Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odpravite banke!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Re: Odpravite banke!
[#456958] 17.03.09 14:57 · odgovor na: anon-35163 (#456925)
Odgovori   +    0

mataj je napisal(a):

 SDK smo ukinili zaradi kompatibilnosti z EU, kjer gredo vse denarne transakcije preko komercialnih bank. Iz istega razloga smo tudi uvedli notarje, čeprav so čisto zapravljanje lufta in denarja. Prej je notarske storitve bistveno ceneje opravljala birokracija na sodišču.
 
Mataj, midva se 100% strinjava v tehničnih temah in okoli 0% v političnih. Tokrat se pa s tem postom tudi jaz strinjam 100%. Bom izgubil kakega pristaša na forumu, ampak jaz strogo komentiram vsebino, zato sem tega posta vesel.

Lep pozdrav, Purinoli

Neposredni odgovori na sporočilo št. 456958

Strani: 1

anon-87530 sporočil: 556
[Glavni forum] Tema: Re: Odpravite banke!
[#457076] 17.03.09 16:22 · odgovor na: purinoli (#456958)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-87530 17.03.2009 16:24
mataj je napisal(a):

 SDK smo ukinili zaradi kompatibilnosti z EU, kjer gredo vse denarne transakcije preko komercialnih bank. Iz istega razloga smo tudi uvedli notarje, čeprav so čisto zapravljanje lufta in denarja. Prej je notarske storitve bistveno ceneje opravljala birokracija na sodišču.
purinoli je napisal(a):

 
Mataj, midva se 100% strinjava v tehničnih temah in okoli 0% v političnih. Tokrat se pa s tem postom tudi jaz strinjam 100%. Bom izgubil kakega pristaša na forumu, ampak jaz strogo komentiram vsebino, zato sem tega posta vesel.

Lep pozdrav, Purinoli
 
Ne vem, tole se bere, kot da v SFRJ nismo imeli bank, preko katerih je potekal placilni promet in kot da danes nimamo Agencije za placilni promet (naslednice SDK), Racunskega sodisca ipd... Ukinimo se borze, povecajmo stevilo birokratov in uvedimo lesene zlice pa bomo na konju hehehe. Pardon, mamutu.

Strani: 1