Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kateri internetni brskalnik izbrati?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-197765 sporočil: 6.444
[Glavni forum] Tema: Kateri internetni brskalnik izbrati?
[#732347] 03.03.10 10:53 · odgovor na: spenstar (#732332)
Odgovori   +    0
[spenstar]
IE8 ima obarvane tabe, samo so barve prav grozne. Za FF obstaja en addon 'Colorful tabs' ki je boljsi od IE. Drugace pa ima Opera sedaj edina private browsing v istem oknu na tab. Pri IE8 se ti odpre novo okno. Kakorkoli, Opero uporabljam za surfanje, IE8 pa v sluzbi zaradi SharePointa in drugih stvari. Se pa strinjam, nekateri featurji so prav dobri, kot si sam rekel. Upam, da bo MS z IE9 kaj pohitril zadevo pri Javascriptingu.
Ravno ti AddIn-i so bili glavni vzrok, da je firefox na testu vdiranjv browser padel pred IE explorerjem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 732347

Strani: 1

anon-166829 sporočil: 5.290
[Glavni forum] Tema: Kateri internetni brskalnik izbrati?
[#733406] 04.03.10 00:42 · odgovor na: anon-197765 (#732347)
Odgovori   +    5
[Jackk]
> [spenstar]
> IE8 ima obarvane tabe, samo so barve prav grozne. Za FF obstaja en addon 'Colorful tabs' ki je boljsi od IE. Drugace pa ima Opera sedaj edina private browsing v istem oknu na tab. Pri IE8 se ti odpre novo okno. Kakorkoli, Opero uporabljam za surfanje, IE8 pa v sluzbi zaradi SharePointa in drugih stvari. Se pa strinjam, nekateri featurji so prav dobri, kot si sam rekel. Upam, da bo MS z IE9 kaj pohitril zadevo pri Javascriptingu.

Ravno ti AddIn-i so bili glavni vzrok, da je firefox na testu vdiranjv browser padel pred IE explorerjem.
Tudi sama sem že poskusila množico iskalnikov, pa je zame najboljši IE8, vendar mora biti v kombinaciji z Windowsi 7, z Visto ne funkcionira tako dobro.

Obarvani tabi so res ena od prednosti, druga je krasna preglednost, ki je lisička zame nima, opera pa je preveč okorna. Imam to grdo navado, da imam vedno odprto nešteto število oken, pri IE vedno vem, kje sem in kam grem. Hitro se odziva, odprta okna ga ne upočasnijo, v prevajalniku si z enim klikom brez kopiranja in še mnogo, mnogo drugega.

Tudi jaz ga ne zamenjam za katerga drugega.

Zato pa so Windowsi 7 stopicljanje na mestu. Nekaj rešitev je boljših od XP, veliko pa slabših.

Strani: 1