Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reševanje Slovenije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166829 sporočil: 5.290
[Glavni forum] Tema: Reševanje Slovenije
[#687119] 20.01.10 12:20 · odgovor na: (#686513)
Odgovori   +    4
[s8t]
> [mataj]
> > [s8t]
> > Preberi do konca, ker pojasni, zakaj so intelektualci že po naravi nagnjeni k socializmu. Razlaga je logično naravnost odlična.
>
> Rad verjamem, da je razlaga logično odlična, a tema, s katero se ukvarja, je popolnoma akademska. Glede na to, da intelektualci nimajo nobenega omembe vrednega vpliva, je čisto vseeno, kam so nagnjeni. Vpliv imajo propagandisti, piarovci, spin dohtarji, kakorkoli jih že imenuješ, ti pa se nagibajo tja, kjer se jim reče. In seveda plača za to.

Obupen si. Ravno vpliv intelektualcev na zasuk v socializem pojasni, vse omenjene skupine sodijo med intelektualce.
V resnici si precej ubog in vidis svet tak kot si si ga ti sam vbil v glavo. In obstoj tega sveta dokazujes zgolj s tem, kako ga ti vidis. Si tezek primer neodraslega otroka, ki si ne da dopovedati nicesar, ki se naprej tuli in razbija tudi, ce se mu je pokazalo, da nima prav. Delaj sam svojo politicno propagando za liberalizem, ce tako hoces, mene pusti pri miru, ker me to ne zanima. Kateri del tega vedno in znova ne razumes?

In kot sem ti ze enkrat napisal - si obsesivni posiljevalec s svojim mnenjem in svojim videnjem sveta. Enkrat bos ze dojel.

Zdaj pa napisi se en svoj res zadnji odgovor, saj ves, enega tistih, ki jih pises ze celo leto, pa ti potem tvoja obsesivna kompulzivnost ne da miru, da bi bil res zadnji in nam moras potem spet razsvetliti kaj in kako naj mi zivimo in delamo, da bi ugodili tvojemu pogledu na nas same.

RadoPezdir forum.finance.si/?m=...685&single