Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Kurilno olje bo drago kot dizel

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (169)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.237
[Nepremičnine] Tema: Re: Kurilno olje bo drago kot dizel
[#627627] 09.11.09 14:39 · odgovor na: anon-77925 (#627571)
Odgovori   +    0
1. hm attila.
najprej ugotovis, da baje ni uspelo, da bi vsi blejali eno in isto.
nakar ti povem, da to (da bi eno in isto) tudi ni cilj (in torej nima kaj uspeti).
ti pa odgovoris, da verjames, da ni cilj, vendar da je tak rezultat.
kaksen tak?
ti sam namrec trdis, da baje ne blejejo vsi eno in isto. o tem se celo strinjava in to pravkar dokazujeva s tem pogovorom.

2. ce te prav razumem, bi zelel, da so na primer izlivi MM in drugih avtorjev s sorodnim slogom prav tako delezni ne-odobravanja. povsem se strnjam s tabo.

osebno mislim, da je mico veliko naredil za nizanje nivoja debate in se ne strinjam s taksnim pristopom. ampak ker nisem urednik financ, (pravzaprav sploh nisem znotraj financ), pac o tem ne odlocam.

podobno kot recimo ne brisem niti tvojih niti ketikinih umotvorov v forumu nepremicnine, ne glede na to, kaj si o njih mislim. bi pa brisal tako micotove nastope (taksne kot v njegovih clankih) kot tudi (taksne kot tukaj) tvoje ali ketikine v forumu borza in skladi, ker je ta tisti, za katerega imam mandat za komunalno sluzbo s strani financ.

ce si imel morda kaksna druga srecanja z drugimi administratorji - tezko kaj o njih recem, taksnih, ki imamo ta status, nas je precej in ne obstaja centralni komite. vsak dela po svoji pameti, karkoli si ze drugi o njej mislijo. saj se verjetno strinjas, da tudi ti tako ravnas, kajneda.

3. verjamem, da je ignoriranje izredno motece za tiste, ki menijo, da imajo drugi obveznost jih poslusati. pa zato zacnejo na veliko fantazirati, kaksne vse lastnosti da imajo tisti, ki so se jih navelicali poslusati. namesto da bi se vprasali, koliko so sami k temu prispevali. to je bilo ze velikokrat preigrano in verjetno se velikokrat bo, ceprav je zelo dolgocasno.

kaksni so kriteriji cenzure, je stvar lastnika medija in tistih, ki jim ta da pooblastila. ti bos v svojem pac naredil drugace.

pa naj bo dovolj od mene; mislim, da sem ti dovolj izcrpno odgovoril. kolikor se spominjam tvojih preteklih nastopov, imas sicer posebno ljubezen do prerekanja, ki pa je meni hvalabogu zlagoma vedno bolj manjka. lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 627627

Strani: 1

anon-119197 sporočil: 9.214
[Nepremičnine] Tema: Re: Kurilno olje bo drago kot dizel
[#627647] 09.11.09 14:56 · odgovor na: crt (#627627)
Odgovori   +    0
: 2. ce te prav razumem, bi zelel, da so na primer izlivi MM in drugih avtorjev s sorodnim slogom prav tako delezni ne-odobravanja. povsem se strnjam s tabo.

Huh, tole je verjetno posledica tega, da je tezko preko foruma cloveku posredovati nedvomno precej sirsi horizont, kot je eksplicitno zapisan, vendar zmanjka potrpljenja zaradi malenkostnih stvari, ki jih pac navrzejo nakljucni bralci; vsekakor bi se tudi sam potrudil za korektnejse izrazanje ampak vsi, k sreci (?), pac nismo moj klon.

Strani: 1