Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-99180 sporočil: 2.482

tad01 je napisal(a):

Slovenjske statistike pedofilije sicer ne poznam, toda če je približno enaka evropski, straši preventivno nebi smeli vpisovati ne v šoile, ne v vsa društva , ki jih vodijo odrasli . Če pa se spomnim svoje maldosti, ko smo izmenjevali izkušnje, se dobro spomnim, da je vsakdo od nas bil nagvorjen od kakega pedofila v parkih, na morskih plažah,.. Enostavno najbolje, da so otroci zaprti doma, če le nimajo incestnih staršev , ali kakih dovmljivih stricev,....
paranoja press
Seveda lahko vpisujejo. Morajo pa prevzeti tudi nekaj krivde, če vedo, da je pedofilija v nekem društvu nad statističnim povprečjem, pa otroka kljub temu vpišejo v to društvo in se mu kaj zgodi. Tveganje je pa vedno prisotno, povsod. Skratka, ne bom napadal celibata v RKC ker se me to ne tiče, ampak bom pozval k treznemu razmisleku, če je varno pošiljati otroke v Cerkev.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 88257

Strani: 1

anon-95084 sporočil: 2.286
Prižgite pop tv.
anon-32892 sporočil: 356

misho1 je napisal(a):

Seveda lahko vpisujejo. Morajo pa prevzeti tudi nekaj krivde, če vedo, da je pedofilija v nekem društvu nad statističnim povprečjem, pa otroka kljub temu vpišejo v to društvo in se mu kaj zgodi. Tveganje je pa vedno prisotno, povsod. Skratka, ne bom napadal celibata v RKC ker se me to ne tiče, ampak bom pozval k treznemu razmisleku, če je varno pošiljati otroke v Cerkev.
 
Kot sem rekel, če je stanje v Sloveniji statistično podobno kot v Evropi, potem, verouk ni nad statističnem povprečjem. Poleg tega, pedofilija nima nobene veze s celibatom . Pedofilija je deviacija, ki je nenakomerno porazdeljena med sve stanove. Lahko pa, da je statistično res, da se več pedofilov nahaja med vzgojitelji kot med skrbinkih ostarelih oseb. Sicer pa je verodostojno oceno o tem težko najti, kajti področje pedofilije v Sloveniji pokriva rumeni tisk.

Strani: 1