Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija v ''narobesvetu''
[#625730] 06.11.09 11:30 · odgovor na: anon-91864 (#625705)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 06.11.2009 11:30

shaman je napisal(a):

No, no provokatorček, ti dobro veš kdo so v Sloveniji komunisti. Saj se kitiš z nickom ki naj bi aludiral na enega in se hvališ, da živiš z enim ki je tvoj hišni član Falange 21, ter tvoj mecen, ki ti je zrihtal sinekuro na državni sisi, na kateri se hvališ da uporabljaš samo eno izmed obeh edinih aktivnih možganskih celic, ki jih premoreš, drugo pa uporabljaš tu na formu za produciranje nerelevantnih linkov, ki naj bi vedno znova v slabo luč spravljale kapitalizem, prosti trg in seveda osovražene antikomunistične ZDA [in antikomunistične shamane, he,he].

In dobro veš, da shaman ne ločim na "dobre komuniste" ki naj bi po percepciji slovenskih polit-bebčkov bili nekšni fantomski biliverji v utopistične sheme, ki temeljijo na paradigmi enakih želodcev. Takih tu itak nikdar ni bilo, bili so vedno samo taki kot je Maček - "komunist sem zato, da sem na oblasti!"

Zaradi mene se lahko provokatorčki pačite koliko se hočete, bebčki se pa lahko delajo pametne in se gredo nekakšno čudenje, češ, kje pa vidite kakega komunista.

V mojem vrednostnem sistemu je komunist vsak, ki na političnemt tekmovališču, politični sceni in ali v političnem diskurzu, izraža klepto aspiracije po vsebini žepov tretjih oseb in to tako, da terja, zagovarja, proklamira, ali čisla prisilni odvzem rezultatov dela s pomočjo državne prisile, ki presega meje sintagme "davke pobiramo do mejne maksimalne višine, ki zagotavlja civiliziranost družbe/skupnosti/državne tvorbe. Hint: Nič preko 20% ni dovoljeno, kajti "civiliziranost" čez to mejo ne sega, saj se nad to mejo začnejo fevdalno-suženjske razmere.

Pri nas je pa še dodatni kriterij oz, so še dodatna dejanja in vedenjski vzorci, ki razkrivajo komunajzarje bolje, kot karkoli drugega.

Vsak pizdek, ki srdito zagovarja, brani oz. ščiti, protežira komunajzer klavce in dejanja iz nedavne preteklosti, vsak, ki insistira na svetosti teh klavcev in njih dejanj je brez vsakega dvoma komunajzar. Če ti smrdljiva klika najprej do Barbarinega rova preko svojega glasnogovornika, gospoda paradajz tretjerazrednega precednika razodene, da je njim nekaj sto mumij v rudniški jašek zverinsko živih zazidanh tretjerazredna tema, potem se pa oni dan načrtno, kot del polit-agitacije in oz. boja tam zberejo, pa se ob isti priliki zberejo še na prizorišču drugega zločina, pa to načrtno preko medijev tisočkrat objavijo, oboje zgolj zato, da lahko v posmeh naciji opalijo svojo agitprop orgijo in naciji grozeče "zabičajo", da ne bodo dopustili menjanja njihovih laži o dejanski zgodovini in o klavsko-morilski-zverinski naturi njih in njihovih svetih morilskih idolov, potem so to komunajzer gnjide najslabše udbaško-knojevsko-oznovske koljaške sorte, pa če govorimo o Brkaču, Potrču, Kučanu, Jankoviću, Turku, Kresalovi ali Vlačiču. Ali futeku. ali barbiki. Ali mehkolasnemu. Ali o udbaškemu komunajzer nazi-asasinu gospodu pacijent plemenitemu pajacotu, ki od vseh sosednjih nacij terj, da se njemu in njegovega klavskega idola doprsnemu kipu na vrtu opravičijo, ker so bojda bili fašisti. Najbrž zato, ker jih šteje med izdajalce, kajti on in njegova bratska KPS sodrga so bili in so še vedno fašisti, drugi pa poslej niso več.

In vi vsi dobro veste kaj se pod pojmom komunist in komunajzar ima v mislih v slovenskem prostoru,  ne glede na to kakšno domnevno utopistično-luzersko mono bi naj ta termin domnevno označeval kje drugje. Tako kot naj bi termin tajkun ( tycoon - 1 : shogun 2 a : a top leader (as in politics) b : a businessman of exceptional wealth and power : magnate) pomenil v normalnih okoljih.

Brez skrbi, jaz odlično razumem tudi zakaj se slovenski "razumniki" delate mone, češ ne veste kdo je komunajzar in kdo je naslednik KPS in kdo je gardijan komunajzer tekovin in kdo je srditi zagovornik in kreator in implementator smrdljive, zločinske, boljševistične, sramotno diskriminatirne, praziterske, za-nacijo-pogubne, nacijo-zasužnjujoče davko-prispevkovne in vobče uravnilovke, ki napaja praziterske rentnike in kartelnike.

Vemo mi vsi o čem govorimo in vemo mi vsi, da ni normalno, da nam količina penezov izplačevanih za privilegirane "borčevske pokojnine" misteriozno narašča, četudi so skoraj vsi borci, razen 7-letnih domnevno-v-tistem-času kurirčkov že umrli, he,he. Normalno jebote, vojna se je zčela leta 1941, pred skoraj osemdesetimi leti, povprečni SLovenec, ki ni bil ranjen in ni 4 leta trpel trplejne v hosti ter jedel listje, živi komaj 69 let, he,he.

Zato pa mlademu inženirju grobo po hajduško v državno-posvečeni cestno-roparski harač-aktivnosnti odvzamejo 70% njegovih rezultatov dela, da lahko ima "borec", ki ga fizično več ni, navzgor neomejeno pokojnino, ki je inženirčku seveda omejena in jo najrbž ne bo dobil ali doživel, a harač iz tega naslova ni navzgor omejen, zato ima tudi Kučan, poleg prav tako pokojnine čez to mejo, še spec dodatek, pa 150 tisoč sinekur plačanih volilcev se iz tega financira, in tako naprej.

In ja, seveda je Bavčar lopov. A tudi komunist hkrati, saj sta besedi lopov in komunist sopomenki. Komunist po definiciji terja rezultate dela tretjih, torej je lopov.

Razen seveda za slovenske razumnike, žurnaliste in raznorazne druge dežurne poklicne komunajzarje, ki trdijo, da komunist tako kot vampir ima naravno pravico do krvosesanja in večne nad-oblasti nad slovenskim demosom. In da kdor drugače govori, "širi sovražno govorico, ki je vsebinsko seveda avtomatično revanšistični zločin", he,he, jebo te Alah zblojeni, da te jabo!

LP shaman
 
... eh, ne morem, da ne bi ... je (ali pa tudi ne) rahlo off topic ... a veš, kaj mene že od nekdaj zanima ? ... tebe, recimo, nekdo sprovocira ... khmm, težko je žabo v vodo naterat ... in mu ti potem "jebeš vse po spisku" ... ampak na koncu posta pa vedno napišeš ... LP shaman ... kaj tisti LP pomeni ? ... jaz namreč LP (lep pozdrav) uporabljam na koncu mejlov ... aja ... pa da te še jaz malo provociram ... čuj, pa ti moraš biti "star ko Biblija", da se spomniš Milke in Brankota ? ... saj to je že "sto" let nazaj ... ali pa so ti "presežki" svetovne družboslovne znanosti objavljeni kje na spletu, pa si jih, firbčen kot si, tam pobral ? ...


P.S.: pa ne se zdaj preveč jezit na mene, saj se samo malo hecam ...