Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenska (zunanja) politika v ognju lastnih sil

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Slovenska (zunanja) politika v ognju lastnih sil
[#732241] 03.03.10 10:03 · odgovor na: (#731803)
Odgovori   +    11
[gsavli]
če koga zanima subjektivno mnenje enega bralca: tole je čist predolg članek, pa zihr je yada yada, bla bla not (sklepam po piscu, temule so v lajfu res ratali samo prevodi rabbita, vse drugo je pa blo bl nalaganje bikovega dreka)..

če bi bil jaz urednik, bi morali te proste spise krajšat, not ruknit kake rumene osebne opazke, pisat pa po možnosti v anglosaksonskem stilu. če jim daste za dva bureka, jim lahko tud mal zatežite, a ne?

edit: ups, pozabil, da vam mogoče čisto ustrezajo takile spisi in da jim niti nočete zatežit, naj pišejo bolj berljive članke.

še en edit: dejte se oglasit tisti, ki ste tole v celoti prebrali (pa brez goljufanja, spuščanja besed, vrstic ali odstavkov, prosim).
Ja, sem prebrala tvoje ha, ha, sporočilo in avtorjevo. Zanima me kako lahko komentiraš nekaj, kar nisi prebral? Me pa spominja tvoj komentar na nekega komunisteka pred leti, ki je sklical sestanek, da bo poročal o tem, kaj je videl dr. Mitja Gorjup na Kitajskem. Vprašala sem komunisteka, če je bil tudi on z Gorjupom na Kitajskem, pa je povedal, da ni bil. "In zakaj potem ne poslušamo raje tistega, ki je bil na Kitajskem?": me je zanimalo. Komunistek je bil tiho, Mitja Gorjup je pa kmalu zatem umrl tako, da ni mogel več komentirati Kitajske .

Moj komentar sedaj ne pomeni, da moraš na Kitajsko, da boš potem poučeval kitajščino. Ampak za kazen preberi, kaj je napisal avtor, čeprav ne verjamem, da boš prav razumel spororočilo članka. Zato ti povem, da je sporočilo članka v tem, da se povezujejo ZDA, Kanada, Mehika, J Amerika in da Slovenija brez Evrope lahko prosperira le kot deželice revščine, brezposelnosti in nepismenosti, ki ima posledico komentarje forumašev, ki nič ne berejo in je njihov komentar: ha, ha, bikov drek, vse je rumeno razen mene. Članek pravi, da se Slovenija nezadostno povezuje, celo nazaduje kot evropsko vpeta članica, kar bo pogubno za njen standard. Tudi Evropa bi se morala povezovati na vzhod z Ukrajino, Gruzijo in celo Rusijo, ker drugače proti gigantom, ki so vsak dan močnejši ne bomo preživeli. V svetu se bije krut boj za trgovinsko prevlado in vsak tvoj ha, ha pomeni dodaten pljunek v lastno skledo, ki pomeni preživetje, ki ga politično povezovanje, da bo trgovina prinaša uspešnejša prinaša.

Neznanje, nepismenost, posmeh, ki prinašajo neuspeh in posledično revščino niso prav nič smešni. Zato se ne norčuješ iz avtorja, ampak se posmehuješ sebi in slovenski bebavosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 732241

Strani: 1

anon-203277 sporočil: 2.441
*****

Edino kar premore sedanja zunanja politika je obujanje mrtve,razmesarjene neperspektivne Yuge.Spominja me na razvezan par,ki po nekaj letih razveze in nekontaktiranja poizkuša naredit nekaj kar jima prej v 20 letih ni uspelo.
Zaflikan lonec ni za dolgo!

Strani: 1