Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pomoč Grčiji je zavarovanje za Slovenijo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-193160 sporočil: 1.682
Evro je za Slovenijo varnostni ščit, ki nas brani pred negativnimi zunanjimi vplivi in pred lastnimi neracionalnostmi. Če Slovenija ne bi bila vključena v evrsko območje, bi šla mnogo hitreje po poti Islandije v bankrot.
Evo, nimda je že izpostavil, jaz sem pa pridružujem. Hvala bogu, da pri pomoči Grčiji mi nimamo besede, kajti sicer bi se zopet odločili v skladu s slovensko folkloro, na slepo egoistično in za nas škodljivo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 798373

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Pomoč Grčiji je zavarovanje za Slovenijo
[#798385] 05.05.10 23:25 · odgovor na: anon-193160 (#798373)
Odgovori   +    25
[mikica2]
>Evro je za Slovenijo varnostni ščit, ki nas brani pred negativnimi zunanjimi vplivi in pred lastnimi neracionalnostmi. Če Slovenija ne bi bila vključena v evrsko območje, bi šla mnogo hitreje po poti Islandije v bankrot.

Evo, nimda je že izpostavil, jaz sem pa pridružujem. Hvala bogu, da pri pomoči Grčiji mi nimamo besede, kajti sicer bi se zopet odločili v skladu s slovensko folkloro, na slepo egoistično in za nas škodljivo.
Ne vem, kako da ne skapirate, da ta pomoc ne samo da ni zahtevana za clanice EMU ampak da je z dogovorom o EMU celo eksplicitno prepovedana .

Kako dolgo bodo se propagandisti srali z argumentom, da moramo pomagati zato, ker smo v EMU? Jebemo, ce pa ni res!.

Dogovor v EMU (maastrichtski kriteriji/sporazum) je bil NO FUCKIN' BAILOUTS!

Gre za cisto politicni bailout, ki nima zveze z EMU.
kzupanc sporočil: 10.519
[Glavni forum] Tema: Pomoč Grčiji je zavarovanje za Slovenijo
[#799217] 06.05.10 13:50 · odgovor na: anon-193160 (#798373)
Odgovori   +    3
[mikica2]
>Evro je za Slovenijo varnostni ščit, ki nas brani pred negativnimi zunanjimi vplivi in pred lastnimi neracionalnostmi. Če Slovenija ne bi bila vključena v evrsko območje, bi šla mnogo hitreje po poti Islandije v bankrot.

Evo, nimda je že izpostavil, jaz sem pa pridružujem. Hvala bogu, da pri pomoči Grčiji mi nimamo besede, kajti sicer bi se zopet odločili v skladu s slovensko folkloro, na slepo egoistično in za nas škodljivo.
A nismo znani po hlapčevstvu? Rupel in Vilniuška izjava press? (Seveda se zlobno hecam, ker 100krat več hlapčevstva je pokazal Pahor z arbitražo in ostalim sranjem).

Strani: 1