Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9303 sporočil: 1.074

enanula je napisal(a):

 
Tole se lahko še lepo zaplete. Ne vem, če je posredovanje podatkov anonimnežev iz foruma v skladu s pravili.
 
Nic se ne bo zapletlo. Tip mi je poslal email, v katerem je bila njegova identiteta razkrita. Ker je grozil z nasiljem, je v interesu varnosti vseh, da ga razkrinkamo :))

MM

Neposredni odgovori na sporočilo št. 46228

Strani: 1

anon-9205 sporočil: 88
Ne se tolk sekirat. Je plavanje čist zdravo in sproščujoče početje:-):-).
anon-53475 sporočil: 1.009
Neverjeten si, da se ti sploh se ljubi igrati s takimi opicami.

Ko sem bil majhen, sem rad gledal opice v ljubljanskem zivalskem vrtu. Tako zabavne so, ko se cohajo pod pazduho in scipljejo usi. Pa take rdece rite imajo. Potem pa je slavni Marko enkrat, ko je bilo radovednezev prevec vrlo zalucal v mnozico svoj diseci iztrebek. Lesson learned. Koncni rezultat ubadanja z opicami je vedno tak, da vate mecejo drek. Ni vredno.
anon-94581 sporočil: 1.391

micom je napisal(a):

 
Nic se ne bo zapletlo. Tip mi je poslal email, v katerem je bila njegova identiteta razkrita. Ker je grozil z nasiljem, je v interesu varnosti vseh, da ga razkrinkamo :))

MM
 
Velika verjetnost, da je ime in priimek pravi ni pa nujno.

Na srečo se takih ni potrebno bati, niso nevarni. Je pa koristno, da se malo prestraši tiste, ki zgubijo zdravo pamet.

Upam, da zahteva po shranjevanju IPjev ne bo postala glavna tema.
anon-17378 sporočil: 8.998

micom je napisal(a):


Nic se ne bo zapletlo. Tip mi je poslal email, v katerem je bila njegova identiteta razkrita. Ker je grozil z nasiljem, je v interesu varnosti vseh, da ga razkrinkamo :))

MM
Mičo, predlagam, da vprašaš IT strokovnjaka, kolikšna je verjetnost, da ime in priimek, ki si ga navedel ni od nekoga, ki ga pravi avtor epošte  sovraži. Osebno me ne bi čudilo, če bi bilo zadaj kaj podobnega. In kolikor je tako, so tvoji napadi proti ime.priimek človeku ...

Mimogrede, članek je spet ena uspešna provokacija. Zanima me sicer, kako bi ti osebno reagiral, če bi nekdo v podobno provokacijo vključil katerega od tvojih prednikov. Morda pa niso dovolj znani širši javnosti?

Kot lahko opaziš, je šla zadeva v glavnem mimo mene (razen tega, kar morda še lahko prebereš, kolikor se že ni našel dežurni cenzor in vsega zbrisal). Mene vse reakcije zgolj žalostijo. Tako zaradi tistih, ki primejo na prvo kost, kot tudi časnika, ki take zadeve razglaša za višek odprtosti in liberalnosti. Kje pa so bili lani jeseni? Pod direktivo?
anon-15715 sporočil: 6.084

micom je napisal(a):

 
Nic se ne bo zapletlo. Tip mi je poslal email, v katerem je bila njegova identiteta razkrita. Ker je grozil z nasiljem, je v interesu varnosti vseh, da ga razkrinkamo :))

MM
 
Meni Bill Gates pogosto pošilja maile, bi rekel, da skoraj redno. Čeprav se ne poznava in ga ne hebem, je kar vztrajen.

lp.m

Strani: 1