Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[0831LA1]
Stanislav Lunar, roj. 02.05.1959 v Ljubljani

Spoštovane Ljubljančanke in spoštovani Ljubljančani !

v primeru, da me izvolite za župana Ljubljane:

Oglaševanje v forumu ni dovoljeno. Ob naslednjem oglasnem sporočilu blokiram uporabniško ime do volitev. lp Jure Gostiša, urednik Finance.si

Neposredni odgovori na sporočilo št. 911793

Strani: 1

anon-195618 sporočil: 1.141
[Glavni forum] Tema: Dolžniki, pozor, upniki so prešli v nasilno fazo
[#912699] 02.09.10 21:12 · odgovor na: Gustl (#911793)
Odgovori   +    7
[Gustl]
> [0831LA1]
> Stanislav Lunar, roj. 02.05.1959 v Ljubljani
> Spoštovane Ljubljančanke in spoštovani Ljubljančani !
> v primeru, da me izvolite za župana Ljubljane:
Oglaševanje v forumu ni dovoljeno. Ob naslednjem oglasnem sporočilu blokiram uporabniško ime do volitev. lp Jure Gostiša, urednik Finance.si

khmmm .... Quod licet Iovi, non licet bovi .... oli kaj tac'ga, če se ne motim seveda

spoštovani admin
a tisto velja od danes "oppure da sempre"?
nekaj sem se spomnil na določeno "oglaševanje" pa 'maš tukaj en C/P

[Glavni forum] Tema: Ljubljana ni razvojno usmerjeno mesto
[#893337] 14.08.10 20:09
komunike
FQ: 49
[vizija1]
[290350]
...........
V razmislek volilcem na jesenskih županskih volitvah. Kaj si želimo??? Razvoj seveda. Vprašanje pa je, če Ljubljančani sploh vedo kaj bi radi.
Pametni bi si morali želeti:

www.osvobodimo.se/

Vendar bodo morali najbrž že pred tem upokojenci, zaradi zloma pokojninske blagajne, začeti organizirano žeti in jesti travo iz ljubljanskih zelenic. Če bodo takrat še vedno navijali za razne "Jankoviće", potem bo tudi to njihovo opravilo dodatno obdavčeno.

Razvoj s preganjanjem žoge? Kot južnoameriški Indijanci, ki so skorajda že izumrli? Kretenizem. Avtor ima prav. Le v delu, kjer previdno hvali dosežke ZJ, se z njim težko strinjam. To bi bili dosežki, če bi jih meščani dobili za pošteno in predvsem za pošteno zasoljeno ceno.

LP XITOS after Banovci

Strani: 1