Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Država norcev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[Glavni forum] Tema: Re: Država norcev
[#457483] 18.03.09 08:45
Odgovori   +    0
A štiri mesece nazaj vama je pa država pod vodstvom janše požrla kaj manj plače?

Če bivši predsednik vlade ne bi uganjal toliko lopovščin ter ne bi delal z državnim denarjem kot svinja z mehom, potem bi se lahko davščine postopoma nižale-sedaj se jih pa žal ne bo dalo, ker je treba najprej pokriti stare dolgove.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 457483

Strani: 1

anon-76818 sporočil: 4.031
[Glavni forum] Tema: Re: Država norcev
[#457510] 18.03.09 09:08 · odgovor na: anon-1670 (#457483)
Odgovori   +    3

Maj je napisal(a):
A štiri mesece nazaj vama je pa država pod vodstvom janše požrla kaj manj plače? Če bivši predsednik vlade ne bi uganjal toliko lopovščin ter ne bi delal z državnim denarjem kot svinja z mehom, potem bi se lahko davščine postopoma nižale-sedaj se jih pa žal ne bo dalo, ker je treba najprej pokriti stare dolgove.
Janševa vlada je odpravila davek na izplačane plače. V letu 2007 je ustvarila proračunski presežek, ne primanjkljaj.
Ne smeti torej tule z neresnicami. 

Nekateri med nami smo vedeli, kake prakse bo začela uvajati Pahorjeva vlada (omejevanje konkurence, spodbujanje državnih in paradržavnih monopolov, višanje davkov, razraščanje državnega aparata...) - zato jih tudi nismo volili. Tisti, ki pa ste jih, boste pa itak še čez 4 leta vpili (tako kot vedno), da je za vse kriv Janša :)
lulo9002 sporočil: 267
[Glavni forum] Tema: Re: Država norcev
[#457737] 18.03.09 11:15 · odgovor na: anon-1670 (#457483)
Odgovori   +    0
presneti mađar smotani.Tipično za enega SD-jevca,˝vse ste že prej zavozli, zdaj pa mi tega ne moremo in ne znamo popravit˝. Kaj se sploh hršite če nimate pojma, ta vlada je nesposobna do amena, pa to vejo že čisto vsi, razen nekaj SD poslancev, pa še tisti rajši govorijo vice in igrajo tetris v poslanskih klopeh. Jebemo, kaj se to dogaja letos, saj ni normalno, tolko nesposobnih(novo nastavljenih in izviljenih) ljudi že dolgo ni bilo v vladi in gospodarstvu kot danes!!!
RTM sporočil: 4.799
[Glavni forum] Tema: Re: Država norcev
[#457774] 18.03.09 11:33 · odgovor na: anon-1670 (#457483)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):
A štiri mesece nazaj vama je pa država pod vodstvom janše požrla kaj manj plače? Če bivši predsednik vlade ne bi uganjal toliko lopovščin ter ne bi delal z državnim denarjem kot svinja z mehom, potem bi se lahko davščine postopoma nižale-sedaj se jih pa žal ne bo dalo, ker je treba najprej pokriti stare dolgove.
 
ne seri.
izvirni greh vsega kar pobere država je produkt lds vladavine.
tebi ljubi janša je odpravil davek na plače.
XODAT sporočil: 1.106
[Glavni forum] Tema: Re: Država norcev
[#457784] 18.03.09 11:42 · odgovor na: anon-1670 (#457483)
Odgovori   +    1

Maj je napisal(a):
A štiri mesece nazaj vama je pa država pod vodstvom janše požrla kaj manj plače? Če bivši predsednik vlade ne bi uganjal toliko lopovščin ter ne bi delal z državnim denarjem kot svinja z mehom, potem bi se lahko davščine postopoma nižale-sedaj se jih pa žal ne bo dalo, ker je treba najprej pokriti stare dolgove.
Glej tudi jaz sem volil Pahorja, preprosto, ker sem mislim ali želel, da bo nekaj spremenil. Nekaj časa sem celo bil aktiven v stranki in ji pomagal na področju kjer je bila v preteklosti res slaba. Vendar, nikoli več. VSAKA vlada lahko naredi nekaj za to, da bo boljše. EDS je trenutno nujno potrebna. Poleg tega razne davčne razbremenitve in ne več pomagati s finančnimi injekcijami ampak na drugač način. Začelo se je OK, kar pa se sedaj dogaja pa je kriminal. KAKE stare dolgove neki? Naj začne Pahor in njegovi ministri res trdo delati in misliti. Predvsem to!! 
Zakaj plačujemo državi davke in socialne dajatve, če nič od tega nimam. A mi lahko kdo pove, zakaj ni pri socialnih dajatvah (če že morajo biti) uravnilovke - vsi plačajo isto! Kot zaposleni moram plačevati dajatve, potem pa še kot s.p., kjer imam sicer pavšal, vendar me zanima zakaj bi sploh to 2X plačeval. Sploh ne vzpodbujajo gospodarstva, ampak LENOBO. Cela evropa je na tem, Pahor pa bi se lahko uprl in delal drugačno politiko. KAKŠNE SUBVENCIJE NEKI?? NAJ BODO RAJE MANJŠI DAVKI, BREZ SUBVENCIJ IN TRŽNE CENE. Ne pa da plačujem davke in potem bi moral za razvoj podjetja pisati neke projekte in delati načrte, da ti neki uradniki ukradejo idejo (ja nekateri se celo dovolj sposobni da kaj razberejo) in da dobim nazaj denar ki ga dajem. BEDARIJA! POTREBEN JE REZ, VENDAR SO V MINISTRSKI EKIPI SAMI PROFESORJI IN NESPOSOBNEŽI, KI ŽE CELO ŽIVLJENJE SAMO SESAJO DRŽAVNI DENAR! TO JE POTREBNO PREKINITI IN VPELJATI UČINKOVITOST.
anon-151592 sporočil: 1.355
[Glavni forum] Tema: Re: Država norcev
[#457905] 18.03.09 13:16 · odgovor na: anon-1670 (#457483)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):
A štiri mesece nazaj vama je pa država pod vodstvom janše požrla kaj manj plače? Če bivši predsednik vlade ne bi uganjal toliko lopovščin ter ne bi delal z državnim denarjem kot svinja z mehom, potem bi se lahko davščine postopoma nižale-sedaj se jih pa žal ne bo dalo, ker je treba najprej pokriti stare dolgove.
 Pozabil si omenit vinjete...?!

Strani: 1