Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dela in služb ni dovolj, samo še huje bo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-106499 sporočil: 3.507
[Glavni forum] Tema: Re: Dela in služb ni dovolj, samo še huje bo
[#624448] 05.11.09 08:36 · odgovor na: skopusnik (#624430)
Odgovori   +    2

skopusnik je napisal(a):
Maj, ti si prifuknjen z Janšom. Janša nikoli ni bil povezan s tajkuni. Kolega Bavčar pa je bil član LDS. Zakaj se ne vprašaš, v katerih strankah so tajkuni!


 
 
Saj sem rekel. Upam da ta vlada dobi še en mandat, ker je večina podalpskih ovc nadpovprečno trdobučnih :))))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 624448

Strani: 1

purinoli sporočil: 8.690

Maj : Seveda jo bomo saj je obstoječe stanje posledica katastrofalnega vladanja janševe vlade ter delovanja tajkunov-ki jih je spet v glavnem naredil ravno janša s šenkavanjem podjetij svojim kolegom(npr. bavčarju).

fastriff je napisal(a):


 Saj sem rekel. Upam da ta vlada dobi še en mandat , ker je večina podalpskih ovc nadpovprečno trdobučnih :))))
 Mislim, da ta vlada utegne dobiti še 41 mandatov. Potem bo Maj, legendarno kritično pero Dementiostana, leta 2092 v pivovarskem glasilu pisal takole ( Finance bodo likvidirane že zdavnaj zaradi sovražne propagande) :

"Poglejte, cel svet se je iz krize izkopal hitro, mi pa še vedno, po 88 letih odkar je nekdo arogantno prekinil kontinuiteto ljudske oblasti, saniramo njegove napake. Skoraj vsi akterji  in celo marsikateri vnuk so že pod rušo, nam se pa še vedno vlečejo rdeče številke v bilancah. Izključitev SLO iz EU leta 2020 je bila posledica katastrofalnega nagajanja JJ našim lepim, mladim in lepo oblečenim inteligentnim skojevcem. Res, da je večina simpatizerjev emigrirala že pred 2020, vendar se po deželi še vedno potikajo ostanki nazadnjaških elementov, ki zamujajo na proslave obletnic prvega delavskega sveta ali jih pa celo špricajo.

To samo kaže na nujnost permanentne pozornosti na na elemente ( ne one od Mendeljejeva), ki nikoli ne utihnejo. Sicer pa je bilo na zadnji seji CK SD & Partnerji rečeno, da je kriza mimo. Z velikopotezno injekcijo komisarja za finance (3,85 triljona SLO DIN) je EIPF izračunal, da bo SLO izšla iz krize v 5 mesecih,  ZDA bodo pa mesec zatem propadle."

Objavljeno v Delu, 1. aprila 2092 Lep pozdrav od Purinolija in njegovega časovnega stroja.

Strani: 1