Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boste preprečili ropanje Slovenije?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Glavni forum] Tema: Boste preprečili ropanje Slovenije?
[#782115] 18.04.10 23:26 · odgovor na: (#779757)
Odgovori   +    4
Xexexe nachgemachter Slovene, sogenannter Pizdek ....
Pišeš TI.:
Alzo pizdeki formumski, vam je zaj jasno zakaj ste vi še vedno tu na forumu in kaj vam je storiti?
As' ti mene zvao, jerbo brez men' nemreš' pa TOTI je, pasi me se uželeo, jeb'ote ....
xexexe moj ti cum-e (ma kar i bifši), davno-davno sam ti napisao gomilu podataka o sebi a ti nikako da me s'vatiš, koj'kurac ja na totem seratorijumu vobče tražim .... Jednom si već napisao
Ehhh, deda, deda, da nisi oni dan napisal kam in kako si vse jadral s tisto tvojo lupinico, bi jaz mislil, da si čisto "podetinjio", jebote. Ladjica te vadi, što jes, jes. Kot bi rekel Đuro, v Avdiciji (a bogami i Tanja enako misli)- Vadi te u struku, he,he.
Ja tebi tada napisa'
Pa dobro, šta se tu sada dešava(?).... zar si me skin'o sa "manualnog shita" jebote(???)
A ti ništa ne odgovori' .... (xexexe CHITA ne čita, ali budnim okom prati moje tragove) .... keramikalecnerpress .... nego sada pitaš tamonekog, kao zabrinuo sise za mene jer nema koj' da se s tobom zajebava kao ja, jeb'ote Allah ...
P.P.P.S. Btw, tovarš Odličnjak, kje je deda? Pamet ga srečala, popravlja tisto svojo kuretoda ga sezona ne iznenadi, al ga je trefila menopavza, pa bo zaj furt-na-furt za vedno ostal nedojeban? Al ne zna več pisati odkar Gustl nea več pusti limati slikce?
Xexexe, gde si ti vid'o nekoga "dedu v menopavzi"(???) .... Pri taki constantaCIJI samo dokazuješ "da te tvoja prihodnost zeeeelooo skrbi" (čepraf si TI že tam, pasi daješ oduška na te-matto o KJ, gde si takođe ujeb'o stvar, jerbo te jedna KJ niti ne šljivi (ne poznaje) a drugi KJ (prdiGar) te xebe u mozaik i zbriše sa seratorijuma. Zasad ti ostaje još jedino K(P)J, gde moš' da se kurčiš k'o Mujo pred papaGAYem (beri viceve na te-matt'u "treniranje smejalnih mišic" gde je zaseo i DOB pa čak i PIA) .... Po tvoje.: Smak sveta nem're bit' daleko.

Pošteno rečeno, boli mene krivak za degenerisane "pišače" (seratore i pljuvače).... pazi rima(!!), jeb'ote ....
Ja sam tunaka samo iz zajebancije i zbogzaradi "utucavanja vremena", pa čim mi iskoči nešto interesantnije, ja zajebem tota forumska sranja (bez obzira na Črtove i Gustlove insinuacije i pretnje o "brisanju u paketu" zajedno sa njihovim "pulenima" tipa Ko-mudi-key, Piica, Navadni Črv, Soc (od sikter-kafe) i ostalim bezveznjacima) i okrenem se pametnijim rešavanjima problema (napr. kada tužim nepismenog policajca bez jajca njegovoj matici Policijskoj Upravi Istarskoj u Puli, jer ne poznaje saobraćajne oznake .... kada se u Beogradu udeležim sastanka (posle 40 godina) svih preživelih vozača Velike Nagrade Beograda (EU-cup) ....
i50.tinypic.com/es1esy.jpg
www4.slikomat.com/10...rally-.jpg
kada za Uskrs "tucam jajca" u mojem Beogradu, kada uživam na "svojem koritu" , (a ne kao vi skupnoskledarci na državnom), itd, itd, itd ....
BTW .... Na ovom, tehnički degenerisanom forumu, me je odavno minula volja da nešto napišem, (izuzev ponekog vica u te.matto made in VelikiDobriZeko), jer se u zadnje vreme sve svodi na pljuvanje i kletve po nesposobnoj vlasti i prošlosti domovine, a uz prećutni blagoslov admina, (svaka čast poštenim izuzecima), gde se "pravi" pizdeki takmiče, ko će dalje u prošlost da pljune i više gnoja da istrese ....
A bogovi foruma se trude da forum osakate i do krajnje mere tehnički unazade, misleći da je dovoljno samo laprdati po pravničko-ekonomsko-money.žderskom sistemu, bez mogućnosti da se, iole tehnički ili nedajbože umetnički, sâm pisatelj izrazi i oživi svoje tekstove .... ti pa, misliš da se slikice ne mogu nalimati (ja sam smatrao da si ti malo bolje profi-verziran nego oni Navadni Črv oli nedajbože SOC, koji je rezignirano napustio forum, jer mu JURE nije ispunio "zadnju" želju) .... Kao dokaz eve ti ga na slikca kako ja vidim ovaj napredni forum (asocijaCIA na tvoju muvu koja ne čuje pa neće da poleti) .... Xexexe
www4.slikomat.com/10...falink.jpg
Naravno da FIN-forum ne mora baš da pretenduje na umetničko izražavanje, ali barem da omogući a ne da ometa-sprečava (uz adminove zlurade najave) .... ama ostavimo to, jer bogovi su u pravu kada napišu.: "Kome se ne sviđa neka poljubi pa ostavi". .... drugim rečima "sikter, pezevenk bre!" (koji si i TI iskoristio)
Ajd' laka ti noć, jerbo sutra rano je prenos trke F1 u Shanghai-ju, pa mora d'ustanem ranije (nisam ti ja k'o Purinoli ili TI, koji još u 6:00 na sekretu laprdate po totem vašem laprdator-top-u ....)
............................................ ..............................
Ex,eh,ex,eh hebiga Huane Huanoviću .... Mislio sam da ću .... (pa nisan) ....
Uneo san neKAKE spremembe i nisan poslao prispefek sinoć, pa svejedno mislim da si dobro s'PAV'O i bez moje uspavanke
U Shanghai-u je zmagala doppietta Mehkih Larnof, a CRVENI bikovi (Red Bull) su na svojem terenu CRVENOJ Kiti.jaj.SKOJ .... jedva bili 6° i 8° (prošli su bez demonstracija na VienTiJanMenu, hehehe) .... Čemu se ti, naravno, veseliš, jerbo su ti crvene komu-njare odavno izkomplek-sira-le mož-GANE (šta li mu to beše(?))
........................................ ..................................
Tvoj jedini pravi prijatelj KITO's, SHEET'os, .... i još poneki 'OS .... (osso duro)