Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek KRKG: So se mali delničarji naveličali?

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (43)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-89 sporočil: 10.178
[Glavni forum] Tema: KRKG: So se mali delničarji naveličali?
[#729813] 01.03.10 14:02 · odgovor na: poopmezajebava (#729730)
Odgovori   +    0
[poopmezajebava]
Ampak Urban je sposoben sam priti do zaključkov. Sicer verjetno tudi Nomura, a mislim, da je Urban v sosednjem threadu že napisal, zakaj prodaja. Mali so tisti, ki so navihano razpoloženi ob Tadejevih vpisih. Pa morda še kakšen paradržavni vlagatelj :) hehe
saj veš, da sem se predvsem malo pohecal.;) kolikor vem urban zaradi preoblikovanja prav velike izbere niti nima. a že sam pogovor o najlikvidnejšem papirju ljse, ki gre v smeri, da je za zdravje krkg življensko pomembno nekaj k prodaje urbana ali nomure in psihično stanje dolenjcev, jasno kaže kakšno je stanje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 729813

Strani: 1

poopmezajebava sporočil: 1.470
[Glavni forum] Tema: KRKG: So se mali delničarji naveličali?
[#729867] 01.03.10 14:30 · odgovor na: anon-89 (#729813)
Odgovori   +    0
Stanje je kot moje mišice po igri badmintona - boleče in gre še na slabše. :) LJSE tudi kišta bernarda ne pomaga :)

Človek nekaj tednov ne pogleda LJSE pa vidi, da razen nekaj 10 % nižjih tečajev in dodatnih nekaj 100tisoč evrov prometa manj, prav veliko ni zamudil. Razen tega, da opažam, da je splošen sentiment vlagateljev sedaj močno negativen. Je kriza (končno) prišla v Slovenijo?
Uf, Tadej, oprosti za off-topic.
poopmezajebava sporočil: 1.470
[Glavni forum] Tema: KRKG: So se mali delničarji naveličali?
[#729900] 01.03.10 14:44 · odgovor na: anon-89 (#729813)
Odgovori   +    0
Stanje je kot moje mišice po igri badmintona - boleče in gre še na slabše. :) LJSE tudi kišta bernarda ne pomaga :)

Človek nekaj tednov ne pogleda LJSE pa vidi, da razen nekaj 10 % nižjih tečajev in dodatnih nekaj 100tisoč evrov prometa manj, prav veliko ni zamudil. Razen tega, da opažam, da je splošen sentiment vlagateljev sedaj močno negativen. Je kriza (končno) prišla v Slovenijo?
Uf, Tadej, oprosti za off-topic.

Strani: 1