Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Milan Kučan: Nisem rimski cesar

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Glavni forum] Tema: Milan Kučan: Nisem rimski cesar
[#733419] 04.03.10 01:16 · odgovor na: anon-166829 (#732978)
Odgovori   +    4
A ti veliš onako k'o uči-TELCA
Ti pa dovolim, da oba lahko mirne duše obdržiš, boš lahko enega posodil še Xitosu, jaz bom pa že kako.
xexexe XITOS nebi BIO gradbenik ako nebi imao u pričuvi za nujne po'TREBE* kao što je TVOJA (mislim na potrebu a ne na "tvoju", khmmm kako da kažem .... znaš TI već na šta sam mislio) .... tudi rezervu raznih dia-metara (Vibrator head diameter: 25mm, 35mm, 45mm, 55mm, 65mm) i dužina glave od 254mm to 415mm .... sa vibracijama 10-12000 o/min (240 Volt) .... ili SUPER-pervibrator napon: 220 V - Snaga: 2300 W - Vibracije: 18000 /min
U Attachmentu imaš par podataka pa izaberi, koji ti odgovara od MOJIH .... (BTW .... PERVIBRATOR se to stručno naziva)
www.pscnewcastle.com...0GX351.jpg
www.pscnewcastle.com...ipment.jpg
www.pscnewcastle.com...ration.jpg
........................................................
BTW .... po' TREBE* = pol trebe = pol fufe ili nešto slično
.......................................... ........
Savet tebi (kao trebi).: "Ne diraj lava dok spava, jer ako skoči iskopaće ti oči, a pobeći nećeš moći". (narodna)
A po BGD-Balkanskom slengu (uličarskom).: "Ne čačkaj mečku u pičku .... etc"
Ali ja sam kulturan, pa prvo pitam.: "Koj' te kurac tera kraj Moravu kad neznaš da plivaš(?)" ....
Pa nemoj posle da kukumavčeš ko neka plačipička, ako dobiješ više vraćenog materijala NAZAD ....

LP XITOS, tvoj KITO's, HITO's, Jackil & Hide, i 99,99 Ni'kitov (ne Hruščovljevih)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 733419

Strani: 1

anon-166829 sporočil: 5.290
[Glavni forum] Tema: Milan Kučan: Nisem rimski cesar
[#733421] 04.03.10 01:30 · odgovor na: anon-195618 (#733419)
Odgovori   +    4
[Xitos]
A ti veliš onako k'o uči-TELCA
>Ti pa dovolim, da oba lahko mirne duše obdržiš, boš lahko enega posodil še Xitosu, jaz bom pa že kako.

xexexe XITOS nebi BIO gradbenik ako nebi imao u pričuvi za nujne po'TREBE* kao što je TVOJA (mislim na potrebu a ne na "tvoju", khmmm kako da kažem .... znaš TI već na šta sam mislio) .... tudi rezervu raznih dia-metara (Vibrator head diameter: 25mm, 35mm, 45mm, 55mm, 65mm) i dužina glave od 254mm to 415mm .... sa vibracijama 10-12000 o/min (240 Volt) .... ili SUPER-pervibrator napon: 220 V - Snaga: 2300 W - Vibracije: 18000 /min
U Attachmentu imaš par podataka pa izaberi, koji ti odgovara od MOJIH .... (BTW .... PERVIBRATOR se to stručno naziva)
www.pscnewcastle.com...0GX351.jpg
www.pscnewcastle.com...ipment.jpg
www.pscnewcastle.com...ration.jpg
.................................................. ......
BTW .... po' TREBE* = pol trebe = pol fufe ili nešto slično
..................................................
Savet tebi (kao trebi).: "Ne diraj lava dok spava, jer ako skoči iskopaće ti oči, a pobeći nećeš moći". (narodna)
A po BGD-Balkanskom slengu (uličarskom).: "Ne čačkaj mečku u pičku .... etc"
Ali ja sam kulturan, pa prvo pitam.: "Koj' te kurac tera kraj Moravu kad neznaš da plivaš(?)" ....
Pa nemoj posle da kukumavčeš ko neka plačipička, ako dobiješ više vraćenog materijala NAZAD ....

LP XITOS, tvoj KITO's, HITO's, Jackil & Hide, i 99,99 Ni'kitov (ne Hruščovljevih)
Naj te takoj popravim. Boljše in bolj pravilno bi bilo, če bi zapisal uči-TELICA.

Kot gradbenik torej veš, zakaj morajo biti vrata širine najmanj 80 cm. Uganil si, da grem lahko jaz skozi. Vse ostalo sem razumela samo na pol. Nekaj skačeš čez oči, cele noči, jokaš in stokaš, ko ob Moravi plavaš, a v Savi čamac tamariš. Taman posla za osla.

Tako nekako gre to pri tebi.
lh5.ggpht.com/_7zdeG...as+003.JPG

Pozdravi mi lava, pa nek danas mirno spava.
www.najslike.info/wp...20x685.jpg

Strani: 1