Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dela in služb ni dovolj, samo še huje bo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

CrazyMF sporočil: 346
Pravzaprav je potrebna samo skupina 4-ih ali 5-ih posameznikov, da se sproži zažig prvega osebnega avtomobila (znamka ni važna) pred hotelom Slon ali bilo kje v bližini Name v centru. Ko se to zgodi, bo bariera podrta in potem...bo nekje od razstavišča do trnovega gorelo marsikaj in malokatera izložba bo ostala nerazbita! Takrat se skupini pridružim še jaz!(čeprav mi vsaj trenutno ni nič hudega). Apatija počasi dosega neko vrelišče!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 624323

Strani: 1

anon-1392 sporočil: 100
[Glavni forum] Tema: Re: Dela in služb ni dovolj, samo še huje bo
[#624543] 05.11.09 09:41 · odgovor na: CrazyMF (#624323)
Odgovori   +    0
Ah, CrazyMF sej veš, da te bo naša policija ustavla. Delajo za par evrov in se že ne vem kolk cajta spravljajo štrajkat tako, da so v vseh pogledih slabš k babe v Muri.
bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Re: Dela in služb ni dovolj, samo še huje bo
[#624582] 05.11.09 10:10 · odgovor na: CrazyMF (#624323)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bc123a 05.11.2009 10:11

CrazyMF je napisal(a):
Pravzaprav je potrebna samo skupina 4-ih ali 5-ih posameznikov, da se sproži zažig prvega osebnega avtomobila (znamka ni važna) pred hotelom Slon ali bilo kje v bližini Name v centru. Ko se to zgodi, bo bariera podrta in potem...bo nekje od razstavišča do trnovega gorelo marsikaj in malokatera izložba bo ostala nerazbita! Takrat se skupini pridružim še jaz!(čeprav mi vsaj trenutno ni nič hudega). Apatija počasi dosega neko vrelišče!
 
Pizda kretenska, in kaj ti je kriv lastnik izlozbe ali avtomobila?

Potem ne bodi presenecen, ce pokasiras se kaksen sus v glavo od nekoga, ki razume pojem zasebne lastnine.
JanezNovak131 sporočil: 1.102
[Glavni forum] Tema: Re: Dela in služb ni dovolj, samo še huje bo
[#624610] 05.11.09 10:29 · odgovor na: CrazyMF (#624323)
Odgovori   +    0

CrazyMF je napisal(a):
Pravzaprav je potrebna samo skupina 4-ih ali 5-ih posameznikov, da se sproži zažig prvega osebnega avtomobila (znamka ni važna) pred hotelom Slon ali bilo kje v bližini Name v centru. Ko se to zgodi, bo bariera podrta in potem...bo nekje od razstavišča do trnovega gorelo marsikaj in malokatera izložba bo ostala nerazbita! Takrat se skupini pridružim še jaz!(čeprav mi vsaj trenutno ni nič hudega). Apatija počasi dosega neko vrelišče!
Tale tvoj skupinica ima danes med 13. in 15. uro fajn priložnost :)

http://www.rtvslo.si...tah/216165< /a>

Strani: 1