Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-521 sporočil: 5.625
[Ovid]
Tovarišija demonstracije so popolnoma normalen dogotek v demokraciji. Kaj vam ni jasno ??? Aja da so demonstrirali proti tej levičarski vladi ?

Odgovorna je Kresalova ker ni sposobna voditi policije in nadzirati demonstracije. Naj kar ona plača škodo !

Nasilja posameznikov ne podpiram !
Jaz pa nasilje podpiram. Študentje kot taki mi grejo sicer na q, ampak sem zadovoljen, da politiki dobijo par granitnih kock. Toliko skorumpiranosti, kot jo je pri nas v politiki (na obeh straneh, da ne bo kakšnih pomot), zlepa ne najdeš. Mogoče se bo kdo malo zamislil, ko bo spravil v žep naslednji milijon.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 812543

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
Jaz pa nasilje podpiram. Študentje kot taki mi grejo sicer na q, ampak sem zadovoljen, da politiki dobijo par granitnih kock. Toliko skorumpiranosti, kot jo je pri nas v politiki (na obeh straneh, da ne bo kakšnih pomot), zlepa ne najdeš. Mogoče se bo kdo malo zamislil, ko bo spravil v žep naslednji milijon.
točno. ob tem je za pripomniti, kako so raznorazni salonski kritiki vlade sedaj obrnili ploščo in nasilje "obsojajo". ja mater, ampak vse možne žaljivke, ki so jih izrekli, to pa se jim zdi nekaj najbolj normalnega. in sedaj ko nekdo proteste spravi v realnost in pokaže, da mu je mar, se obračajo stran. se pa strinjam, da so študentski protesti napačno koncipirani in da gre za nek novodobni ludizem. a pričakovati, da bodo s spremebami pričeli intelektualci, to je iluzorno, oni so se že dobro zaredili v javni upravi.

sicer pa naj se primerja škodo, ki je nastala danes s škodo, ki je bila narejena sloveniji z divjo tranzicijo. ni primerjave.

Strani: 1