Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reševanje Slovenije

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202474 sporočil: 1.854
[Glavni forum] Tema: Reševanje Slovenije
[#685395] 18.01.10 23:19
Odgovori   +    25
no zdej k sem članek prebral mi je pa mal slabo ratal...mi smo pogorel kot država, reši se kdor se more, strinjam se z vsem kar piše, saj vsaj z ekonomske plati ima smisel....sam tega gordijskega vozla interesov ne bo presekal nihče in nikoli, ker ta godijski vozel greje neko skrito govno iz preteklosti v sebi

Neposredni odgovori na sporočilo št. 685395

Strani: 1

anon-43949 sporočil: 4.362
[Glavni forum] Tema: Reševanje Slovenije
[#685472] 19.01.10 06:50 · odgovor na: anon-202474 (#685395)
Odgovori   +    5
[Infowarrior]
no zdej k sem članek prebral mi je pa mal slabo ratal...mi smo pogorel kot država, reši se kdor se more, strinjam se z vsem kar piše, saj vsaj z ekonomske plati ima smisel....sam tega gordijskega vozla interesov ne bo presekal nihče in nikoli, ker ta godijski vozel greje neko skrito govno iz preteklosti v sebi
Pustimo preteklost, poglejmo raje v prihodnost.
Preteklost nikogar ne zanima, posebno mladih ne :-))))
anon-35163 sporočil: 30.643
[Glavni forum] Tema: Reševanje Slovenije
[#686185] 19.01.10 16:08 · odgovor na: anon-202474 (#685395)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-35163 19.01.2010 16:10
[Infowarrior]
no zdej k sem članek prebral mi je pa mal slabo ratal...mi smo pogorel kot država, reši se kdor se more, strinjam se z vsem kar piše, saj vsaj z ekonomske plati ima smisel....sam tega gordijskega vozla interesov ne bo presekal nihče in nikoli, ker ta godijski vozel greje neko skrito govno iz preteklosti v sebi
Pezdir je en navaden NWO trompetar, tako kot njegov predhodnik Mrkaić. Tudi taktika je ista, delanje panike, friedmanistična doktrina šoka. Prepričati ljudi, da bo šlo vse k vragu in predlagati nepopularne rešitve, zaradi katerih gre k vragu vse pa še več.

Bedast je že podnaslov:
Krizo je zakuhal tudi slovenski gradualizem, zato ni pametnega razloga, da za zdravilo uporabimo iste recepte
Se pravi, svetovne krize niso zakuhali zbailoutani too big too fail preroki prostega trga s svojimi goljufijami, ampak slovenski gradualizem.

Strani: 1