabla do soseda preko travnika, ki ima....

Strani: 1