Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-175923 sporočil: 661

novica je napisal(a):
zakaj se ni nikoli nihče spomnil referenduma za tisto grdo trikotno gradnjo v zupančičevi jami? zakaj nikoli nihče ni zahteval referenduma za ureditev razpadojočega kozolca?...
novica
Ste kdaj agitirali med svojimi rojaki za to, naj se dovoli islamski verski skupnosti v Beogradu izgradnja treh želenih džamij, poleg edine džamije v Beogradu -  Bajrakli džamije, ki je sicer tam že od 16. stoletja? Samo vprašam.Tako, iz navade.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 445090

Strani: 1

anon-164633 sporočil: 2.356

kefej je napisal(a):

Ste kdaj agitirali med svojimi rojaki za to, naj se dovoli islamski verski skupnosti v Beogradu izgradnja treh želenih džamij, poleg edine džamije v Beogradu -  Bajrakli džamije, ki je sicer tam že od 16. stoletja? Samo vprašam.Tako, iz navade.
 
Ma kaj izgradnjo, rojaki so jih veselo podirali po Bosni. Še sredi Banjaluke so jo zravnali z zemljo, danes so pa v prvih vrstah, da se džamija  gradi v Sloveniji. Da ne bo pomote nimam nič proti izgradnji džamije na obrobju Ljubljane. Seveda pa naj jo zgradijo z svojim denarjem, ker sedaj pa res ni pravi čas za vlaganje v beton, ko ljudje ostajajo brez služb.
novica sporočil: 5.397

kefej je napisal(a):

Ste kdaj agitirali med svojimi rojaki za to, naj se dovoli islamski verski skupnosti v Beogradu izgradnja treh želenih džamij, poleg edine džamije v Beogradu -  Bajrakli džamije, ki je sicer tam že od 16. stoletja? Samo vprašam.Tako, iz navade.
 
katerimi mojimi rojaki? tu sem rojen, tu živim in tukaj plačujem davke, zato med svojimi rojaki agitiram, naj ne zapravljajo mojega denarja za referendum o vsaki trapariji. če je minaret moteč iz estetskega vidika, zakaj se potem sploh dovoljujejo visoke gradnje v mestu? če minaret ni moteč iz estetskega vidika, kot ni moteč niti zvonik katoliške, protestantske ali pravoslavne cerkve, zakaj se o njem sploh sprašuje na referendumu, če ne iz čsite nestrponosti?
samo vprašam, tako iz navade.
novica

Strani: 1