Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397

k24 je napisal(a):

 
Sem skoraj prepričan, da bodo ljudje podprli Jarčev predlog. Kaj bi to pomenilo za Jankoviča ???? 
 
kar zadeva mene, je janković itak dead meat, ampak to sem samo jaz in moje mnenje. ne vem, zakaj si ti tolk prepričan v uspeh referenduma. ker poznaš same take, ki razmišljajo podobno kot ti? al si se malo sprehodil po fužinah in štepanjcu in drugih spalnih naseljih pa zbral mnenja tamkajšnjih prebivalcev na to temo? ni jih malo, če še ne veš.
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 445237

Strani: 1

anon-164633 sporočil: 2.356

novica je napisal(a):

 
kar zadeva mene, je janković itak dead meat, ampak to sem samo jaz in moje mnenje. ne vem, zakaj si ti tolk prepričan v uspeh referenduma. ker poznaš same take, ki razmišljajo podobno kot ti? al si se malo sprehodil po fužinah in štepanjcu in drugih spalnih naseljih pa zbral mnenja tamkajšnjih prebivalcev na to temo? ni jih malo, če še ne veš.
novica
 
Tudi drugih ni tako mal. Tiste v Štepanjcu pa moraš tudi mal ločiti, saj se nekaterih to ne tiče, čisto iz verskih razlogov.

V Tivoliju se zberejo iz cele Slovenije, upam, da si to upošteval.  LP
anon-102514 sporočil: 6.114

novica je napisal(a):

 
kar zadeva mene, je janković itak dead meat, ampak to sem samo jaz in moje mnenje. ne vem, zakaj si ti tolk prepričan v uspeh referenduma. ker poznaš same take, ki razmišljajo podobno kot ti? al si se malo sprehodil po fužinah in štepanjcu in drugih spalnih naseljih pa zbral mnenja tamkajšnjih prebivalcev na to temo? ni jih malo, če še ne veš.
novica
 Ker bo tale prepoved gradnje đamije obliž na rano "izbrisani"!
P: Škoda, da nisem iz LJ, da bi šel podpisat...

Strani: 1