Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Telekom, regulacija, sodišča in loterija

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76887 sporočil: 18.121
[Glavni forum] Tema: Re: Telekom, regulacija, sodišča in loterija
[#576741] 04.09.09 12:03 · odgovor na: sopranos (#576333)
Odgovori   +    0

sopranos je napisal(a):
Odličen članek. Treba je poimensko navesti sodnike, ki ne opravljajo svojega dela. Po možnosti zraven pripeti še slika. To je javna zadeva in javnost ima pravico vedeti kateri sodnik, ki sodi "v imenu ljudstva" svojega dela ne opravi v predpisanem roku. Se mi pa zdi da smo v Sloveniji institut varuha osebnih podatkov uvedli bolj kot ne zaradi tega, da takšne barabe ščiti pred tem, da bi jih javno izpostavili in povprašali po zdravju. Živel Slovenistan.
 
Pa ti resno misliš, da so sodniki krivi?
Jaz menim, da dobijo ukaz iz vrha Kdaj, Kaj in Kako naj ukrepajo.
(KKK svuda oko nas press :-)))

Sinfonika je že v stečaju, T-2 je finančno v škripcih, K2 že davno likvidiran, Quantum pozabljen in tako je v bistvu v Telekom-nacionalnem interesu, da so sodniki nedelali, ker so prihranili srebrnino, ki bi jo sicer morali prodati za plačilo odškodnin privatnim podjetjem ;-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 576741

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253

0902ISXdX je napisal(a):

 
Pa ti resno misliš, da so sodniki krivi?
Jaz menim, da dobijo ukaz iz vrha Kdaj, Kaj in Kako naj ukrepajo.
(KKK svuda oko nas press :-)))

Sinfonika je že v stečaju, T-2 je finančno v škripcih, K2 že davno likvidiran, Quantum pozabljen in tako je v bistvu v Telekom-nacionalnem interesu, da so sodniki nedelali, ker so prihranili srebrnino, ki bi jo sicer morali prodati za plačilo odškodnin privatnim podjetjem ;-)

 
Tako kot je ze nekdo napisal - tezko tu udrihas po sodnikih, ker bi se ze kak nasel, ki bi popizdil (pa magari v slogu Majorja Trohe :). Precej lazje je "pravilno" izbrati dodelitev zadeve (zenski pred porodnisko, lenuhu pred penzijo), in je formalno vse v redu.

Sicer pa potem preveris utrip med populacijo in ugotovis da se s citiranim delom itak vecina populacije strinja, ces, saj se dobro, da jim nismo nic dali, samo drzavni denar bi zapravljali, sedaj so pa itak ze pocrkale te firme :)

Vcasih se sprasujem, koliko tu debatirajoci poznajo slovensko volilno populacijo. Ocitno ne kaj veliko.

Strani: 1