Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janković bo znova kandidiral za župana

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166469 sporočil: 8.684
Zadnja sprememba: anon-166469 22.12.2009 11:56
Jaz NIKOLI in NIKDAR ne bom/NISEM glasoval za JANKOVIĆA !

Zoranpaša Janković v svojem pašaluku LJUBLJANSKEM in naročene prirejene raziskave javnega mnenja - BEDA !

Kje pa je kaj Murgelski plavooki palček da bo pozval OVCE, da glasajo za Jankovića ?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 662861

Strani: 1

anon-35163 sporočil: 30.643
[Glavni forum] Tema: Re: Janković bo znova kandidiral za župana
[#662911] 22.12.09 12:14 · odgovor na: anon-166469 (#662861)
Odgovori   +    0

leonx je napisal(a):
Jaz NIKOLI in NIKDAR ne bom/NISEM glasoval za JANKOVIĆA !

Zoranpaša Janković v svojem pašaluku LJUBLJANSKEM in naročene prirejene raziskave javnega mnenja - BEDA !

Kje pa je kaj Murgelski plavooki palček da bo pozval OVCE, da glasajo za Jankovića ?
 Po vseh pizdarijah, ki jih je janšajzaraj delal v ljubljanskem holdingu so taki pozivi povsem odveč.
anon-169640 sporočil: 1.426
[Glavni forum] Tema: Re: Janković bo znova kandidiral za župana
[#662959] 22.12.09 12:43 · odgovor na: anon-166469 (#662861)
Odgovori   +    0

leonx je napisal(a):
Jaz NIKOLI in NIKDAR ne bom/NISEM glasoval za JANKOVIĆA !

Zoranpaša Janković v svojem pašaluku LJUBLJANSKEM in naročene prirejene raziskave javnega mnenja - BEDA !

Kje pa je kaj Murgelski plavooki palček da bo pozval OVCE, da glasajo za Jankovića ?
 
saj ti ne moreš glasovat za jankoviča, ker pač ne moreš voliti v LJ. simple as that.

ti si provincijalec 100%, po vsej verjetnosti tudi kmetavzar - tak z blatnimi čevlji - zato pa pišeš o "njegovem pašaluku LJUBLJANSKEM", če bi bil iz LJ, tega pač ne bi napisal. tvoja Ljubljana je BTC, drugega itak ne poznaš, zato raje odjebi iz te teme, ker nimaš pjma. ti si ovca in trobiš, kar ti drugi povejo beebeee, beeebeee a se slišiš?

Strani: 1