Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Balkan nam lahko zavida plače, cene malo manj

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-151541 sporočil: 2.144
[Glavni forum] Tema: Balkan nam lahko zavida plače, cene malo manj
[#911552] 01.09.10 23:11 · odgovor na: klemenstp (#911532)
Odgovori   +    8
[klemenstp]
spet Jugoslavija, raje bi videl primerjavo s štirimi našimi neposrednimi sosedami. pa da vidimo kje smo.
to je zorni kot, ki politiki zelo ustreza...pokazati človeku, kako nizko lahko še pade in potem smo spet vsi srečni in zadovoljnji v okvirjih, kamor nas je strpala politika.

Bolj zanimiv in primerljiv bi bil podatek oz. primerjava neto plač posameznih poklicev v regiji. Meni osebno je npr. kriminal to, da lahko vsaj kar se hrane tiče ugodneje živim v Nemčiji kot pa tukaj doma (velja za nemesne izdelke).

Neposredni odgovori na sporočilo št. 911552

Strani: 1

klemenstp sporočil: 2.568
[slovenc1]
> [klemenstp]
> spet Jugoslavija, raje bi videl primerjavo s štirimi našimi neposrednimi sosedami. pa da vidimo kje smo.

to je zorni kot, ki politiki zelo ustreza...pokazati človeku, kako nizko lahko še pade in potem smo spet vsi srečni in zadovoljnji v okvirjih, kamor nas je strpala politika.

Bolj zanimiv in primerljiv bi bil podatek oz. primerjava neto plač posameznih poklicev v regiji. Meni osebno je npr. kriminal to, da lahko vsaj kar se hrane tiče ugodneje živim v Nemčiji kot pa tukaj doma (velja za nemesne izdelke).
na začetku sem res pomislil, da je to reklamno sporočilo naše vlade, da bi ljudje bili mirni, da nam ne gre tako slabo.

Mogoče so pa res naročili zanalašč primerjavo z državami, kjer se je lahko pričakoval tak rezultat.

Strani: 1