Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629

jeanmark je napisal(a):

 Verjetno je vsak vaš naročnik zanemarljiv, mar ne? ;-)
 
Nikakor ne. Nisem želel rečt, da je tvoj znesek zanemarljiv. Verjetno za eno osebo ni. Revenue stram je zanemarljiv. Saj ni skrivnost. Na mesec prodamo med 800 in 1000 žetoni - osnovna cena 0,83 EUR z DDV, potem so popusti na količino. Oktobra denimo iz tega naslova 648 EUR brez DDV. Torej skupaj dokaj zanemarljivo.

Iščem trenutno alternative. Denimo dnevni dostop. Še nimam jasno izdelano...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 625207

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253

Gustl je napisal(a):

 
Nikakor ne. Nisem želel rečt, da je tvoj znesek zanemarljiv. Verjetno za eno osebo ni. Revenue stram je zanemarljiv. Saj ni skrivnost. Na mesec prodamo med 800 in 1000 žetoni - osnovna cena 0,83 EUR z DDV, potem so popusti na količino. Oktobra denimo iz tega naslova 648 EUR brez DDV. Torej skupaj dokaj zanemarljivo.

Iščem trenutno alternative. Denimo dnevni dostop. Še nimam jasno izdelano...
 
Jaz imam mobi in zetone sem kupoval v paketih, placilo po predracunu  (preko sistema mobi Moneta ne deluje), dokler nisem nekega dne, ko je bila malha zetonov prazna, rekel "ma ne da se mi, saj me ne zanima tako" in od takrat nisem vec placal nic.  A res ni drugega udobnega nacina? Kreditna kartica za nakup vecje kolicine (od 10 naprej) recimo?
jeanmark sporočil: 2.903
Cifre na internetu so itak ponavadi precej simbolične napram "realnemu" sektorju.
Je pa cool da to imate. Ker pač orjete ledino :-)))

Strani: 1