35 min
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
3 ure
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
3 ure
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
4 ure
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
4 ure
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 3
5 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
7 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
7 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
8 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
8 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
8 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju
8 ur
Kako poteka Woodstock kapitalistov Warrena Buffetta
8 ur
Zasebna omrežja 5G kot gonilo razvoja pametne industrije
9 ur
Utrip iz Gornje Radgone
11 ur
Kolumna o vinu: Kaj čaka modro frankinjo v Sloveniji?
12 ur
Kaj prinaša digitalna avtocesta, s katero smo se po besedah predstavnika Darsa uvrstili v vrh Evrope 3
12 ur
Spremembe v delovnih okoljih: kako digitalizirati fleksibilne oblike dela (Oglas)
16 ur
Vloge gospodinjstev februarja krepko navzdol, »krive« so ljudske obveznice
16 ur
Poletje je pred vrati: kje bo največ inšpektorjev, koga in kaj bodo pregledovali 1
16 ur
Koliko je pametna naša industrija in kako bo še pametnejša? (PRO)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Jaz pediatrinji Kaničevi verjamem. Pediatrinje so kot neke vrste druge mame. Kolikor jih poznam so to dobri ljudje. Glede napake (kot samoobramba je po njenem lahko tudi zmota), se te dogajajo tudi drugim strokam npr. pilotom kjer so žal številni mrtvi. Napake ekonomistov in poltikov pa so splošna beda.....z izjemami. Posebna vrsta pa so pravne zmote, kjer lahko kakšen zakompleksani odvetniški palček koga po krivem spravi ob svobodo ali še kaj več. Živimo v nepopolnem svetu, ki se ga trudimo izpopoliniti - boljšati. V smislu učenja na napakah. Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 486772

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253

bigl je napisal(a):
Jaz pediatrinji Kaničevi verjamem. Pediatrinje so kot neke vrste druge mame. Kolikor jih poznam so to dobri ljudje.
In? Ce ti z krsenjem pravil ubije otroka?

Koji kurac vas matra to o dobrih ljudeh. Jaz zamenjam takoj "dobroto" za sposobnost. Se posebej pri zdravnikih, kjer je na kocki moje zivljenje!

Strani: 1