Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija v ''narobesvetu''
[#625749] 06.11.09 11:51 · odgovor na: anon-91864 (#625739)
Odgovori   +    3

shaman je napisal(a):

L ep P ozdraf.

P.S. Naćitan bogami, naćitan, pa bogami i šire.

LP shaman
 
... i kulturan, bogami, i kulturan ... če na koncu lepo pozdraviš tistega, ki si mu prej, sicer upravičeno pa vendar, "jebal vse po spisku" ... khmm, meni gre to malo težje od rok ... ampak mene je ulica vzgajala, tako da se mi ni preveč za čudit, jebiga ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 625749

Strani: 1

anon-195618 sporočil: 1.141
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija v ''narobesvetu''
[#626950] 08.11.09 19:04 · odgovor na: najobj (#625749)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
L ep P ozdraf.
P.S. Naćitan bogami, naćitan, pa bogami i šire.
LP shaman
najobj je napisal(a):
... i kulturan, bogami, i kulturan ... če na koncu lepo pozdraviš tistega, ki si mu prej, sicer upravičeno pa vendar, "jebal vse po spisku" ... khmm, meni gre to malo težje od rok ... ampak mene je ulica vzgajala, tako da se mi ni preveč za čudit, jebiga ...
 
.... "P.S. Naćitan bogami, naćitan, pa bogami i šire."

Jaja, naćitan .... aaaali, jer shaman (CCitta ne čita) lecnerpress, i nije samo fuk.si analno nepismen, zaoto pravi jezik(r)ofne aKURBA-CIE pri davanju nasFET-(US)-ov  pizde-koma(cima) kao napr....
draga moja Simonca. je G, piše se z dvema LL, ma ni Gallup niti G-točka, pač pa Göbells. Ko ti bo sedlo to, boš marsikaj bolj jasno videla.
en.wikipedia.org/wik...h_Goebbels .... хехехе, па још је леп к'о Шаламан& #1090;а ....
Dr. Paul Joseph Goebbels , leader of the NSDAP .... xexexe važno je da si zapamti dvojčka LL, jebeš mesto na kojem ih postaviš (shamanis-muss-prafil-nik) .... ali na to smo se već navikli pri NJEMU*

a možda mu je pozvonilo u čuturi..... (Göbells = Go Bells) .... iliti " For whome the bell tolls"   .... ali šaman-chita to ne čita, jerbo je "na drugoj strani" .... ali ipak "muje prišlo" .... xexexe ....
http://en.wikipedia.org/wiki/For_Whom_the_Bell_Tol ls

aaaa to "ampak mene je ulica vzgajala". ... jebote, pa da ne misliš valjda da si sâm na  tom shamaNORIumu(?) iiihhh koliko nas ima, koji nismo odrasli u "Hotelu MAMMA" .....
Ajd i tebi LP (ЛП) ....
________________________________________________
ЛП,   Χ Ι Τ Ο Σ,    Γερμανικ&# 940; πυκνότερ&# 959;υ, φιλόσοφο&# 965;, ποιητή

Strani: 1