Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boste preprečili ropanje Slovenije?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.955
[Glavni forum] Tema: Boste preprečili ropanje Slovenije?
[#783487] 20.04.10 10:01 · odgovor na: (#782036)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 20.04.2010 10:02
[janezpizdek]
> [komunike]
> Kdo od naštetih naj prepreči ropanje Slovenije?
>
> www.osvobodimo.se/fi...a-udba.pdf
Evo. Da mi ne bi še kdo tu na forumi moril, češ, da on bi že bil proti kamunistom, ma ne ve kateri so to. Del seznamčka, eno tisočinkico, je tu podal gospod Komunike. Voila, dober tek Slovenistan!

... eh, moj pizdek, pizdek ... kaj bo s tabo ? ... zdaj pa se že prav pošteno smešiš ...


... čuj, sem malo pogledal na ta "del seznamčka, eno tisočinkico" teh tvojih komunistov, ki ropajo Slovenijo ... in dobesedno zgrožen vidim, da se je takorekoč v celoti potrdil moj sum, kdo so pravzaprav "oni" ... kot si ti o "njih" tukaj lepo napisal ..."Da mi ne bi še kdo tu na forumi moril, češ, da on bi že bil proti kamunistom, ma ne ve kateri so to" ...

... khmm, so pravzaprav sami hardlajn udbovci na njem ... začenši s prečastitim kardinalom dr. Francom Rodetom, pa prečastitim nadškofom in metropolitom dr. Antonom Stresom, pa evangeličanskim škofom Gezo Ernišo, pa dr. Ivanom Štuhecom, pa dr. Lovrom Šturmom ... da ostanem le pri najhujših, ki so obenem tudi dvojnih agenti ...

... aja, da ne pozabim ... iz onostranstva pa jim dajejo moralno podporo še znani udbovski hardlajnerji pokojni nadškof Alojzij Šuštar, dr. Jože Pučnik in Ivan Kramberger ...


... jejhata, jejhata ... kaj naj rečem ? ... pizdek, drugič vsaj klikni na vsa ta sranja, ki jih tukaj razni prfuknjeni komunikeji lepijo ... pa malo poglej, kaj piše, da se ne boš še bolj osramotil, kot si se že dosedaj ... khmm, saj ti dobro veš, da sem jaz tvoj prjatu, pa ti samo dobro hočem ...