Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9939 sporočil: 17.846
[NavadniNimda]
> [lukav]
>
> Jaz pa nasilje podpiram. Študentje kot taki mi grejo sicer na q, ampak sem zadovoljen, da politiki dobijo par granitnih kock. Toliko skorumpiranosti, kot jo je pri nas v politiki (na obeh straneh, da ne bo kakšnih pomot), zlepa ne najdeš. Mogoče se bo kdo malo zamislil, ko bo spravil v žep naslednji milijon.

Se vidi, da nisi iz Ljubljane, saj se ti niti sanja ne, koliko milijonov bo spet Jankovič spyčkal za prenovo škrbastih delov cest in pločnikov.
Luka je iz Ljubljane, celo iz centra je, tako, daaaa...

Po moje se zajebava iz golega besa nad vsem kar se dogaja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 812558

Strani: 1

anon-521 sporočil: 5.625
[0219K21]
> [NavadniNimda]
> > [lukav]
> >
> > Jaz pa nasilje podpiram. Študentje kot taki mi grejo sicer na q, ampak sem zadovoljen, da politiki dobijo par granitnih kock. Toliko skorumpiranosti, kot jo je pri nas v politiki (na obeh straneh, da ne bo kakšnih pomot), zlepa ne najdeš. Mogoče se bo kdo malo zamislil, ko bo spravil v žep naslednji milijon.
>
> Se vidi, da nisi iz Ljubljane, saj se ti niti sanja ne, koliko milijonov bo spet Jankovič spyčkal za prenovo škrbastih delov cest in pločnikov.

Luka je iz Ljubljane, celo iz centra je, tako, daaaa...

Po moje se zajebava iz golega besa nad vsem kar se dogaja.
malo se zajebavam, malo pa mislim resno - politične stranke so velika gnojna rana, ki si drugega, kot toče granitnih kock ne zaslužijo. korupcija v sloveniji je ušla izpod kontrole, predvsem zato, ker je njen epicenter v političnih strankah.

Strani: 1