Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
[toka]
Država naj mi vrne ta denar, ki mi ga je ukradla in namenila za koruptivno NLB. Nam jemljejo iz žepa, da se lahko zajebavajo z našim denarje in si izplačujejo milijonske nagrade, odpravnine... Me zanima, če se najde kak odvetnik, ki mu je jasna tudi EU zakonodaja, da skupisko tožimo državo za nasilno krajo in negospodarno porabo davkoplačevalskega denarja.

Ne da se skupinsko tožit države (nikogar od nategovalcev). Take tožbe so že preprečili v parlamentu, ko so sprejeli zakonodajo, ki tega ne dovoli.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 685616

Strani: 1

anon-55246 sporočil: 796
[Aleister]
> [toka]
> Država naj mi vrne ta denar, ki mi ga je ukradla in namenila za koruptivno NLB. Nam jemljejo iz žepa, da se lahko zajebavajo z našim denarje in si izplačujejo milijonske nagrade, odpravnine... Me zanima, če se najde kak odvetnik, ki mu je jasna tudi EU zakonodaja, da skupisko tožimo državo za nasilno krajo in negospodarno porabo davkoplačevalskega denarja.


Ne da se skupinsko tožit države (nikogar od nategovalcev). Take tožbe so že preprečili v parlamentu, ko so sprejeli zakonodajo, ki tega ne dovoli.
Toraj je rešitev v tem da pritisnemo na one v parlamentu. Če so tak zakon sprejeli ga lahko tudi spremenijo.

Strani: 1