Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V Libijo poleg Pahorja tudi Kosorjeva

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Pahor v Libijo na državno proslavo
[#911235] 01.09.10 14:55 · odgovor na: anon-143244 (#911196)
Odgovori   +    10
[mare08]
Kako to misliš bratimo? Kaj če gre nekdo na proslavo, pomeni da se brati?
Sicer tudi meni Pahor ni všeč, ampak mislim da je naredil pravilno potezo s tem da je šel dol. Moje mnenje je, da vsak kontakt lahko samo koristi, če se ga zna izkoristit, pa tudi če je v Botswani! Z to razliko je Libija zelo bogata država,...

ja,lahk da je bogata država...ampak takole,mali črviček pa me le razjeda...nobenga druzga Libija ne zanima,razen seveda Italijanov,ki so itak dol taglavni.In nas,ki jih bomo,zgleda nadmudrili za gadne pare...Mi arabce,heheehe
Bolj se bojim znanih scenarijev: podpišemo pogodbo za avtocesto za pol miljarde,posel zavaruje NLB,Zidar pokasira,Libijci pa pol plačajo pol vrednosti...pa to še tedaj,ko se bo zasvetil pozlačen minaret na Parmovi

Neposredni odgovori na sporočilo št. 911235

Strani: 1

anon-143244 sporočil: 120
[Glavni forum] Tema: Pahor v Libijo na državno proslavo
[#911255] 01.09.10 15:08 · odgovor na: anon-101299 (#911235)
Odgovori   +    4
Ne vem zakaj bi šel osel dvakrat na led. Mislim da je ta gospodarska situacija marsikoga kaj naučila.
Sam tako pravim, da je vsak stik koristen. Pahor itak doma nima kaj počet, če je že povabljen pa naj gre. Tudi sam, v moji službi moram precej navezovat stike, pa hodit na brezvezne sestanke,... pa glej, ravno tam spoznaš dobrega poslovnega partnerja. Saj dol najbrž ne bo samo Gadaffi!?
To je moj sistem dela. Na konc koncu, se ga bosta z Berlusconijem skupaj nasekala, pa posadila pet plinskih terminalov v Tržaškem zalivu ;)))) hec

Strani: 1