Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.345
Morda pa je vizjak samo jezen, ker službe ni dobil.... saj veste payback time.... :)

Veste kaj mi ni jasno? Da do danes nisem nič izvedel, ali Ultra ta puf vrača? Zakaj je sporen? Ker bi ga dobila na osnovi politične linije? A tako kot bavčar pa šrot pa kordež pa mermal pa rigelnik pa še kdo?

gola resnica je... da če nekdo svoj dolg poravna ob rokih ga ne nabijaš na križ....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 687962

Strani: 1

anon-102774 sporočil: 1.958
[Endimion]
Morda pa je vizjak samo jezen, ker službe ni dobil.... saj veste payback time.... :)

Veste kaj mi ni jasno? Da do danes nisem nič izvedel, ali Ultra ta puf vrača? Zakaj je sporen? Ker bi ga dobila na osnovi politične linije? A tako kot bavčar pa šrot pa kordež pa mermal pa rigelnik pa še kdo?

gola resnica je... da če nekdo svoj dolg poravna ob rokih ga ne nabijaš na križ....

Ali ne štekaš, da gre pri tem prežvekovanju za skrajni inteligentni domet gospodarskega dela SDS-a, pod Vizjakom. Ker je očitno pomembno samo pljuvanje po drugih me preseneča zakaj ga niso obtoželi še za tiste kredite, ki jih šele nameravajo vzeti v boodče!
Kot da za politično elito kakšne bolj resne, da ne rečem usodne gospdarske teme sploh ne obstajajo.

Strani: 1